libksysguard - en to az translation catalogue (30 entries)

[ctx: Total load sensor of all cores]
en: [Group] Total Usage
az: [Qrup] Ümumi istifadə

[ctx: All cores user load sensors]
en: [Group] User Usage
az: [Qrup] İstifadəçinin istifadə etdiyi

[ctx: All cores user system sensors]
en: [Group] System Usage
az: [Qrup] Sİstemin istifadə etdiyi

[ctx: All cores wait load sensors]
en: [Group] Wait Usage
az: [Qrup] İstifadəsi gözlənilir

[ctx: All cores clock frequency sensors]
en: [Group] Clock Frequency
az: [Qrup] Takt tezliyi

[ctx: All cores temperature sensors]
en: [Group] Temperature
az: [Qrup] Temperatur

[ctx: All cores names]
en: [Group] Name
az: [Qrup] Adı

en: [Group] Used
az: [Qrup] İstifadə olunan

en: [Group] Available
az: [Qrup] Əlçatan

en: [Group] Percentage Used
az: [Qrup] İstifadə faizi

en: [Group] Total Size
az: [Qrup] Ümumi ölçü

en: [Group] Network Name
az: [Qrup] Şəbəkənin adı

en: [Group] IPv4 Address
az: [Qrup] İPv4 ünvanı

en: [Group] IPv6 Address
az: [Qrup] İPv6 ünvanı

en: [Group] Signal Strength
az: [Qrup] Siqnalın gücü

en: [Group] Download Rate
az: [Qrup] Endirmə sürəti

en: [Group] Total Downloaded
az: [Qrup] Ümumi endirilən

en: [Group] Upload Rate
az: [Qrup] Göndərmə sürəti

en: [Group] Total Uploaded
az: [Qrup] Ümumi göndərilən

en: [Group] Name
az: [Qrup] Adı

en: [Group] Total Space
az: [Qrup] Ümumi yer

en: [Group] Used Space
az: [Qrup] İstifadə olunan yer

en: [Group] Free Space
az: [Qrup] Boş yer

en: [Group] Read Rate
az: [Qrup] Oxuma tezliyi

en: [Group] Write Rate
az: [Qrup] Yazma tezliyi

en: [Group] Percentage Free
az: [Qrup] Boş yer faizi

en: [Group] CPU
az: [Qrup] MP

en: [Group] Disk
az: [Qrup] Disk

en: [Group]
az: [Qrup]

en: Sensor Browser
az: Sensor bələdçisi
