kcmkwm - en to uz translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveT
en: Activate
uz: Aktivlashtirish

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1)
en: In this row you can customize left click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
uz: Bu yerda oynaning sarlavhasini yoki chegarasini sichqonchaning chap tugmasi bilan bosish natijasida bajariladigan amalni moslash mumkin.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Move
uz: Koʻchirish

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Resize
uz: Oʻlchamini oʻzgartirish

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i
en: Raise
uz: Oldinga

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Lower
uz: Orqaga

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Minimize
uz: Yigʻish

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2)
en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
uz: Bu yerda oynaning sarlavhasini yoki chegarasini sichqonchaning oʻrta tugmasi bilan bosish natijasida bajariladigan amalni moslash mumkin.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: In this row you can customize right click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
uz: Bu yerda oynaning sarlavhasini yoki chegarasini sichqonchaning oʻng tugmasi bilan bosish natijasida bajariladigan amalni moslash mumkin.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Random
uz: Tasodifiy

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Centered
uz: Markazda

en: &Focus
uz: &Fokuslash

en: &Titlebar Actions
uz: &Sarlavhaning amallari

en: Window Actio&ns
uz: Oynaning &amallari

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand)
en: Behavior on <em>double</em> click into the titlebar.
uz: Sarlavhani <em>ikki marta</em> bosish amallari.

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1
en: Shade
uz: Soyalash

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Active
uz: Aktiv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Inactive
uz: Aktiv emas
