kwin - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Some legacy X11 apps require the ability to read keystrokes typed in other apps for certain features, such as handling global keyboard shortcuts. This is allowed by default. However other features may require the ability to read all keys, and this is disabled by default for security reasons. If you need to use such apps, you can choose your preferred balance of security and functionality here.
uk: Деяким застарілим програмам X11 потрібна можливість читати натискання клавіш в інших програмах для реалізації певних можливостей, зокрема обробки загальних клавіатурних скорочень. Цю можливість типово увімкнено. Втім, для реалізації інших можливостей може знадобитися читання усіх клавіш, яке типово вимкнено з міркувань безпеки. Якщо вам потрібна ця можливість, ви можете вибрати потрібне вам співвідношення між безпекою та функціональними можливостями.

en: Allow legacy X11 apps to read keystrokes typed in all apps:
uk: Дозволити застарілим програмам X11 читати натискання клавіш у всіх програмах:

en: Never
uk: Ніколи

en: Only Meta, Control, Alt and Shift keys
uk: Лише клавіші Meta, Ctrl, Alt і Shift

en: As above, plus any key typed while the Control, Alt, or Meta keys are pressed
uk: Те саме, що і вище, і ще будь-які клавіші, які натиснуто разом із клавішами Control, Alt або Meta

en: Always
uk: Завжди

en: Additionally include mouse buttons
uk: Додатково включати кнопки миші

en: Note that using this setting will reduce system security to that of the X11 session by permitting malicious software to steal passwords and spy on the text that you type. Make sure you understand and accept this risk.
uk: Зауважте, що використання цього налаштування знизить рівень захисту системи до рівня сеансу X11, надаючи створеному зловмисниками програмному забезпеченню можливість викрадати паролі та шпигувати за введенням тексту. Вам слід розуміти цей ризик та взяти на себе відповідальність за наслідки.
