kwin - en to se translation catalogue (65 entries)

en: Required X extensions (XComposite and XDamage) are not available.
se: Gáibiduvvon X-viiddádusat (XComposite and XDamage) eai leat olámuttus.

en: Timestamp
se: Áigesteamppal

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, windows)
en: Windows
se: Láset

en: name
se: namma

en: time
se: áigi

en: KWin helper utility
se: KWin-veahkereaidu

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
se: Ii leat jurddašuvvon ahte gálggat gohččodit dán veahkereaiddu njuolggo.

en: KDE window manager
se: KDE lásegieđahalli

en: Disable configuration options
se: Ale geavat heivehusmolssaeavttuid

en: Indicate that KWin has recently crashed n times
se: Muittut ahte KWin dál easka lea riekčanan máŋgii

en: KWin is unstable.
    It seems to have crashed several times in a row.
    You can select another window manager to run:
se: KWin ii leat starga.
    Lea riekčanan moddii maŋŋálága.
    Sáhtát válljet vuodjit muhttin eará lásegieđahalli:

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
se: kwin: Ii sáhttán gieđahallat lásiid. Leago eará lásegieđahalli jođus? (Geahččal --replace molssaeavttuin)

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
se: Buhtte ICCCM2.0-heivvolaš lásegieđahalli mii juo lea jođus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
se: Badjin

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
se: Botnis

en: Clear Mouse Marks
se: Sálke sáhpánmearkkaid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
se: Lásežat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
se: Ii oktage

en: Walk Through Windows
se: Sirde láses lássii

en: Walk Through Windows (Reverse)
se: Sirdde láses lássii (maŋosguvlui)

en: You have selected to show a window without its border.
    Without the border, you will not be able to enable the border again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
se: Don leat válljen ahte láse galgá leat rávddaid haga.
    Go rávdalinnjá lea cihkon, de it sáhtte čajehit dan fas geavahettiin sáhpána. Fertet baicce geavahit lásedoaimmafálu, mii čájehuvvo go geavahat jođánisboalu %1.

en: You have selected to show a window in fullscreen mode.
    If the application itself does not have an option to turn the fullscreen mode off you will not be able to disable it again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
se: Leat válljen čájehit láse dievasšearbmamodusas.
    Jus ieš prográmmas ii leat molssaeaktu mainna guođát dán modusa, de it sáhte guođđit dán modusa sáhpániin, ferte baicce geavahit lásedoaimmaid fálu, mii aktiverejuvvo go deaddilat %1 njuolggobálgá.

en: &Move
se: &Sirdde

en: &Resize
se: &Rievdat sturrodaga

en: Keep &Above Others
se: Čá&jet earáid bajábealde

en: Keep &Below Others
se: Čájet &earáid vuolábealde

en: &Fullscreen
se: &Deavasšearbma

en: &Shade
se: &Rulle bajás

en: Ma&ximize
se: Ma&ksimere

en: Mi&nimize
se: Mi&nimere

en: &Close
se: &Gidde

en: &All Desktops
se: &Buot čállinbevddiide

en: Window Operations Menu
se: Lásiid doaimmafállu

en: Close Window
se: Gidde láse

en: Maximize Window
se: Maksimere láse

en: Maximize Window Vertically
se: Maksimere láse ceaggut

en: Maximize Window Horizontally
se: Maksimere láse láskut

en: Minimize Window
se: Minimere láse

en: Shade Window
se: Máhcu láse oktii

en: Move Window
se: Sirdde láse

en: Resize Window
se: Rievdat láse sturrodaga

en: Raise Window
se: Lokte láse

en: Lower Window
se: Vuolit láse

en: Toggle Window Raise/Lower
se: Lokte dahje vuolit láse

en: Make Window Fullscreen
se: Deavdde olleš šearpma

en: Keep Window Above Others
se: Doalat láse earáid bajábeallái

en: Keep Window Below Others
se: Čájet láse earáid duohkken

en: Setup Window Shortcut
se: Heivet láselávkestagaid

en: Keep Window on All Desktops
se: Čájet láse buot čállinbevddiin

en: Window to Next Desktop
se: Láse čuovvovaš čállinbeavdái

en: Window to Previous Desktop
se: Láse ovddit čállinbeavdái

en: Window One Desktop to the Right
se: Sádde láse ovtta čállinbeavddi olgešguvlui

en: Window One Desktop to the Left
se: Sádde láse ovtta čállinbeavddi gurutguvlui

en: Window One Desktop Up
se: Sádde láse ovtta čállinbeavddi bajásguvlui

en: Window One Desktop Down
se: Sádde láse ovtta čállinbeavddi vulosguvlui

en: Switch to Next Screen
se: Molsso boahtte šerbmii

en: Kill Window
se: Gotte láse

en: unknown
se: amas

en: Desktop %1
se: Cállinbeavdi %1

en: Switch to Next Desktop
se: Lonut čuovvovaš čállinbeavdái

en: Switch to Previous Desktop
se: Lonut ovddit čállinbeavdái

en: Switch One Desktop to the Right
se: Lonut olgeš čállinbeavdái

en: Switch One Desktop to the Left
se: Lonut gurut čállinbeavdái

en: Switch One Desktop Up
se: Lonut bajil čállinbeavdái

en: Switch One Desktop Down
se: Lonut vuolil čállinbeavdái
