kwin - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
pl: Autor: %1
    Licencja: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
pl: Pokaż/Ukryj film

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
pl: Ustawienia…

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
pl: Pobierz nowe…

en: Configure Filter
pl: Ustawienia filtra

en: Exclude unsupported effects
pl: Wyklucz nieobsługiwane efekty
