kwin - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
pa: ਲੇਖਕ: %1
    ਲਸੰਸ: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
pa: ਵਿਡੀਓ ਵੇਖਾਓ/ਲੁਕਾਓ

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
pa: ...ਸੰਰਚਨਾ

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
pa: ਨਵੀਂ ਚੀਜ਼ਾਂ ਲਵੋ…

en: Configure Filter
pa: ਫਿਲਟਰ ਦੀ ਸੰਰਚਨਾ

en: Exclude unsupported effects
pa: ਗ਼ੈਰ-ਸਹਾਇਕ ਪਰਭਾਵ ਅਲਹਿਦਾ ਰੱਖੋ
