kwin - en to oc translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
oc: Superior

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
oc: Inferior

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
oc: Centre

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
oc: Talha

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
oc: Tèxt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
oc: Aparéncia

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Opacity)
en:  %
oc:  %s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
oc: Pas cap

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
oc: Mens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
oc: Mai

en: &Move
oc: &Desplaçar

en: &Close
oc: &Tampar

en: Close Window
oc: Tampar la fenèstra

en: Maximize Window
oc: Maximizar la fenèstra

en: Minimize Window
oc: Redusir la fenèstra

en: Desktop %1
oc: Burèu %1
