kwin - en to nl translation catalogue (652 entries)

en: Press right control to ungrab pointer
nl: Rechter Ctrl indrukken om aanwijzer los te maken

en: Press right control key to grab pointer
nl: Rechter Ctrl indrukken om aanwijzer vast te pakken

en: - Output disabled
nl: - Uitvoer uitgeschakeld

en: - Output dimmed
nl: - Uitvoer gedimd

en: Press right control to ungrab input
nl: Rechter Ctrl indrukken om invoer los te maken

en: Press right control key to grab input
nl: Rechter Ctrl indrukken om invoer vast te pakken

en: Desktop effects were restarted due to a graphics reset
nl: Bureaubladeffecten zijn opnieuw gestart vanwege een grafische reset

en: Suspend Compositing
nl: Compositing uitstellen

en: <b>OpenGL compositing (the default) has crashed KWin in the past.</b><br>This was most likely due to a driver bug.<p>If you think that you have meanwhile upgraded to a stable driver,<br>you can reset this protection but <b>be aware that this might result in an immediate crash!</b></p>
nl: <b>OpenGL compositing (de standaard) heeft KWin in het verleden laten crashen.</b><br>Dit lag het meest waarschijnlijk aan een bug in het apparaatstuurprogramma.<p>Als u denkt dat u intussen hebt opgewaardeerd naar een stabiel apparaatstuurprogramma,<br>dan kunt u deze protectie resetten, maar <b>wees er op bedacht dat dit kan resulteren in een onmiddellijke crash!</b></p>

en: Required X extensions (XComposite and XDamage) are not available.
nl: De vereiste X-extensies (XComposite en XDamage) zijn niet beschikbaar.

en: GLX/OpenGL is not available.
nl: GLX/OpenGL is niet beschikbaar.

en: Timestamp
nl: Tijdsaanduiding

en: Timestamp (µsec)
nl: Tijdstempel (µsec)

[ctx: A mouse button]
en: Left
nl: Linkse

[ctx: A mouse button]
en: Right
nl: Rechtse

[ctx: A mouse button]
en: Middle
nl: Middelste

[ctx: A mouse button]
en: Back
nl: Terug

[ctx: A mouse button]
en: Forward
nl: Vooruit

[ctx: A mouse button]
en: Task
nl: Taak

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 4
nl: Extra knop 4

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 5
nl: Extra knop 5

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 6
nl: Extra knop 6

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 7
nl: Extra knop 7

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 8
nl: Extra knop 8

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 9
nl: Extra knop 9

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 10
nl: Extra knop 10

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 11
nl: Extra knop 11

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 12
nl: Extra knop 12

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 13
nl: Extra knop 13

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 14
nl: Extra knop 14

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 15
nl: Extra knop 15

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 16
nl: Extra knop 16

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 17
nl: Extra knop 17

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 18
nl: Extra knop 18

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 19
nl: Extra knop 19

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 20
nl: Extra knop 20

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 21
nl: Extra knop 21

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 22
nl: Extra knop 22

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 23
nl: Extra knop 23

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 24
nl: Extra knop 24

en: Input Device
nl: Invoerapparaat

[ctx: The input device of the event is not known]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: A mouse pointer motion event]
en: Pointer Motion
nl: Beweging van aanwijzer

[ctx: The relative mouse movement]
en: Delta (not accelerated)
nl: Delta (niet versneld)

[ctx: The global mouse pointer position]
en: Global Position
nl: Globale positie

[ctx: A mouse pointer button press event]
en: Pointer Button Press
nl: Een indrukken van een muisknop

[ctx: A button in a mouse press/release event]
en: Button
nl: Knop

[ctx: A button in a mouse press/release event]
en: Native Button code
nl: Een code voor een druk op de knop

[ctx: All currently pressed buttons in a mouse press/release event]
en: Pressed Buttons
nl: Ingedrukte knoppen

[ctx: A mouse pointer button release event]
en: Pointer Button Release
nl: Een loslaten van een muisknop

[ctx: A mouse pointer axis (wheel) event]
en: Pointer Axis
nl: As van aanwijzer

[ctx: The orientation of a pointer axis event]
en: Orientation
nl: Oriëntatie

[ctx: An orientation of a pointer axis event]
en: Horizontal
nl: Horizontaal

[ctx: An orientation of a pointer axis event]
en: Vertical
nl: Verticaal

[ctx: A key press event]
en: Key Press
nl: Indrukken van een toets

[ctx: A key release event]
en: Key Release
nl: Loslaten van een toets

[ctx: A keyboard modifier]
en: Control
nl: Besturing

[ctx: A keyboard modifier]
en: Keypad
nl: Een toetsenbordje

[ctx: A keyboard modifier]
en: Group-switch
nl: Groepschakelaar

[ctx: Whether the event is an automatic key repeat]
en: Repeat
nl: Herhalen

[ctx: The code reported by the kernel]
en: Keycode
nl: Key-code

[ctx: Key according to Qt]
en: Qt::Key code
nl: Qt::Key-code

[ctx: The translated code to an Xkb symbol]
en: Xkb symbol
nl: Xkb-symbool

[ctx: A touch down event]
en: Touch down
nl: Een indrukken

[ctx: The id of the touch point in the touch event]
en: Point identifier
nl: Aanwijzer-identifier

[ctx: The global position of the touch point]
en: Global position
nl: Globale positie

[ctx: A touch motion event]
en: Touch Motion
nl: Aanraakbeweging

[ctx: A touch up event]
en: Touch Up
nl: Aanraken verbreken

[ctx: A pinch gesture is started]
en: Pinch start
nl: Start van knijpen

[ctx: Number of fingers in this pinch gesture]
en: Finger count
nl: Aantal vingers

[ctx: A pinch gesture is updated]
en: Pinch update
nl: Bijgewerkt knijpen

[ctx: Current scale in pinch gesture]
en: Scale
nl: Schaal

[ctx: Current angle in pinch gesture]
en: Angle delta
nl: Hoekverschil

[ctx: A pinch gesture ended]
en: Pinch end
nl: Einde van knijpen

[ctx: A pinch gesture got cancelled]
en: Pinch cancelled
nl: Geannuleerd knijpen

[ctx: A swipe gesture is started]
en: Swipe start
nl: Start van vegen

[ctx: Number of fingers in this swipe gesture]
en: Finger count
nl: Aantal vingers

[ctx: A swipe gesture is updated]
en: Swipe update
nl: Bijwerken van veeg

[ctx: A swipe gesture ended]
en: Swipe end
nl: Einde van veeg

[ctx: A swipe gesture got cancelled]
en: Swipe cancelled
nl: Vegen geannuleerd

[ctx: A hardware switch (e.g. notebook lid) got toggled]
en: Switch toggled
nl: Schakelaar omgeschakeld

[ctx: Name of a hardware switch]
en: Notebook lid
nl: Notebookdeksel

[ctx: Name of a hardware switch]
en: Tablet mode
nl: Tabletmodus

[ctx: A hardware switch]
en: Switch
nl: Schakelaar

[ctx: The hardware switch got turned off]
en: Off
nl: Uit

[ctx: The hardware switch got turned on]
en: On
nl: Aan

[ctx: State of a hardware switch (on/off)]
en: State
nl: Status

en: Tablet Tool
nl: Tablethulpmiddel

en: EventType
nl: Gebeurtenistype

en: Position
nl: Positie

en: Tilt
nl: Scheef

en: Rotation
nl: Rotatie

en: Pressure
nl: Druk

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Tablet Tool Button
nl: Tablethulpmiddelknop

en: Button
nl: Knop

en: Pressed
nl: Ingedrukt

en: Tablet Pad Button
nl: Tabletpadknop

en: Tablet Pad Strip
nl: Tabletpadstrip

en: Number
nl: Getal

en: isFinger
nl: isVinger

en: Tablet Pad Ring
nl: Tabletpadring

[ctx: @label]
en: Effects
nl: Effecten

en: No Mouse Buttons
nl: Geen muisknoppen

[ctx: Mouse Button]
en: left
nl: links

[ctx: Mouse Button]
en: right
nl: rechts

[ctx: Mouse Button]
en: middle
nl: middelste

[ctx: Mouse Button]
en: back
nl: terug

[ctx: Mouse Button]
en: forward
nl: vooruit

[ctx: Mouse Button]
en: task
nl: taak

en: X11 Windows
nl: X11-vensters

en: X11 Unmanaged Windows
nl: X11 unmanaged-windows

en: Wayland Windows
nl: Wayland windows

en: Internal Windows
nl: Interne windows

[ctx: @action:button unload an effect]
en: Unload
nl: Verwijderen

[ctx: @action:button load an effect]
en: Load
nl: Laden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, quitButton)
en: Quit Debug Console
nl: Debugconsole verlaten

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, windows)
en: Windows
nl: Vensters

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, input)
en: Input Events
nl: Invoergebeurtenissen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, inputDevices)
en: Input Devices
nl: Invoerapparaten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noOpenGLLabel)
en: No OpenGL compositor running
nl: Geen OpenGL-compositor actief

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, driverInfoBox)
en: OpenGL (ES) driver information
nl: Informatie over OpenGL (ES) stuurprogramma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Vendor:
nl: Fabrikant:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Version:
nl: Versie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Shading Language Version:
nl: Versie van schaduwtaal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Driver:
nl: Stuurprogramma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: GPU class:
nl: GPU-klasse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: OpenGL Version:
nl: OpenGL-versie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: GLSL Version:
nl: GLSL-versie:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, platformExtensionsBox)
en: Platform Extensions
nl: Platformextensies

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, glExtensionsBox)
en: OpenGL (ES) Extensions
nl: OpenGL (ES)-extensies

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, keyboard)
en: Keyboard
nl: Toetsenbord

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, layoutBox)
en: Keymap Layouts
nl: Toetsenbordindelingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Current Layout:
nl: Huidige indeling:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeModifiersBox)
en: Active Modifiers
nl: Actieve modifiers

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ledsBox)
en: LEDs
nl: LED's

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeLedsBox)
en: Active LEDs
nl: Actieve LED's

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, clipboard) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Clipboard
nl: Klembord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Primary Selection
nl: Primaire selectie

en: Window Manager
nl: Windowmanager

en: PID of the application to terminate
nl: PID van het programma dat u wilt beëindigen

en: Hostname on which the application is running
nl: Naam van host waarop het programma draait

en: hostname
nl: hostnaam

en: Caption of the window to be terminated
nl: Opschrift van het te beëindigen venster

en: caption
nl: opschrift

en: Name of the application to be terminated
nl: Naam van programma om te beëindigen

en: name
nl: naam

en: ID of resource belonging to the application
nl: ID van hulpbron dat bij het programma hoort

en: Time of user action causing termination
nl: Tijdstip van de handeling die het beëindigen heeft veroorzaakt

en: time
nl: tijd

en: KWin helper utility
nl: KWin-hulpprogramma

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
nl: Dit hulpprogramma kunt u niet rechtstreeks aanroepen.

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> is not responding. Do you want to terminate this application?</para>
nl: <para><application>%1</application> reageert niet. Wilt u deze toepassing beëindigen?</para>

[ctx: @info "window title" of application name is not responding.]
en: <para>"%1" of <application>%2</application> is not responding. Do you want to terminate this application?</para>
nl: <para>"%1" van <application>%2</application> reageert niet. Wilt u deze toepassing beëindigen?</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>Terminating this application will close all of its windows. Any unsaved data will be lost.</emphasis></para>
nl: <para><emphasis strong='true'>Beëindigen van deze toepassing zal al zijn vensters sluiten. Alle niet opgeslagen gegevens zullen verloren gaan.</emphasis></para>

[ctx: @action:button Terminate app]
en: &Terminate %1
nl: %1 b&eëindigen

[ctx: @action:button Wait for frozen app to maybe respond again]
en: &Wait Longer
nl: Langer &wachten

[ctx: @title:window]
en: Not Responding
nl: Reageert niet

[ctx: @info]
en: Process ID: %1
nl: Proces-ID: %1

[ctx: @info]
en: Host name: %1
nl: Hostnaam: %1

en: Keyboard Layout Switcher
nl: Omschakelaar van toetsenbordindeling

en: Select window to force close with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
nl: Selecteer venster om geforceerd te sluiten met links klikken of Enter-toets.
    Escape of rechts klikken om te annuleren.

en: KDE window manager
nl: De KDE-windowmanager

en: (c) 1999-2019, The KDE Developers
nl: (c) 1999-2019, de ontwikkelaars van KDE

en: Disable configuration options
nl: Instelmogelijkheden uitschakelen

en: Indicate that KWin has recently crashed n times
nl: Geeft aan dat KWin recentelijk n maal is vastgelopen

en: Start a rootless Xwayland server.
nl: Een Xwayland-server zonder root starten.

en: Name of the Wayland socket to listen on. If not set "wayland-0" is used.
nl: Naam van het Wayland-socket waarop te luisteren. Indien niet ingesteld, wordt "wayland-0" gebruikt.

en: The X11 Display to use in windowed mode on platform X11.
nl: Het te gebruiken X11-scherm in modus met vensters op platform X11.

en: The Wayland Display to use in windowed mode on platform Wayland.
nl: Het te gebruiken Wayland-scherm in modus met vensters op platform Wayland.

en: Render to a virtual framebuffer.
nl: Naar een virtuele framebuffer renderen.

en: The width for windowed mode. Default width is 1024.
nl: De breedte voor modus met vensters. Standaard breedte is 1024.

en: The height for windowed mode. Default height is 768.
nl: De hoogte voor modus met vensters. Standaard hoogte is 768.

en: The scale for windowed mode. Default value is 1.
nl: De schaal voor modus met vensters. Standaard waarde is 1.

en: The number of windows to open as outputs in windowed mode. Default value is 1
nl: Het aantal te openen vensters als uitvoer in venstermodus. Standaard waarde is 1

en: Wayland socket to use for incoming connections. This can be combined with --socket to name the socket
nl: Wayland-socket om te gebruiken voor inkomende verbindingen. Dit kan gecombineerd worden met -- socket om de socket een naam te geven

en: XWayland socket to use for Xwayland's incoming connections. This can be set multiple times
nl: XWayland-socket om te gebruiken voor inkomende verbindingen van Xwayland. Dit kan meerdere keren ingesteld worden

en: Name of the xwayland display that has been pre-set up
nl: Naam van het xwayland-display dat vooraf is opgesteld

en: Name of the xauthority file
nl: Naam van xauthority-bestand

en: Exits this instance so it can be restarted by kwin_wayland_wrapper.
nl: Dit exemplaar verlaten zodat het opnieuw gestart kan worden door kwin_wayland_wrapper.

en: Render through drm node.
nl: Via drm-node renderen.

en: Extract locale information from locale1 rather than the user's configuration
nl: Informatie over taalgebied extraheren uit locale1 in plaats van de configuratie van de gebruiker

en: Input method that KWin starts.
nl: Invoermethode die KWin start.

en: Starts the session in locked mode.
nl: Start de sessie in modus vergrendeld.

en: Starts the session without lock screen support.
nl: Start de sessie zonder ondersteuning voor schermvergrendeling.

en: Starts the session without global shortcuts support.
nl: Start de sessie zonder ondersteuning voor globale sneltoetsen.

en: Disable KActivities integration.
nl: Integratie met KActivities uitschakelen.

en: Exit after the session application, which is started by KWin, closed.
nl: Beëindigen nadat de sessietoepassing, die gestart is door KWin, afsluit.

en: Applications to start once Wayland and Xwayland server are started
nl: Te starten toepassingen nadat Wayland en Xwayland-server zijn gestart

en: KWin is unstable.
    It seems to have crashed several times in a row.
    You can select another window manager to run:
nl: KWin is instabiel.
    Het programma is nu verschillende malen achter elkaar onverwacht beëindigd.
    U kunt een andere windowmanager kiezen om te gebruiken:

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
nl: KWin: de managerselectie kon niet worden opgeëist. Draait er reeds een andere window manager? (probeer --replace te gebruiken).

en: kwin: another window manager is running (try using --replace)
nl: kwin: er draait reeds een andere windowmanager (probeer --replace te gebruiken)

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
nl: Reeds gestarte ICCCM2.0 compliant windowmanager vervangen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurDescription)
en: Blur strength:
nl: Vervagingssterkte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en: Light
nl: Licht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
nl: Krachtig

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseDescription)
en: Noise strength:
nl: Ruissterkte:

en: Select a position for color picking with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
nl: Een positie selecteren voor kleurkiezen met links klikken of Enter.
    Escape of rechts klikken om te annuleren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strength)
en: Strength:
nl: Sterkte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimPanels)
en: Docks and panels
nl: Verankering en panelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimDesktop)
en: Desktop
nl: Bureaublad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimKeepAbove)
en: Keep above windows
nl: Altijd op voorgrond houden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimByGroup)
en: By window group
nl: Per venstergroep

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimFullScreen)
en: Fullscreen windows
nl: Vensters Volledig scherm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Duration)
en: Duration:
nl: Tijdsduur:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en: Default
nl: Standaard

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Duration) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en:  milliseconds
nl:  milliseconden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_InAnimation)
en: Window Open Animation
nl: Animatie van venster openen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationEdge)
en: Rotation edge:
nl: Rotatierand:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
nl: Boven

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
nl: Rechts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
nl: Onder

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
nl: Links

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationAngle) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationAngle)
en: Rotation angle:
nl: Rotatiehoek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InDistance) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutDistance)
en: Distance:
nl: Afstand:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_OutAnimation)
en: Window Close Animation
nl: Animatie van venster sluiten

[ctx: @item:inmenu never hide cursor on inactivity]
en: Never
nl: Nooit

en: %1 second | %1 seconds
nl[0]: %1 seconde
nl[1]: %1 seconden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InactivityDuration)
en: Hide cursor on inactivity:
nl: Cursor verbergen bij inactiviteit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideOnTyping)
en: Hide cursor on typing
nl: Cursor verbergen bij typen

en: Toggle Invert Effect
nl: Omkeereffect aan/uit

en: Toggle Invert Effect on Window
nl: Omkeereffect op venster aan/uit

en: Invert Screen Colors
nl: Schermkleuren omkeren

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
nl: Heel klein

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
nl: Groot

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
nl: Erg groot

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
nl: Enorm

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
nl: Extra enorm

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Oversized
nl: Veel te groot

en: Button size:
nl: Knopgrootte:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
nl: Instellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
nl: Titeluitlij&ning

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
nl: Midden

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
nl: Selecteer deze optie om de vensterranden in te kleuren met dezelfde kleuren als de titelbalk. Anders worden de vensterranden met de achtergrondkleur ingekleurd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
nl: Gekleurde vensterrand

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
nl: Selecteer deze optie als u wilt dat knoppen bewegen wanneer u er met de muisaanwijzer overheen gaat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
nl: Bewegende knoppen

en: The Caps Lock key has been activated
nl: De toets Caps Lock is geactiveerd

en: The Caps Lock key is now inactive
nl: De toets Caps Lock is nu inactief

en: The Num Lock key has been activated
nl: De toets Num Lock is geactiveerd

en: The Num Lock key is now inactive
nl: De toets Num Lock is nu inactief

en: The Scroll Lock key has been activated
nl: De toets Scroll Lock is geactiveerd

en: The Scroll Lock key is now inactive
nl: De toets Scroll Lock is nu inactief

en: The Shift key is now active.
nl: De toets Shift is nu actief.

en: The Shift key is now inactive.
nl: De toets Shift is nu inactief.

en: The Control key is now active.
nl: De toets Control is nu actief.

en: The Control key is now inactive.
nl: De toets Control is nu inactief.

en: The Alt key is now active.
nl: De toets Alt is nu actief.

en: The Alt key is now inactive.
nl: De toets Alt is nu inactief.

en: The Meta key is now active.
nl: De toets Meta is nu actief.

en: The Meta key is now inactive.
nl: De toets Meta is nu inactief.

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: activate
nl: activeren

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: close
nl: sluiten

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: minimize
nl: minimaliseren

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: maximize
nl: maximaliseren

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: fullscreen
nl: volledig scherm

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: shade
nl: opgerold

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: keep above
nl: altijd op voorgrond

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: keep below
nl: altijd op achtergrond

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: window
nl: venster

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: name
nl: naam

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: appname
nl: appnaam

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: desktop
nl: bureaublad

en: Switch to desktop %1
nl: Omschakelen naar bureaublad %1

en: Close running window on %1
nl: Het actieve venster op %1 sluiten

en: (Un)minimize running window on %1
nl: (Max/min)imaliseer het actieve venster op %1

en: Maximize/restore running window on %1
nl: Maximaliseer/herstel het actieve venster op %1

en: Toggle fullscreen for running window on %1
nl: Schakel volledig scherm om voor het actieve venster op %1

en: (Un)shade running window on %1
nl: Ontrol of rol het actieve venster op op %1

en: Toggle keep above for running window on %1
nl: Altijd op voorgrond omschakelen voor het actieve venster op %1

en: Toggle keep below running window on %1
nl: Altijd op achtergrond omschakelen voor het actieve venster op %1

en: Activate running window on %1
nl: Het actieve venster op %1 activeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeToBlack)
en: Fade to black (fullscreen splash screens only)
nl: Naar zwart vervagen (alleen splashscherm op volledig scherm)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
nl: Duur van animatie:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
nl: Standaard

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
nl: Grootte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
nl: &Breedte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
nl: &Hoogte:

en: Toggle Mouse Click Animation
nl: Animatie van muisklik omschakelen

[ctx: Left mouse button]
en: Left
nl: Links

[ctx: Middle mouse button]
en: Middle
nl: Midden

[ctx: Right mouse button]
en: Right
nl: Rechts

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basic_tab)
en: Basic Settings
nl: Basisinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button1_label)
en: Left Mouse Button Color:
nl: Kleur linker muisknop:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button2_label)
en: Middle Mouse Button Color:
nl: Kleur middelste muisknop:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button3_label)
en: Right Mouse Button Color:
nl: Kleur rechter muisknop:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced_tab)
en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, rings)
en: Rings
nl: Ringen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_line_width_label)
en: Line Width:
nl: Lijndikte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_duration_label)
en: Ring Duration:
nl: Duur van ring:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_radius_label)
en: Ring Radius:
nl: Straal van ring:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_count_label)
en: Ring Count:
nl: Aantal ringen:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
nl: Tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, font_label)
en: Font:
nl: Lettertype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showtext_label)
en: Show Text:
nl: Tekst tonen:

en: Clear All Mouse Marks
nl: Alle muissporen wissen

en: Clear Last Mouse Mark
nl: Laatste muisspoor wissen

en: Clear Mouse Marks
nl: Muissporen wissen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
nl: Uiterlijk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Wid&th:
nl: Breed&te:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
nl: &Kleur:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Draw with the mouse by holding modifier keys and moving the mouse
nl: Teken met de muis door de samensteltoetsen ingedrukt te houden terwijl u de muis beweegt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FreedrawModifierKeys)
en: Free draw modifier keys:
nl: Vrij tekenen met samensteltoetsen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ArrowdrawModifierKeys)
en: Arrow draw modifier keys:
nl: Pijl tekenen met samensteltoetsen:

[ctx: Night Light was temporarily disabled]
en: Night Light Suspended
nl: Nachtlicht onderbroken

[ctx: Night Light was reenabled from temporary suspension]
en: Night Light Resumed
nl: Nachtlicht hervat

[ctx: Temporarily disable/reenable Night Light]
en: Suspend/Resume Night Light
nl: Nachtlicht onderbreken/hervatten

en: Color Temperature Preview
nl: Vooruitblik kleurtemperatuur

[ctx: @label]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: @action Overview and Grid View are the name of KWin effects]
en: Cycle through Overview and Grid View
nl: Ga cyclisch door overzicht en rasterweergave

[ctx: @action Grid View and Overview are the name of KWin effects]
en: Cycle through Grid View and Overview
nl: Ga cyclisch door rasterweergave en overzicht

[ctx: @action Overview is the name of a KWin effect]
en: Toggle Overview
nl: Overzicht omschakelen

[ctx: @action Grid View is the name of a KWin effect]
en: Toggle Grid View
nl: Rasterweergave omschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Ignore minimized windows:
nl: Geminimaliseerde vensters negeren:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Organize windows in the Grid View:
nl: Vensters organiseren in de rasterweergave:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FilterWindows)
en: Search results include filtered windows:
nl: Zoekresultaten omvatten gefilterde vensters:

[ctx: @action Grid View and Overview are the name of KWin effects]
en: Cycle through Overview and Grid View
nl: Ga cyclisch door overzicht en rasterweergave

[ctx: @action Overview is the name of a Kwin effect]
en: Toggle Overview
nl: Overzicht omschakelen

[ctx: @action Grid view is the name of a Kwin effect]
en: Toggle Grid View
nl: Overzicht omschakelen

en: Delete Virtual Desktop
nl: Virtueel bureaublad verwijderen

en: Add Virtual Desktop
nl: Virtueel bureaublad toevoegen

[ctx: @info:placeholder]
en: No other Virtual Desktops to show
nl: Geen ander te tonen virtueel bureaublad

[ctx: @action:button]
en: Add Virtual Desktop
nl: Virtueel bureaublad toevoegen

[ctx: @action:button]
en: Configure Virtual Desktops…
nl: Virtuele bureaubladen configureren…

[ctx: @info:placeholder]
en: No matching windows
nl: Geen overeenkomende vensters

en: Drag Down To Close
nl: Omlaag slepen om te sluiten

[ctx: @info:tooltip as in: 'close this window']
en: Close window
nl: Venster sluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InScale)
en: Window open scale:
nl: Venster openen schalen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutScale)
en: Window close scale:
nl: Venster sluiten schalen:

en: Failed to start main PipeWire loop
nl: Starten van hoofd PipeWire-loop is mislukt

en: Failed to create PipeWire context
nl: Aanmaken van PipeWire-context is mislukt

en: Failed to connect PipeWire context
nl: Verbinden met context van PipeWire is mislukt

en: Could not find window id %1
nl: Kon venster-id %1 niet vinden

en: Could not find output
nl: Kon uitvoer niet vinden

en: Invalid region
nl: Ongeldig gebied

en: OpenGL compositing is required for screencasting
nl: Met OpenGL samenstellen is vereist voor opnemen van het scherm (screencasting)

en: Failed to create PipeWire stream
nl: Aanmaken van PipeWire-stream is mislukt

en: Select window to screen shot with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
nl: Venster selecteren om schermafdruk van te maken met links klikken of Enter.
    Escape of rechts klikken om te annuleren.

en: Create screen shot with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
nl: Schermafdruk maken met links klikken of Enter.
    Escape of rechts klikken om te annuleren.

[ctx: @label]
en: Compositing
nl: Opstellen

[ctx: @label]
en: This effect is not a benchmark
nl: Dit effect is geen benchmark

[ctx: @label]
en: Paint Duration
nl: Duur van schilderen

[ctx: @label]
en: Paint Amount
nl: Hoeveelheid verf

[ctx: @label]
en: Current FPS
nl: Huidige FPS

[ctx: @label]
en: Maximum FPS
nl: Maximale FPS

en: Toggle Show Paint
nl: Intekening omschakelen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Gaps)
en: Gap between desktops
nl: Ruimte tussen bureaubladen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HorizontalGap)
en: Horizontal:
nl: Horizontaal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_VerticalGap)
en: Vertical:
nl: Verticaal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SlideBackground)
en: Slide desktop background
nl: Bureaubladachtergrond verschuiven

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
nl: De toets Shift is vergrendeld en is nu actief voor alle volgende toetsaanslagen.

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
nl: De toets Control is vergrendeld en is nu actief voor alle volgende toetsaanslagen.

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
nl: De toets Alt is vergrendeld en is nu actief voor alle volgende toetsaanslagen.

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
nl: De toets Meta is vergrendeld en is nu actief voor alle volgende toetsaanslagen.

en: The AltGr key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
nl: De toets AltGr is vergrendeld en is nu actief voor alle volgende toetsaanslagen.

en: Toggle Thumbnail for Current Window
nl: Miniatuur voor huidig venster aan/uit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
nl: Maximale &breedte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
nl: Af&stand:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
nl: &Dekking:

en: Toggle Tiles Editor
nl: Tegelbewerker omschakelen

en: Padding:
nl: Opvulling:

en: Load Layout…
nl: Indeling laden…

en: Close
nl: Sluiten

en: Split Left/Right
nl: Verticaal opsplitsen

en: Split Top/Bottom
nl: Horizontaal opsplitsen

en: Add Floating Tile
nl: Zwevende tegel toevoegen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Track mouse
nl: Muis volgen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Trigger effect with:
nl: Effect starten met:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_KeyboardShortcut)
en: Keyboard shortcut:
nl: Sneltoets:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ModifierKeys)
en: Modifier keys:
nl: Modificatietoetsen:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
nl: Transparantie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
nl: Algemene transparantie-instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
nl: Dekkend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
nl: Dialogen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
nl: Transparant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
nl: Menu's:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en: Moving windows:
nl: Bewegende vensters:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en: Inactive windows:
nl: Inactieve vensters:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
nl: Menutransparantie onafhankelijk instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
nl: Uitvouwmenu's:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
nl: Contextmenu's:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
nl: Afscheurmenu's:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
nl: Videomuur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
nl: Toepassen op

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
nl: Komma-gescheiden lijst met vensterklassen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
nl: Alles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
nl: Negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
nl: Geen

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
nl: Aanwezige vensters aan/uit (huidig bureaublad)

en: Toggle Present Windows (All desktops)
nl: Aanwezige vensters aan/uit (alle bureaubladen)

en: Toggle Present Windows (Window class)
nl: Aanwezige vensters aan/uit (vensterklasse)

en: Toggle Present Windows (Window class on current desktop)
nl: Aanwezige vensters aan/uit (vensterklasse op huidig bureaublad)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en: Ignore &minimized windows
nl: Ge&minimaliseerde vensters negeren

en: No Matches
nl: Geen overeenkomsten

en: No Windows
nl: Geen vensters

en: Filter windows…
nl: Vensters filteren…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
nl: Geavanceerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
nl: &Stijfheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
nl: &Verslepen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Move factor:
nl: &Bewegingsfactor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
nl: Wie&belen tijdens het verplaatsen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
nl: Wiebelen tijdens ve&randeren van grootte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
nl: Geavanceerde modus &activeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
nl: &Wiebeligheid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
nl: Minder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
nl: Meer

en: Move Zoomed Area to Left
nl: Ingezoomde gebied naar links verplaatsen

en: Move Zoomed Area to Right
nl: Ingezoomde gebied naar rechts verplaatsen

en: Move Zoomed Area Upwards
nl: Ingezoomde gebied naar omhoog verplaatsen

en: Move Zoomed Area Downwards
nl: Ingezoomde gebied naar omlaag verplaatsen

en: Move Mouse to Focus
nl: Muis naar focus verplaatsen

en: Move Mouse to Center
nl: Muis naar het midden verplaatsen

en: Move Left
nl: Naar links

en: Move Right
nl: Naar rechts

en: Move Up
nl: Naar omhoog verplaatsen

en: Move Down
nl: Naar omlaag verplaatsen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_ZoomFactor)
en: On zoom-in and zoom-out change the zoom by the defined zoom-factor.
nl: Bij in- en uitzoomen de zoom wijzigen met een gedefinieerde zoomfactor.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
nl: Zoomfactor:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable tracking of the focused location. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").
nl: De locatie met focus volgen inschakelen. Dit vereist het inschakelen van QAccessible per toepassing ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable Focus Tracking
nl: Volgen van focus inschakelen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableTextCaretTracking)
en: Enable tracking of the text cursor. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").
nl: De tekstcursor volgen inschakelen. Dit vereist het inschakelen van QAccessible per toepassing ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableTextCaretTracking)
en: Enable Text Cursor Tracking
nl: Volgen van tekstcursor inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
nl: Muisaanwijzer:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
nl: Zichtbaarheid van de muisaanwijzer.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
nl: Schaal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
nl: Behouden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
nl: Verbergen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
nl: Baanverplaatsing van de muis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
nl: Proportioneel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Centered
nl: Gecentreerd

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
nl: Muis volgen:

note: i18n: ectx: label, entry (count), group (General)
en: Total rules count (legacy)
nl: Totaal aantal regels (verouderd)

note: i18n: ectx: label, entry (ruleGroupList), group (General)
en: Ordered list of rules groups
nl: Geordende lijst met groepen regels

note: i18n: ectx: label, entry (description), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Rule description
nl: Beschrijving van regel

note: i18n: ectx: label, entry (descriptionLegacy), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Rule description (legacy)
nl: Beschrijving van regel (verouderd)

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteRule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Delete this rule (for use in imports)
nl: Deze regel verwijderen (voor gebruik in importeren)

note: i18n: ectx: label, entry (wmclass), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window class (application)
nl: Vensterklasse (toepassing)

note: i18n: ectx: label, entry (wmclassmatch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window class string match type
nl: Vensterklasse type tekenreeks overeenkomst

note: i18n: ectx: label, entry (wmclasscomplete), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Match whole window class
nl: Op hele vensterklasse overeen laten komen

note: i18n: ectx: label, entry (windowrole), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window role
nl: Vensterrol

note: i18n: ectx: label, entry (windowrolematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window role string match type
nl: Vensterrol type tekenreeks overeenkomst

note: i18n: ectx: label, entry (title), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window title
nl: Venstertitel

note: i18n: ectx: label, entry (titlematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window title string match type
nl: Venstertitel type tekenreeks overeenkomst

note: i18n: ectx: label, entry (clientmachine), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Machine (hostname)
nl: Machine (hostnaam)

note: i18n: ectx: label, entry (clientmachinematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Machine string match type
nl: Machine type tekenreeks overeenkomst

note: i18n: ectx: label, entry (types), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window types that match
nl: Venstertypen die overeenkomen

note: i18n: ectx: label, entry (placement), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Initial placement
nl: Initiële plaatsing

note: i18n: ectx: label, entry (placementrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Initial placement rule type
nl: Initiële plaatsing type regel

note: i18n: ectx: label, entry (position), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window position
nl: Vensterpositie

note: i18n: ectx: label, entry (positionrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window position rule type
nl: Vensterpositie type regel

note: i18n: ectx: label, entry (size), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window size
nl: Venstergrootte

note: i18n: ectx: label, entry (sizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window size rule type
nl: venstergrootte type regel

note: i18n: ectx: label, entry (minsize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window minimum size
nl: Minimum grootte venster

note: i18n: ectx: label, entry (minsizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window minimum size rule type
nl: Minimumgrootte venster type regel

note: i18n: ectx: label, entry (maxsize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window maximum size
nl: Maximum grootte venster

note: i18n: ectx: label, entry (maxsizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window maximum size rule type
nl: Maximum grootte venster type regel

note: i18n: ectx: label, entry (opacityactive), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Active opacity
nl: Actieve ondoorzichtigheid

note: i18n: ectx: label, entry (opacityactiverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Active opacity rule type
nl: Actieve ondoorzichtigheid type regel

note: i18n: ectx: label, entry (opacityinactive), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Inactive opacity
nl: Inactieve ondoorzichtigheid

note: i18n: ectx: label, entry (opacityinactiverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Inactive opacity rule type
nl: Inactieve ondoorzichtigheid type regel

note: i18n: ectx: label, entry (ignoregeometry), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore requested geometry
nl: Aangevraagde geometrie negeren

note: i18n: ectx: label, entry (ignoregeometryrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore requested geometry rule type
nl: Aangevraagde geometrie negeren type regel

note: i18n: ectx: label, entry (desktops), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: List of Desktop Ids
nl: Lijst met bureaublad-id's

note: i18n: ectx: label, entry (desktopsrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop Ids rule type
nl: Type regel van bureaublad-id

note: i18n: ectx: label, entry (screen), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Screen number
nl: Schermnummer

note: i18n: ectx: label, entry (screenrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Screen number rule type
nl: Schermnummer type regel

note: i18n: ectx: label, entry (activity), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Activity
nl: Activiteit

note: i18n: ectx: label, entry (activityrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Activity rule type
nl: Activiteit type regel

note: i18n: ectx: label, entry (maximizevert), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized vertically
nl: Verticaal gemaximaliseerd

note: i18n: ectx: label, entry (maximizevertrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized vertically rule type
nl: Verticaal gemaximaliseerd type regel

note: i18n: ectx: label, entry (maximizehoriz), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized horizontally
nl: Horizontaal gemaximaliseerd

note: i18n: ectx: label, entry (maximizehorizrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized horizontally rule type
nl: Horizontaal gemaximaliseerd type regel

note: i18n: ectx: label, entry (minimize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Minimized
nl: Geminimaliseerd

note: i18n: ectx: label, entry (minimizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Minimized rule type
nl: Geminimaliseerd type regel

note: i18n: ectx: label, entry (shade), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shaded
nl: Opgerold

note: i18n: ectx: label, entry (shaderule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shaded rule type
nl: Opgerold type regel

note: i18n: ectx: label, entry (skiptaskbar), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip taskbar
nl: Niet in taakbalk

note: i18n: ectx: label, entry (skiptaskbarrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip taskbar rule type
nl: Taakbalk type regel overslaan

note: i18n: ectx: label, entry (skippager), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip pager
nl: Niet in pager

note: i18n: ectx: label, entry (skippagerrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip pager rule type
nl: Pager type regel overslaan

note: i18n: ectx: label, entry (skipswitcher), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip switcher
nl: Niet in omschakelaar

note: i18n: ectx: label, entry (skipswitcherrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip switcher rule type
nl: Omschakelaar type regel overslaan

note: i18n: ectx: label, entry (above), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep above
nl: Altijd op voorgrond

note: i18n: ectx: label, entry (aboverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep above rule type
nl: Altijd op voorgrond type regel

note: i18n: ectx: label, entry (below), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep below
nl: Altijd op achtergrond

note: i18n: ectx: label, entry (belowrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep below rule type
nl: Altijd op achtergrond type regel

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreen), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreenrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Fullscreen rule type
nl: Volledig scherm type regel

note: i18n: ectx: label, entry (noborder), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: No titlebar and frame
nl: Geen titelbalk en rand

note: i18n: ectx: label, entry (noborderrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: No titlebar rule type
nl: Geen titelbalk type regel

note: i18n: ectx: label, entry (decocolor), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Titlebar color and scheme
nl: Titelbalk kleur en schema

note: i18n: ectx: label, entry (decocolorrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Titlebar color rule type
nl: Titelbalkkleur type regel

note: i18n: ectx: label, entry (blockcompositing), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Block Compositing
nl: Compositing blokkeren

note: i18n: ectx: label, entry (blockcompositingrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Block Compositing rule type
nl: Compositing blokkeren type regel

note: i18n: ectx: label, entry (fsplevel), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus stealing prevention
nl: Voorkomen van afpakken van focus

note: i18n: ectx: label, entry (fsplevelrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus stealing prevention rule type
nl: Voorkomen van afpakken van focus type regel

note: i18n: ectx: label, entry (fpplevel), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus protection
nl: Bescherming van focus

note: i18n: ectx: label, entry (fpplevelrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus protection rule type
nl: Bescherming van focus type regel

note: i18n: ectx: label, entry (acceptfocus), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Accept Focus
nl: Focus accepteren

note: i18n: ectx: label, entry (acceptfocusrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Accept Focus rule type
nl: Focus accepteren type regel

note: i18n: ectx: label, entry (closeable), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Closeable
nl: Af te sluiten

note: i18n: ectx: label, entry (closeablerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Closeable rule type
nl: Af te sluiten type regel

note: i18n: ectx: label, entry (autogroup), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup with identical
nl: Automatisch groeperen met identieken

note: i18n: ectx: label, entry (autogrouprule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup with identical rule type
nl: Automatisch groeperen met identieken type regel

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupfg), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup in foreground
nl: Automatisch groeperen op de voorgrond

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupfgrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup in foreground rule type
nl: Automatisch groeperen op de voorgrond type regel

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupid), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup by ID
nl: Automatisch groeperen per ID

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupidrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup by ID rule type
nl: Automatisch groeperen op ID type regel

note: i18n: ectx: label, entry (strictgeometry), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Obey geometry restrictions
nl: Beperkingen van afmetingen naleven

note: i18n: ectx: label, entry (strictgeometryrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Obey geometry restrictions rule type
nl: Beperkingen van afmetingen naleven type regel

note: i18n: ectx: label, entry (shortcut), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shortcut
nl: Sneltoets

note: i18n: ectx: label, entry (shortcutrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shortcut rule type
nl: Sneltoets type regel

note: i18n: ectx: label, entry (disableglobalshortcuts), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore global shortcuts
nl: Globale snelkoppelingen negeren

note: i18n: ectx: label, entry (disableglobalshortcutsrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore global shortcuts rule type
nl: Globale snelkoppelingen negeren type regel

note: i18n: ectx: label, entry (desktopfile), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop file name
nl: Bureaubladbestandsnaam

note: i18n: ectx: label, entry (desktopfilerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop file name rule type
nl: Bureaubladbestandsnaam type regel

note: i18n: ectx: label, entry (layer), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Layer
nl: Laag

note: i18n: ectx: label, entry (layerrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Layer rule type
nl: Type laagregel

note: i18n: ectx: label, entry (adaptivesync), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: AdaptiveSync
nl: AanpasbareSynchronisatie

note: i18n: ectx: label, entry (adaptivesyncrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: AdaptiveSync rule type
nl: Type regel AanpasbareSynchronisatie

note: i18n: ectx: label, entry (tearing), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Allow Tearing
nl: Scheuren toegestaan

note: i18n: ectx: label, entry (tearingrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Tearing rule type
nl: Type regel voor scheuren

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ShortcutDialog)
en: Dialog
nl: Dialoog

en: The following applications did not close:
    %1
nl: De volgende toepassingen sloten niet af:
    %1

[ctx: @action:button]
en: Cancel Logout
nl: Afmelden annuleren

[ctx: @action::button]
en: Log Out Anyway
nl: Toch afmelden

[ctx: Special entry in alt+tab list for minimizing all windows]
en: Show Desktop
nl: Bureaublad tonen

[ctx: @info:placeholder no entries in the task switcher]
en: No open windows
nl: Geen open vensters

en: Walk Through Windows
nl: Door vensters wandelen

en: Walk Through Windows (Reverse)
nl: Door vensters wandelen (omgekeerd)

en: Walk Through Windows Alternative
nl: Alternatief door vensters wandelen

en: Walk Through Windows Alternative (Reverse)
nl: Alternatief door vensters wandelen (omgekeerd)

en: Walk Through Windows of Current Application
nl: Door vensters van de huidige toepassing lopen

en: Walk Through Windows of Current Application (Reverse)
nl: Door vensters van de huidige toepassing lopen (omgekeerd)

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative
nl: Alternatief door vensters van de huidige toepassing lopen

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative (Reverse)
nl: Alternatief door vensters van de huidige toepassing lopen (omgekeerd)

en: The Window Switcher installation is broken, resources are missing.
    Contact your distribution about this.
nl: De installatie van de vensterwisselaar is gebroken, er ontbreken hulpbronnenbronnen.
    Neem hierover contact op met uw distributie.

en: Move the tablet to the next output
nl: Het tablet naar de volgende uitvoer verplaatsen

en: Tablet moved to %1
nl: Tablet verplaatst naar %1

en: Tablets switched outputs
nl: Tabletten schakelden uitvoer om

en: You have selected to show a window without its border.
    Without the border, you will not be able to enable the border again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
nl: U hebt opdracht gegeven een venster zonder rand weer te geven.
    Zonder rand kunt u het venstermenu niet meer met de muis oproepen. U kunt dit venstermenu wel oproepen met de  sneltoets %1.

en: You have selected to show a window in fullscreen mode.
    If the application itself does not have an option to turn the fullscreen mode off you will not be able to disable it again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
nl: U hebt opdracht gegeven een venster schermvullend weer te geven.
    Als de toepassing zelf geen mogelijkheid biedt deze modus weer te verlaten, zult u het venstermenu van de windowmanager moeten gebruiken om deze modus weer te verlaten. U kunt dit venstermenu oproepen met de  sneltoets %1.

en: &Move
nl: Ver&plaatsen

en: &Resize
nl: G&rootte wijzigen

en: Keep &Above Others
nl: Altijd op &voorgrond

en: Keep &Below Others
nl: Altijd op &achtergrond

en: &Fullscreen
nl: Venster &schermvullend

en: &Shade
nl: Op&rollen

en: &No Titlebar and Frame
nl: Gee&n titelbalk en rand

en: Set Window Short&cut…
nl: Venster&sneltoets instellen…

en: Configure Special &Window Settings…
nl: Speciale &vensterinstellingen configureren…

en: Configure S&pecial Application Settings…
nl: S&peciale programmainstellingen configureren…

en: Ma&ximize
nl: Ma&ximaliseren

en: Mi&nimize
nl: &Minimaliseren

en: &More Actions
nl: &Meer acties

en: &Close
nl: Sl&uiten

en: &Extensions
nl: &Extensies

en: &Desktops
nl: &Bureaubladen

en: Move to &Desktop
nl: Naar bureaubla&d verplaatsen

en: Move to &Screen
nl: Naar &scherm verplaatsen

en: Show in &Activities
nl: In Ac&tiviteiten tonen

en: Move &To Current Desktop
nl: &Naar huidig bureaublad verplaatsen

en: &All Desktops
nl: &Alle bureaubladen

[ctx: Create a new desktop and move the window there]
en: &New Desktop
nl: &Nieuw bureaublad

en: Move to %1
nl: Verplaatsen naar %1

[ctx: Create a new desktop and add the window to that desktop]
en: Add to &New Desktop
nl: Aan &nieuw bureaublad toevoegen

[ctx: Create a new desktop and move the window to that desktop]
en: Move to New Desktop
nl: Naar nieuw bureaublad verplaatsen

[ctx: @item:inmenu List of all Screens to send a window to. First argument is a number, second the output identifier. E.g. Screen 1 (HDMI1)]
en: Screen &%1 (%2)
nl: Scherm &%1 (%2)

en: &All Activities
nl: &Alle activiteiten

[ctx: '%1' is a keyboard shortcut like 'ctrl+w']
en: <b>%1</b> is already in use
nl: <b>%1</b> is al in gebruik

[ctx: keyboard shortcut '%1' is used by action '%2' in application '%3']
en: <b>%1</b> is used by %2 in %3
nl: <b>%1</b> is in gebruik door %2 in %3

en: Window Operations Menu
nl: Menu met vensterhandelingen

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Maximize Window
nl: Venster maximaliseren

en: Maximize Window Vertically
nl: Venster verticaal maximaliseren

en: Maximize Window Horizontally
nl: Venster horizontaal maximaliseren

en: Minimize Window
nl: Venster minimaliseren

en: Shade Window
nl: Venster oprollen

en: Move Window
nl: Venster verplaatsen

en: Resize Window
nl: Venster van grootte veranderen

en: Raise Window
nl: Venster naar voorgrond brengen

en: Lower Window
nl: Venster naar achtergrond brengen

en: Toggle Window Raise/Lower
nl: Venster schakelen tussen omhoog/omlaag

en: Make Window Fullscreen
nl: Venster schermvullend maken

en: Toggle Window Titlebar and Frame
nl: Titelbalk en rand van venster omschakelen

en: Keep Window Above Others
nl: Venster op voorgrond houden

en: Keep Window Below Others
nl: Venster op achtergrond houden

en: Activate Window Demanding Attention
nl: "Venster vraagt om aandacht" activeren

en: Setup Window Shortcut
nl: Venstersneltoets instellen

en: Move Window to the Center
nl: Venster naar het midden verplaatsen

en: Move Window Right
nl: Venster naar rechts verplaatsen

en: Move Window Left
nl: Venster naar links verplaatsen

en: Move Window Up
nl: Venster omhoog verplaatsen

en: Move Window Down
nl: Venster omlaag verplaatsen

en: Expand Window Horizontally
nl: Venster horizontaal uitbreiden

en: Expand Window Vertically
nl: Venster verticaal uitbreiden

en: Shrink Window Horizontally
nl: Venster horizontaal verkleinen

en: Shrink Window Vertically
nl: Venster verticaal verkleinen

en: Quick Tile Window to the Left
nl: Venster naar links snel in tegels ordenen

en: Quick Tile Window to the Right
nl: Venster naar rechts snel in tegels ordenen

en: Quick Tile Window to the Top
nl: Venster naar bovenaan snel in tegels ordenen

en: Quick Tile Window to the Bottom
nl: Venster naar onderen snel in tegels ordenen

en: Quick Tile Window to the Top Left
nl: Venster naar linksboven snel in tegels ordenen

en: Quick Tile Window to the Bottom Left
nl: Venster naar onderen snel in tegels ordenen

en: Quick Tile Window to the Top Right
nl: Venster naar rechtsboven snel in tegels ordenen

en: Quick Tile Window to the Bottom Right
nl: Venster naar rechtsonder snel in tegels ordenen

en: Switch to Window Above
nl: Naar het venster erboven schakelen

en: Switch to Window Below
nl: Naar het venster eronder schakelen

en: Switch to Window to the Right
nl: Naar het venster rechts schakelen

en: Switch to Window to the Left
nl: Naar het venster links schakelen

en: Increase Opacity of Active Window by 5%
nl: Dekking van actieve venster met 5% verhogen

en: Decrease Opacity of Active Window by 5%
nl: Dekking van actieve venster met 5% verlagen

en: Keep Window on All Desktops
nl: Venster op alle bureaubladen

en: Window to Desktop %1
nl: Venster naar bureaublad %1

en: Window to Next Desktop
nl: Venster naar volgend bureaublad

en: Window to Previous Desktop
nl: Venster naar vorig bureaublad

en: Window One Desktop to the Right
nl: Venster een bureaublad naar rechts

en: Window One Desktop to the Left
nl: Venster een bureaublad naar links

en: Window One Desktop Up
nl: Venster een bureaublad naar boven

en: Window One Desktop Down
nl: Venster een bureaublad naar beneden

en: Move Window to Screen %1
nl: Venster naar scherm %1 verplaatsen

en: Move Window to Next Screen
nl: Venster naar volgend scherm verplaatsen

en: Move Window to Previous Screen
nl: Venster naar vorig scherm verplaatsen

en: Move Window One Screen to the Right
nl: Venster één scherm naar rechts verplaatsen

en: Move Window One Screen to the Left
nl: Venster één scherm naar links verplaatsen

en: Move Window One Screen Up
nl: Venster één scherm omhoog verplaatsen

en: Move Window One Screen Down
nl: Venster één scherm omlaag verplaatsen

en: Switch to Screen %1
nl: Schakelen naar scherm %1

en: Switch to Next Screen
nl: Schakelen naar volgend scherm

en: Switch to Previous Screen
nl: Omschakelen naar vorig scherm

en: Switch to Screen to the Right
nl: Naar het scherm rechts schakelen

en: Switch to Screen to the Left
nl: Naar het scherm links schakelen

en: Switch to Screen Above
nl: Naar het scherm erboven schakelen

en: Switch to Screen Below
nl: Naar het scherm eronder schakelen

en: Peek at Desktop
nl: Naar het bureaublad gluren

en: Kill Window
nl: Venster geforceerd sluiten

en: Activate Window (%1)
nl: Venster (%1) activeren

en: unknown
nl: onbekend

en: Desktop %1
nl: Bureaublad %1

en: Switch to Next Desktop
nl: Schakelen naar volgend bureaublad

en: Switch to Previous Desktop
nl: Schakelen naar vorig bureaublad

en: Switch One Desktop to the Right
nl: Een bureaublad naar rechts schakelen

en: Switch One Desktop to the Left
nl: Een bureaublad naar links schakelen

en: Switch One Desktop Up
nl: Een bureaublad omhoog schakelen

en: Switch One Desktop Down
nl: Een bureaublad omlaag schakelen

en: Switch to Desktop %1
nl: Schakel naar bureaublad %1

[ctx: Application is not responding, appended to window title]
en: (Not Responding)
nl: (Reageert niet)

[ctx: Introductory text shown in the support information.]
en: KWin Support Information:
    The following information should be used when requesting support on e.g. https://discuss.kde.org.
    It provides information about the currently running instance, which options are used,
    what OpenGL driver and which effects are running.
    Please post the information provided underneath this introductory text to a paste bin service
    like https://paste.kde.org instead of pasting into support threads.
nl: Informatie over ondersteuning van KWin:
    De volgende informatie zou moeten worden gebruikt bij het verzoek om ondersteuning op bijv. https://discuss.kde.org.
    Het biedt informatie over het huidige actieve exemplaar, welke opties gebruikt worden,
    welk OpenGL apparaatstuurprogramma en welke effecten actief zijn.
    Zet de informatie onder deze inleiding in plakbufferservice
    zoals https://paste.kde.org in plaats van het te plakken in ondersteuningsdiscussie.

en: Xwayland has crashed
nl: Xwayland is gecrasht
