kwin - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
nl: Auteur: %1
    Licentie: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
nl: Video tonen/verbergen

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
nl: Configureren…

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
nl: Nieuwe ophalen…

en: Configure Filter
nl: Filter configureren

en: Exclude unsupported effects
nl: Niet ondersteunde effecten uitsluiten
