kwin - en to ne translation catalogue (67 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, windows)
en: Windows
ne: सञ्झ्याल

en: KWin helper utility
ne: केडीई विन सहयोगी युटिलिटी

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
ne: यो सहयोगीलाई प्रत्यक्ष कल गर्न मिल्दैन ।

en: KWin
ne: केडीई विन

en: KDE window manager
ne: केडीई सञ्झ्याल प्रबन्धक

en: Matthias Ettrich
ne: माथियस इट्रिच

en: Cristian Tibirna
ne: क्रिस्टियन टिबिर्ना

en: Daniel M. Duley
ne: डानियल एम.डुले

en: Luboš Luňák
ne: लुबोस लुनाक

en: Disable configuration options
ne: कन्फिगरेसन विकल्प अक्षम पार्नुहोस्

en: Indicate that KWin has recently crashed n times
ne: भर्खरै केडीई विन एन पटक नष्ट भयो भन्ने इङ्कित गर्नुहोस्

en: KWin is unstable.
    It seems to have crashed several times in a row.
    You can select another window manager to run:
ne: केडीई विन अस्थिर छ ।
    यो पङ्क्तिमा धेरै पटक नष्ट भएको देखिन्छ ।
    तपाईँले चलाउनका लागि अर्को सञ्झ्याल प्रबन्धक चयन गर्न सक्नुहुन्छ:

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
ne: केडीई विन: प्रबन्धक चयन अनुरोध गर्दा अक्षम, अर्को डब्लु एम चालु छ ? (--'बदल्नुहोस्' प्रयोग गर्न प्रयास गर्नुहोस्)

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
ne: चालु ICCCM२.०-कम्प्लेन्ट सञ्झ्याल प्रबन्धक प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
ne: माथि

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
ne: तल

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
ne: शीर्षक पङ्क्तिबद्धता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
ne: केन्द्र

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
ne: यदि सञ्झ्याल किनारा शीर्षकपट्टी रङमा रङ्गाइने भए यो विकल्प चिनो लगाउनुहोस् । अन्यथा यो पृष्ठभूमि रङमा रङ्गाइनेछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
ne: यदि तपाईँ माउस सूचक तिनीहरू माथि आसपास फिर्दा बटनहरू फेड इन गर्न र फेरि यो टाढा सर्दा फेड आउट गर्न चाहनुहुन्छ भने यो विकल्प चिनो लगाउनुहोस् ।

en: Toggle Thumbnail for Current Window
ne: हालको सञ्झ्यालका लागि थम्बनेल टगल गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Walk Through Windows
ne: सञ्झ्याल मार्फत जानुहोस्

en: Walk Through Windows (Reverse)
ne: सञ्झ्याल (उल्टो) मार्फत जानुहोस्

en: You have selected to show a window without its border.
    Without the border, you will not be able to enable the border again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
ne: सञ्झ्यालको किनारा नदेखाईकन तपाईँले चयन गर्नुपर्छ ।
    किनारा बिना, तपाईँले माउस प्रयोग गरेर फेरि किनारा सक्षम पार्न सक्नुहुन्न: यसको सट्टामा %1 कुञ्जीपाटी प्रयोग गरेर सक्रिय गरिएको, सञ्चालन मेनु प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: You have selected to show a window in fullscreen mode.
    If the application itself does not have an option to turn the fullscreen mode off you will not be able to disable it again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
ne: तपाईँले पूरा पर्दा मोडमा सञ्झ्याल देखाउन चयन गर्नुपर्छ ।
    यदि अनुप्रयोग आफैसँग पूरा पर्दा मोड बन्द गर्न कुनै विकल्प छैन भने तपाईँ माउस प्रयोग गरेर यसलाई फेरि अक्षम पार्न सक्षम हुनुहुने छैन: यसको सट्टामा %1 कुञ्जीपाटी सर्टकट प्रयोग गरेर सक्रिय गरिएको, सञ्झ्याल सञ्चालन मेनु प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: &Move
ne: सार्नुहोस्

en: Keep &Above Others
ne: अन्यको माथि राख्नुहोस्

en: Keep &Below Others
ne: अन्यको तल राख्नुहोस्

en: &Fullscreen
ne: पूरा पर्दा

en: Ma&ximize
ne: बढाउनुहोस्

en: Mi&nimize
ne: घटाउनुहोस्

en: &Close
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: &All Desktops
ne: सबै डेस्कटप

en: Window Operations Menu
ne: सञ्झ्याल सञ्चालन मेनुहरू

en: Close Window
ne: सञ्झ्याल बन्द गर्नुहोस्

en: Maximize Window
ne: सञ्झ्याल बढाउनुहोस्

en: Maximize Window Vertically
ne: ठाडो तरिकाले सञ्झ्याल बढाउनुहोस्

en: Maximize Window Horizontally
ne: तेर्सो तरिकाले सञ्झ्याल बढाउनुहोस्

en: Minimize Window
ne: सञ्झ्याल घटाउनुहोस्

en: Shade Window
ne: सञ्झ्याल सेड गर्नुहोस्

en: Move Window
ne: सञ्झ्याल सार्नुहोस्

en: Resize Window
ne: सञ्झ्याल रिसाइज गर्नुहोस्

en: Raise Window
ne: सञ्झ्याल बढाउनुहोस्

en: Lower Window
ne: सञ्झ्याल घटाउनुहोस्

en: Toggle Window Raise/Lower
ne: सञ्झ्याल बढाउने/घटाउने टगल गर्नुहोस्

en: Make Window Fullscreen
ne: सञ्झ्याललाई पूरा पर्दा गर्नुहोस्

en: Keep Window Above Others
ne: अन्यको माथि सञ्झ्याल राख्नुहोस्

en: Keep Window Below Others
ne: अन्यको तल सञ्झ्याल राख्नुहोस्

en: Activate Window Demanding Attention
ne: सञ्झ्याल ध्यानकर्षण सक्रिय पार्नुहोस्

en: Setup Window Shortcut
ne: सञ्झ्याल सर्टकट सेटअप गर्नुहोस्

en: Keep Window on All Desktops
ne: सबै डेस्कटपहरूमा सञ्झ्याल राख्नुहोस्

en: Window to Next Desktop
ne: सञ्झ्याल देखि अर्को डेस्कटप सम्म

en: Window to Previous Desktop
ne: सञ्झ्याल देखि अघिल्लो डेस्कटप सम्म

en: Window One Desktop to the Right
ne: सञ्झ्याल एक डेस्कटप देखि दाँया सम्म

en: Window One Desktop to the Left
ne: सञ्झ्याल एक डेस्कटप देखि बाँया सम्म

en: Window One Desktop Up
ne: एक डेस्कटप माथि सञ्झ्याल

en: Window One Desktop Down
ne: एक डेस्कटप तल सञ्झ्याल

en: Switch to Next Screen
ne: पछिल्लो पर्दामा स्विच गर्नुहोस्

en: Kill Window
ne: सञ्झ्याल नष्ट गर्नुहोस्

en: Desktop %1
ne: डेस्कटप %1

en: Switch to Next Desktop
ne: पछिल्लो डेस्कटपमा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to Previous Desktop
ne: अघिल्लो डेस्कटपमा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch One Desktop to the Right
ne: एक डेस्कटप देखि दाँयामा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch One Desktop to the Left
ne: एक डेस्कटप देखि बाँयामा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch One Desktop Up
ne: एक डेस्कटप माथि स्विच गर्नुहोस्

en: Switch One Desktop Down
ne: एक डेस्कटप तल स्विच गर्नुहोस्
