kwin - en to ms translation catalogue (60 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, windows)
en: Windows
ms: Tetingkap

en: KWin helper utility
ms: Utiliti bantuan KWin

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
ms: Utiliti bantuan ini tidak sepatutnya dipanggil secara terus.

en: KDE window manager
ms: Pengurus tetingkap KDE.

en: Disable configuration options
ms: Matikan pilihan tetapan

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
ms: kwin: gagal untuk mengisi ruang pengurusan, adakah ada pengurus tetingkap lain berfungsi? (cuba guna --replace)

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
ms: Ganti pengurus tetingkap serasi ICCCM2.0 yang sedang dilaksanakan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
ms: Atas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
ms: Bawah

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
ms: Dialog Tetapan

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
ms: J&ajaran Tajuk

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
ms: Semak opsyen ini jika sempadan tetingkap patut dicetak dalam warna bar tajuk. Jika tidak, ia akan dikulis dalam warna latar belakang.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
ms: Semak opsyen ini jika anda ingin butang pudar apabila penuding tetingkap terapung di atasnya dan pudar sekali lagi apabila ia beralih.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
ms: Animasikan butang

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
ms: Saiz

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
ms: Rupa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
ms: Tiada

en: Walk Through Windows
ms: Lalu Ikut Tetingkap

en: Walk Through Windows (Reverse)
ms: Lalu Ikut Tetingkap (Songsang)

en: You have selected to show a window without its border.
    Without the border, you will not be able to enable the border again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
ms: Anda telah memilih untuk memaparkan tetingkap tanpa sempadannya.
    Tanpa sempadan, anda tidak boleh mewujudkan kembali sempadan dengan menggunakan tetikus: sebaliknya gunakan menu operasi tetingkap, diaktifkan menggunakan pintasan papan kekunci %1.

en: You have selected to show a window in fullscreen mode.
    If the application itself does not have an option to turn the fullscreen mode off you will not be able to disable it again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
ms: Anda telah memilih untuk memaparkan tetingkap dalam mod penuhskrin.
    Jika aplikasi tersebut tidak mempunyai pilihan untuk mematikan mod skrinpenuh, anda tidak boleh mematikannya semula dengan menggunakan tetikus: sebaliknya gunakan menu operasi tetingkap, diaktifkan dengan menggunakan pintasan papan kekunci %1.

en: &Move
ms: &Pindah

en: Keep &Above Others
ms: Kekalkan &Atas Lain

en: Keep &Below Others
ms: Kekalkan &Bawah Lain

en: &Fullscreen
ms: &Skrin Penuh

en: Ma&ximize
ms: Mak&simumkan

en: Mi&nimize
ms: Keci&lkan

en: &All Desktops
ms: Semu&a Ruang Kerja

en: Window Operations Menu
ms: Menu Operasi Tetingkap

en: Close Window
ms: Tutup Tetingkap

en: Maximize Window
ms: Maksimakan Tetingkap

en: Maximize Window Vertically
ms: Maksimakan Tetingkap Menegak

en: Maximize Window Horizontally
ms: Maksimakan Tetingkap Melintang

en: Minimize Window
ms: Minimakan Tetingkap

en: Shade Window
ms: Suram Tetingkap

en: Move Window
ms: Gerak Tetingkap

en: Resize Window
ms: Ulangsaiz Tetingkap

en: Raise Window
ms: Naikkan Tetingkap

en: Lower Window
ms: Turunkan Tetingkap

en: Toggle Window Raise/Lower
ms: togol Tentingkap Atas/Bawah

en: Make Window Fullscreen
ms: Jadikan Tetingkap Skrinpenuh

en: Keep Window Above Others
ms: Kekalkan Tetingkap Atas Yang Lain

en: Keep Window Below Others
ms: Kekalkan Tetingkap Bawah Yang Lain

en: Activate Window Demanding Attention
ms: Aktifkan Tetingkap Memerlukan Perhatian

en: Setup Window Shortcut
ms: Tetap Pintasan Tetingkap

en: Keep Window on All Desktops
ms: Pastikan Tetingkap pada Semua Desktop

en: Window to Next Desktop
ms: Tetingkap ke Ruang Kerja Seterusnya

en: Window to Previous Desktop
ms: Tetingkap ke Ruang Kerja Sebelumnya

en: Window One Desktop to the Right
ms: Desktop Tetingkap Satu ke Kanan

en: Window One Desktop to the Left
ms: Desktop Tetingkap Satu ke Kiri

en: Window One Desktop Up
ms: Desktop Tetingkap Satu Atas

en: Window One Desktop Down
ms: Desktop Tetingkap Satu Bawah

en: Kill Window
ms: Bunuh Tetingkap

en: Desktop %1
ms: Ruang Kerja %1

en: Switch to Next Desktop
ms: Tukar ke Ruang Kerja Seterusnya

en: Switch to Previous Desktop
ms: Tukar ke Ruang Kerja Sebelumnya

en: Switch One Desktop to the Right
ms: Tukar Satu Ruang Kerja ke Kanan

en: Switch One Desktop to the Left
ms: Tukar Satu Ruang Kerja ke Kiri

en: Switch One Desktop Up
ms: Tukar Satu Ruang Kerja ke Atas

en: Switch One Desktop Down
ms: Tukar Satu Ruang Kerja ke Bawah
