kwin - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
lv: Autors: %1
    Licence: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
lv: Parādīt/paslēpt video

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
lv: Konfigurēt...

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
lv: Iegūt jaunus...

en: Configure Filter
lv: Konfigurēt filtru

en: Exclude unsupported effects
lv: Ignorēt neatbalstītus efektus
