kcmkwm - en to lt translation catalogue (134 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Inactive Inner Window Actions
lt: Neaktyvaus vidinio lango veiksmai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Left click:
lt: &Kairysis spustelėjimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1)
en: In this row you can customize left click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
lt: Šioje eilutėje galite tinkinti kairiojo pelės spustelėjimo, spustelėjant ant neaktyvaus vidinio lango, elgseną („vidinis“ reiškia be antraštės juostos ir rėmelio).

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3)
en: Activate, raise and pass click
lt: Aktyvuoti, iškelti į pirmą planą ir perduoti pelės spustelėjimą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3)
en: Activate and pass click
lt: Aktyvuoti ir perduoti pelės spustelėjimą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveT
en: Activate
lt: Aktyvuoti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveT
en: Activate and raise
lt: Aktyvuoti ir iškelti į pirmą planą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Middle click:
lt: &Vidurinysis spustelėjimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2)
en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
lt: Šioje eilutėje galite tinkinti viduriniojo pelės spustelėjimo, spustelėjant ant neaktyvaus vidinio lango, elgseną („vidinis“ reiškia be antraštės juostos ir rėmelio).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Right click:
lt: &Dešinysis spustelėjimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3)
en: In this row you can customize right click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
lt: Šioje eilutėje galite tinkinti dešiniojo pelės spustelėjimo, spustelėjant ant neaktyvaus vidinio lango, elgseną („vidinis“ reiškia be antraštės juostos ir rėmelio).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse &wheel:
lt: &Pelės ratukas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en: In this row you can customize behavior when scrolling into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
lt: Šioje eilutėje galite tinkinti slinkimo neaktyviame vidiniame lange elgseną („vidinis“ reiškia be antraštės juostos ir rėmelio).

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en: Scroll
lt: Slinkti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en: Activate and scroll
lt: Aktyvuoti ir slinkti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindowWheel)
en: Activate, raise and scroll
lt: Aktyvuoti, iškelti į pirmą planą ir slinkti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Inner Window, Titlebar and Frame Actions
lt: Vidinio lango, antraštės juostos ir rėmelio veiksmai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Mo&difier key:
lt: Mo&difikavimo klavišas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAllKey)
en: Here you select whether holding the Meta key or Alt key will allow you to perform the following actions.
lt: Čia galite pasirinkti ar laikant nuspaustą Meta ar Alt klavišą, bus leidžiama atlikti sekančius veiksmus, ar ne.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: L&eft click:
lt: Kai&rysis spustelėjimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1)
en: In this row you can customize left click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
lt: Šioje eilutėje galite tinkinti kairiojo spustelėjimo ant antraštės juostos ar rėmelio elgseną.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Move
lt: Perkelti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Activate, raise and move
lt: Aktyvuoti, iškelti į pirmą planą ir perkelti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i
en: Toggle raise and lower
lt: Perjungti perkėlimą į pirmą ir antrą planą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Resize
lt: Keisti dydį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i
en: Raise
lt: Iškelti į pirmą planą

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Lower
lt: Nuleisti į antrą planą

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Minimize
lt: Suskleisti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Decrease opacity
lt: Sumažinti nepermatomumą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Increase opacity
lt: Padidinti nepermatomumą

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Middle &click:
lt: Vi&durinysis spustelėjimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2)
en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
lt: Šioje eilutėje galite tinkinti viduriniojo spustelėjimo ant antraštės juostos ar rėmelio elgseną.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Right clic&k:
lt: Dešin&ysis spustelėjimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: In this row you can customize right click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
lt: Šioje eilutėje galite tinkinti dešiniojo spustelėjimo ant antraštės juostos ar rėmelio elgseną.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Mo&use wheel:
lt: Pelės ra&tukas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel)
en: Here you can customize KDE's behavior when scrolling with the mouse wheel in a window while pressing the modifier key.
lt: Čia galite tinkinti KDE elgseną, kai lange, nuspaudus modifikavimo klavišą, yra slenkama pelės ratuku.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Raise/lower
lt: Perkelti į pirmą/antrą planą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Shade/unshade
lt: Pridengti/atidengti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Maximize/restore
lt: Išskleisti/atkurti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Keep above/below
lt: Laikyti virš/po kitais

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Move to previous/next desktop
lt: Perkelti į ankstesnį/kitą darbalaukį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllWheel) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Change opacity
lt: Keisti nepermatomumą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shadeHoverLabel)
en: Window &unshading:
lt: Langų at&idengimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShadeHover)
en: <html><head/><body><p>If this option is enabled, a shaded window will unshade automatically when the mouse pointer has been over the titlebar for some time.</p></body></html>
lt: <html><head/><body><p>Jei ši parinktis įjungta, tuomet pridengtas langas bus automatiškai atidengtas, kai pelės rodyklė kurį laiką išliks virš antraštės juostos.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShadeHover)
en: On titlebar hover after:
lt: Užvedus pelę ant antraštės juostos, po:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ShadeHoverInterval)
en: Sets the time in milliseconds before the window unshades when the mouse pointer goes over the shaded window.
lt: Nustato laiką, milisekundėmis, prieš tai, kai langas bus atidengtas, kuomet pelės rodyklė yra virš pridengto lango.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowPlacementLabel)
en: Window &placement:
lt: Langų iš&dėstymas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: <html><head/><body><p>The placement policy determines where a new window will appear on the desktop.</p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Smart</span> will try to achieve a minimum overlap of windows</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Maximizing</span> will try to maximize every window to fill the whole screen. It might be useful to selectively affect placement of some windows using the window-specific settings.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Random</span> will use a random position</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Centered</span> will place the window centered</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Zero-cornered</span> will place the window in the top-left corner</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Under mouse</span> will place the window under the pointer</li></ul></body></html>
lt: <html><head/><body><p>Išdėstymo politika nustato, kurioje darbalaukio vietoje atsiras naujas langas.</p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Mažiausias persidengimas</span> bandys pasiekti mažiausią langų persidengimą</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Išskleisti</span> bandys išskleisti kiekvieną langą, kad būtų užpildytas visas ekranas. Gali būti naudinga pasirinktinai paveikti tam tikrų langų išdėstymą, naudojant konkrečių langų nuostatas.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Atsitiktinai</span> naudos atsitiktinę poziciją</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Centre</span> išdėstys langus centre</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Viršutiniame kairiajame kampe</span> išdėstys langus viršutiniame kairiajame kampe</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Po pele</span> išdėstys langus po pelės rodykle</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Minimal Overlapping
lt: Mažiausias persidengimas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Maximized
lt: Išskleisti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Random
lt: Atsitiktinai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Centered
lt: Centre

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: In Top-Left Corner
lt: Viršutiniame kairiajame kampe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Under mouse
lt: Po pele

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AllowKDEAppsToRememberWindowPositions)
en: When turned on, apps which are able to remember the positions of their windows are allowed to do so. This will override the window placement mode defined above.
lt: Kai įjungta, programoms, kurios geba prisiminti savo langų pozicija, bus leidžiama tai daryti. Tai nustelbs aukščiau apibrėžtą langų išdėstymo veikseną.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowKDEAppsToRememberWindowPositions)
en: Allow apps to remember the positions of their own windows, if they support it
lt: Leisti programoms, jeigu jos tai palaiko, prisiminti savo langų pozicija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDesktopPolicyLabel)
en: Virtual Desktop behavior:
lt: Virtualaus darbalaukio elgsena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, activationDesktopPolicyDescriptionLabel)
en: When activating a window on a different Virtual Desktop:
lt: Aktyvuojant langą kitame virtualiame darbalaukyje:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_ActivationDesktopPolicy)
en: <html><head/><body><p>This setting controls what happens when an open window located on a Virtual Desktop other than the current one is activated. </p><p><span style=" font-style:italic;">Switch to that Virtual Desktop</span> will switch to the Virtual Desktop where the window is currently located. </p><p><span style=" font-style:italic;">Bring window to current Virtual Desktop</span> will cause the window to jump to the active Virtual Desktop. </p></body></html>
lt: <html><head/><body><p>Ši nuostata valdo, kas nutiks, kai bus aktyvuotas kitame virtualiame darbalaukyje esantis langas. </p><p><span style=" font-style:italic;">Perjungti į tą virtualų darbalaukį</span> perjungs į virtualų darbalaukį, kuriame esamu metu yra langas. </p><p><span style=" font-style:italic;">Perkelti langą į dabartinį virtualų darbalaukį</span> privers langą peršokti į aktyvų virtualų darbalaukį. </p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ActivationDesktopPolicy)
en: Switch to that Virtual Desktop
lt: Perjungti į tą virtualų darbalaukį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ActivationDesktopPolicy)
en: Bring window to current Virtual Desktop
lt: Perkelti langą į dabartinį virtualų darbalaukį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowFocusPolicyLabel)
en: Window &activation policy:
lt: Langų &aktyvavimo politika:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: With this option you can specify how and when windows will be focused.
lt: Naudodami šią parinktį galite nurodyti kaip ir kada langai bus fokusuojami.

[ctx: sassa asas]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: Click to focus
lt: Spustelėti norint fokusuoti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: Click to focus (mouse precedence)
lt: Spustelėti norint fokusuoti (pelės pirmenybė)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: Focus follows mouse
lt: Fokusavimas seka paskui pelę

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: Focus follows mouse (mouse precedence)
lt: Fokusavimas seka paskui pelę (pelės pirmenybė)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: Focus under mouse
lt: Fokusavimas po pele

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, windowFocusPolicy)
en: Focus strictly under mouse
lt: Fokusavimas griežtai po pele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, delayFocusOnLabel)
en: &Delay focus by:
lt: Už&delsti fokusavimą:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_DelayFocusInterval)
en: This is the delay after which the window the mouse pointer is over will automatically receive focus.
lt: Tai yra delsa, po kurios langas, virš kurio yra pelės rodyklė, automatiškai gaus fokusavimą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, focusStealingLabel)
en: Focus &stealing prevention:
lt: Fokusavimo v&ogimo prevencija:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: <html><head/><body><p>This option specifies how much KWin will try to prevent unwanted focus stealing caused by unexpected activation of new windows. (Note: This feature does not work with the <span style=" font-style:italic;">Focus under mouse</span> or <span style=" font-style:italic;">Focus strictly under mouse</span> focus policies.) </p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">None:</span> Prevention is turned off and new windows always become activated.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Low:</span> Prevention is enabled; when some window does not have support for the underlying mechanism and KWin cannot reliably decide whether to activate the window or not, it will be activated. This setting may have both worse and better results than the medium level, depending on the applications.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Medium:</span> Prevention is enabled.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">High:</span> New windows get activated only if no window is currently active or if they belong to the currently active application. This setting is probably not really usable when not using mouse focus policy.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Extreme:</span> All windows must be explicitly activated by the user.</li></ul><p>Windows that are prevented from stealing focus are marked as demanding attention, which by default means their taskbar entry will be highlighted. This can be changed in the Notifications control module.</p></body></html>
lt: <html><head/><body><p>Ši parinktis nurodo kaip stipriai KWin bandys neleisti nepageidaujamo fokusavimo vogimo, kurį sukelia netikėtas naujų langų aktyvavimas. (Pastaba: Ši ypatybė neveikia su <span style=" font-style:italic;">Fokusavimas po pele</span> ar <span style=" font-style:italic;">Fokusavimo griežtai po pele</span> fokusavimo politikomis.) </p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Nėra:</span> Prevencija yra išjungta ir nauji langai visada tampa aktyviais.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Žema:</span> Prevencija yra įjungta; kai kuris nors langas neturi esminio mechanizmo palaikymo ir KWin negali patikimai nuspręsti ar turėtų aktyvuoti langą, ar ne, tuomet langas bus aktyvuotas. Ši nuostata, priklausomai nuo programų, gali sąlygoti tiek blogesnius, tiek ir geresnius rezultatus nei vidutinis lygis.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Vidutinė:</span> Prevencija yra įjungta.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Aukšta:</span> Nauji langai yra aktyvuojami tik tuomet, jei esamu metu nėra jokio aktyvaus lango arba, jei langai priklauso esamu metu aktyviai programai. Ši nuostata, tikriausiai, nėra naudinga, kai nenaudojama fokusavimo pele politika.</li><li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Ekstremali:</span> Visus langus privalo aiškiai aktyvuoti naudotojas.</li></ul><p>Langai, kuriems neleidžiama pavogti fokusavimą yra žymimi kaip reikalaujantys dėmesio, kas pagal numatymą reiškia, kad jų užduočių juostos įrašas bus paryškintas. Tai gali būti pakeista pranešimų valdymo modulyje.</p></body></html>

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_BorderSnapZone) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_WindowSnapZone) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_CenterSnapZone) i18n: ectx: property (
en: None
lt: Nėra

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: Low
lt: Žema

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: Medium
lt: Vidutinė

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: High
lt: Aukšta

note: i18n: Focus Stealing Prevention Level i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_FocusStealingPreventionLevel)
en: Extreme
lt: Ekstremali

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, raisingWindowsLabel)
en: Raising windows:
lt: Langų iškėlimas į pirmą planą:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ClickRaise)
en: When this option is enabled, the active window will be brought to the front when you click somewhere into the window contents. To change it for inactive windows, you need to change the settings in the Actions tab.
lt: Įjungus šią parinktį, aktyvus langas bus perkeltas į priekinį planą, kai spustelėsite kur nors ant lango turinio. Norėdami tai pakeisti pasyviems langams, keiskite nuostatas Veiksmų kortelėje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ClickRaise)
en: &Click raises active window
lt: &Spustelėjimas iškelia aktyvų langą į pirmą planą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRaise)
en: When this option is enabled, a window in the background will automatically come to the front when the mouse pointer has been over it for some time.
lt: Įjungus šią parinktį, fone esantis langas bus automatiškai perkeltas į priekį tuomet, kai pelės rodyklė kurį laiką buvo laikoma ant jo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRaise)
en: &Raise on hover, delayed by:
lt: Užvedus pelę, iške&lti į pirmą planą, uždelsus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoRaiseInterval)
en: This is the delay after which the window that the mouse pointer is over will automatically come to the front.
lt: Tai yra delsa, po kurios langas su pelės rodykle virš jo bus automatiškai perkeltas į priekį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, multiscreenBehaviorLabel)
en: Multiscreen behavior:
lt: Kelių ekranų elgsena:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SeparateScreenFocus)
en: When this option is enabled, focus operations are limited only to the active screen
lt: Įjungus šią parinktį, fokusavimo operacijos apsiribos tik aktyviu ekranu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SeparateScreenFocus)
en: &Separate screen focus
lt: Kiekviename &ekrane atskiras fokusavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowFocusPolicyDescriptionLabel)
en: Window activation policy description
lt: Langų aktyvavimo politikos aprašas

en: &Focus
lt: &Fokusavimas

en: Titlebar A&ctions
lt: Antraštės juostos vei&ksmai

en: W&indow Actions
lt: La&ngų veiksmai

en: Mo&vement
lt: Perkė&limas

en: Adva&nced
lt: &Išplėstiniai

en: &Titlebar Actions
lt: An&traštės juostos veiksmai

en: Window Actio&ns
lt: Lango &veiksmai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Titlebar Actions
lt: Antraštės juostos veiksmai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: &Double-click:
lt: &Dvikartis spustelėjimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand)
en: Behavior on <em>double</em> click into the titlebar.
lt: Elgsena, spustelėjus <em>du kartus</em> ant antraštės juostos.

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMi
en: Maximize
lt: Išskleisti

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMi
en: Vertically maximize
lt: Išskleisti vertikaliai

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMi
en: Horizontally maximize
lt: Išskleisti horizontaliai

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1
en: Shade
lt: Pridengti

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1
en: Close
lt: Užverti

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand)
en: Show on all desktops
lt: Rodyti visuose darbalaukiuose

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandTitlebarWheel)
en: Behavior on <em>mouse wheel</em> scroll over the titlebar.
lt: Elgsena, pasukus <em>pelės ratuką</em> virš antraštės juostos.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Titlebar and Frame Actions
lt: Antraštės juostos ir rėmelio veiksmai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Active
lt: Aktyvus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Inactive
lt: Pasyvus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar3)
en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>active</em> window.
lt: <em>Kairiojo</em> pelės mygtuko spustelėjimo elgsena, spustelėjus ant <em>aktyvaus</em> lango antraštės juostos ar rėmelio.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QCombo
en: Show actions menu
lt: Rodyti veiksmų meniu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar3)
en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>inactive</em> window.
lt: <em>Kairiojo</em> pelės mygtuko spustelėjimo elgsena, spustelėjus ant <em>pasyvaus</em> lango antraštės juostos ar rėmelio.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar3)
en: Activate and lower
lt: Aktyvuoti ir nuleisti į antrą planą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Maximize Button Actions
lt: Išskleidimo mygtuko veiksmai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand)
en: Behavior on <em>left</em> click onto the maximize button.
lt: Elgsena, spustelėjus <em>kairiuoju</em> pelės mygtuku ant išskleidimo mygtuko.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMiddleClickCommand)
en: Behavior on <em>middle</em> click onto the maximize button.
lt: Elgsena, spustelėjus <em>viduriniuoju</em> pelės mygtuku ant išskleidimo mygtuko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Middle c&lick:
lt: Vidurinysis s&pustelėjimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonRightClickCommand)
en: Behavior on <em>right</em> click onto the maximize button.
lt: Elgsena, spustelėjus <em>dešiniuoju</em> pelės mygtuku ant išskleidimo mygtuko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, borderSnapLabel)
en: Screen &edge snap zone:
lt: Ekrano kraš&to pritraukimo zona:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_BorderSnapZone)
en: Here you can set the snap zone for screen edges, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the border when moved near it.
lt: Čia galite nustatyti ekrano kraštų pritraukimo zoną, t.y. magnetinio lauko, kuris pritraukia langą prie rėmelio tempiant šalia jo, „stiprumą“.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_BorderSnapZone) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_WindowSnapZone) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_CenterSnapZone)
en:  px
lt:  piks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowSnapLabel)
en: &Window snap zone:
lt: &Lango pritraukimo zona:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_WindowSnapZone)
en: Here you can set the snap zone for windows, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to each other when they are moved near another window.
lt: Čia galima nustatyti langų pritraukimo zoną, t.y. magnetinio lauko, kuris pritraukia langus vieną prie kito tempiant juos šalia kito lango, „stiprumą“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, centerSnaplabel)
en: &Center snap zone:
lt: &Centro pritraukimo zona:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_CenterSnapZone)
en: Here you can set the snap zone for the screen center, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to the center of the screen when moved near it.
lt: Čia galima nustatyti ekrano centro pritraukimo zoną, t.y. magnetinio lauko, kuris pritraukia langus prie ekrano centro tempiant šalia jo, „stiprumą“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OverlapSnapLabel)
en: &Snap windows:
lt: Pritrau&kti langus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SnapOnlyWhenOverlapping)
en: Here you can set that windows will be only snapped if you try to overlap them, i.e. they will not be snapped if the windows comes only near another window or border.
lt: Čia galite nustatyti, kad langai būtų pritraukiami tik tada, kai juos bandoma perdengti, t.y. jie nebus pritraukiami, jeigu jie tik priartės prie kito lango arba rėmelio.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SnapOnlyWhenOverlapping)
en: Only when overlapping
lt: Tik kai persidengia

en: <em>Click to focus:</em> A window becomes active when you click into it. This behavior is common on other operating systems and likely what you want.
lt: <em>Spustelėti norint fokusuoti:</em> Langas tampa aktyvus, kai ant jo spustelėjate. Ši elgsena yra įprasta kitose operacinėse sistemose ir, greičiausiai, yra tai, ko norite.

en: <em>Click to focus (mouse precedence):</em> Mostly the same as <em>Click to focus</em>. If an active window has to be chosen by the system (eg. because the currently active one was closed) the window under the mouse is the preferred candidate. Unusual, but possible variant of <em>Click to focus</em>.
lt: <em>Spustelėti norint fokusuoti (pelės pirmenybė):</em> Didžiąja dalimi tas pats, kas ir <em>Spustelėti norint fokusuoti</em>. Jei sistema turi pasirinkti aktyvų langą (pvz., nes esamas aktyvus langas buvo užvertas), tuomet pageidaujamu kandidatu bus po pele esantis langas. Neįprastas, tačiau galimas <em>Spustelėti norint fokusuoti</em> variantas.

en: <em>Focus follows mouse:</em> Moving the mouse onto a window will activate it. Eg. windows randomly appearing under the mouse will not gain the focus. <em>Focus stealing prevention</em> takes place as usual. Think as <em>Click to focus</em> just without having to actually click.
lt: <em>Fokusavimas seka paskui pelę:</em> Perkėlus pelę ant lango, jis bus aktyvuotas. Pvz., atsitiktinai po pele atsirandantys langai negaus fokusavimo. <em>Fokusavimo vogimo prevencija</em> veiks kaip įprasta. Manykite, kad tai yra <em>Spustelėti norint fokusuoti</em>, tik be būtinybės spustelėti.

en: This is mostly the same as <em>Focus follows mouse</em>. If an active window has to be chosen by the system (eg. because the currently active one was closed) the window under the mouse is the preferred candidate. Choose this, if you want a hover controlled focus.
lt: Tai yra didžiąja dalimi tas pats, kas ir <em>Fokusavimas seka paskui pelę</em>. Jei sistema turi pasirinkti aktyvų langą (pvz., nes esamas aktyvus langas buvo užvertas), tuomet pageidaujamu kandidatu bus po pele esantis langas. Pasirinkite tai, jei norite, kad fokusavimas būtų valdomas užvedant pelę.

en: <em>Focus under mouse:</em> The focus always remains on the window under the mouse.<br/><strong>Warning:</strong> <em>Focus stealing prevention</em> and the <em>tabbox ('Alt+Tab')</em> contradict the activation policy and will not work. You very likely want to use <em>Focus follows mouse (mouse precedence)</em> instead!
lt: <em>Fokusavimas po pele:</em> Fokusavimas visą laiką išlieka ant po pele esančio lango.<br/><strong>Įspėjimas:</strong> <em>Fokusavimo vogimo prevencija</em> ir <em>langų perjungiklis („Alt+Tab“)</em> prieštarauja aktyvavimo politikai ir todėl jie neveiks. Vietoj to, greičiausiai, norėtumėte naudoti <em>Fokusavimas seka paskui pelę (pelės pirmenybė)</em>!

en: <em>Focus strictly under mouse:</em> The focus is always on the window under the mouse (in doubt nowhere) very much like the focus behavior in an unmanaged legacy X11 environment.<br/><strong>Warning:</strong> <em>Focus stealing prevention</em> and the <em>tabbox ('Alt+Tab')</em> contradict the activation policy and will not work. You very likely want to use <em>Focus follows mouse (mouse precedence)</em> instead!
lt: <em>Fokusavimas griežtai po pele:</em> Fokusavimas visada yra suteikiamas po pele esančiam langui (abejotinais atvejais, nėra fokusuojama), labai panašu į fokusavimo elgseną netvarkomoje liekamojoje X11 aplinkoje.<br/><strong>Įspėjimas:</strong> <em>Fokusavimo vogimo prevencija</em> ir <em>langų perjungiklis („Alt+Tab“)</em> prieštarauja aktyvavimo politikai ir todėl jie neveiks. Vietoj to, greičiausiai, norėtumėte naudoti <em>Fokusavimas seka paskui pelę (pelės pirmenybė)</em>!
