kwin - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Some legacy X11 apps require the ability to read keystrokes typed in other apps for certain features, such as handling global keyboard shortcuts. This is allowed by default. However other features may require the ability to read all keys, and this is disabled by default for security reasons. If you need to use such apps, you can choose your preferred balance of security and functionality here.
lt: Kai kurios pasenusios X11 programos reikalauja turėti galimybę skaityti kitose programose paspaustus klavišus, kad galėtų įgyvendinti tam tikras ypatybes, pavyzdžiui, apdoroti visuotinius sparčiuosius klavišus. Vis dėlto, kitos ypatybės gali reikalauti galimybės skaityti visus klavišus, o tai, pagal numatymą, saugumo sumetimais yra išjungta. Jeigu jums reikia naudotis tokiomis programomis, čia galite pasirinkti pageidaujamą saugumo ir funkcionalumo balansą.

en: Allow legacy X11 apps to read keystrokes typed in all apps:
lt: Leisti pasenusioms X11 programoms skaityti visose programose paspaudžiamus klavišus:

en: Never
lt: Niekada

en: Only Meta, Control, Alt and Shift keys
lt: Tik Meta, Vald, Alt ir Lyg2 klavišai

en: As above, plus any key typed while the Control, Alt, or Meta keys are pressed
lt: Tas pats, kaip aukščiau ir dar papildomai bet kuriuos klavišus, kurie rašomi nuspaudus Vald, Alt ar Meta klavišus

en: Always
lt: Visada

en: Additionally include mouse buttons
lt: Papildomai įtraukti pelės mygtukus

en: Note that using this setting will reduce system security to that of the X11 session by permitting malicious software to steal passwords and spy on the text that you type. Make sure you understand and accept this risk.
lt: Turėkite omenyje, kad naudojant šią nuostatą, sistemos saugumas sumažės iki X11 seanso lygio, nes kenkėjiškai programinei įrangai atsiras galimybė vogti jūsų slaptažodžius ir šnipinėti renkamą tekstą. Įsitikinkite, kad suvokiate šią riziką ir sutinkate ją prisiimti.
