kwin - en to km translation catalogue (162 entries)

en: Suspend Compositing
km: ផ្អាក​ការ​តែង

en: Required X extensions (XComposite and XDamage) are not available.
km: មិន​មាន​​ផ្នែក​បន្ថែម X (XComposite និង XDamage) ដែល​ទាមទារ ។

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, windows)
en: Windows
km: បង្អួច

en: PID of the application to terminate
km: PID នៃ​កម្មវិធី​ដែលត្រូវ​បញ្ឈប់

en: Hostname on which the application is running
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន​ដែល​កម្មវិធី​រត់

en: Caption of the window to be terminated
km: ចំណង​ជើង​បង្អួចត្រូវ​បាន​បញ្ចប់​​ដំណើរការ​

en: Name of the application to be terminated
km: ឈ្មោះ​កម្មវិធី​ត្រូវ​បាន​បញ្ចប់ដំណើរការ​​

en: ID of resource belonging to the application
km: លេខ​សម្គាល់​កម្មសិទ្ធ​ប្រភព​សម្រាប់​កម្មវិធី

en: Time of user action causing termination
km: ពេលវេលា​នៃ​អំពើ​អ្នកប្រើ​ បណ្តាល​ឲ្យ​ស្លាប់

en: KWin helper utility
km: ឧបករណ៍​ជំនួយ KWin

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
km: ឧបករណ៍​ជំនួយ​នេះ​ទំនង​ជា​មិន​បាន​ហៅ​ដោយ​ផ្ទាល់ទេ ។

en: KDE window manager
km: កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​បង្អួច KDE

en: Disable configuration options
km: មិន​អនុញ្ញាត​ជម្រើស​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Indicate that KWin has recently crashed n times
km: ចង្អុល​ប្រាប់​ថា KWin បាន​គាំង n ដង​ថ្មីៗ​នេះ

en: KWin is unstable.
    It seems to have crashed several times in a row.
    You can select another window manager to run:
km: KWin មិន​ស្ថិតស្ថេរ ។
    វា​ហាក់​ដូច​ជា​គាំង​ច្រើន​ដង ។
    អ្នក​អាច​ជ្រើស​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​បង្អួច​មួយ​ផ្សេង​ទៀត​ដើម្បី​រត ៖

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
km: kwin ៖ មិន​អាច​ទាមទារ​ជម្រើស​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង តើ​មាន wm មួយ​ទៀត​កំពុង​រត់​ឬ ? (ព្យាយាម​ប្រើ --replace)

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
km: ជំនួស​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​បង្អួច​ដែល​ប្រើ​បាន​ជាមួយ ICCCM2.0 ដែល​កំពុង​រត់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en: Light
km: ភ្លឺ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
km: ខ្លាំង ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
km: កំពូល

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
km: ស្តាំ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
km: បាត

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
km: ឆ្វេង

en: Toggle Invert Effect
km: បិទបើក​ការងារ​បញ្ច្រាស

en: Toggle Invert Effect on Window
km: បិទ/បើក​កា​របម្លែង​បែបផែន​នៅ​លើ​បង្អួច

en: Invert Screen Colors
km: ត្រឡប់​ពណ៌​អេក្រង់

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្រអប់

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
km: ការ​តម្រឹម​ចំណង​ជើង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
km: កណ្តាល

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
km: ធីក​ជម្រើស​នេះ ប្រសិន​បើ​ស៊ុម​បង្អួច​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​គូរ​ក្នុង​ពណ៌​របារ​ចំណង​ជើង ។ បើ​ពុំ​នោះ​ទេ វា​នឹង​ត្រូវ​បាន​គូរ​ក្នុង​ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ ។

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
km: ធីក​ជម្រើស​នេះ បើ​អ្នក​ចង់​ឲ្យ​ប៊ូតុង​អណ្ដែត​បន្តិច​ម្តងៗ នៅ​ពេល​ព្រួញ​កណ្តុរ​សំកាំង​លើ​ពួក​វា និង​លិច​បន្តិច​ម្តង​ទៀត​ពេល​វា​ផ្លាស់​ទី​ចេញ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប៊ូតុង​មាន​ចលនា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeToBlack)
en: Fade to black (fullscreen splash screens only)
km: ទៅជា​ពណ៌​ខ្មៅ​បន្តិចម្ដងៗ (សម្រាប់​តែ​អេក្រង់​ស្វាគមន៍​ពេញ​អេក្រង់​ប៉ុណ្ណោះ)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
km: ថិរវេលា​ចលនា ៖

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
km: លំនាំដើម

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
km: ទំហំ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
km: ទទឹង ៖

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Height)
en:  px
km:  ភីកសែល

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
km: កម្ពស់ ៖

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
km:  មិល្លីវិនាទី

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
km: អត្ថបទ

en: Clear All Mouse Marks
km: ជម្រះ​សញ្ញា​កណ្ដុរ​ទាំងអស់

en: Clear Last Mouse Mark
km: ជម្រះ​សញ្ញា​កណ្ដុរ​ចុងក្រោយ

en: Clear Mouse Marks
km: ជម្រះ​សញ្ញា​កណ្ដុរ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
km: រូបរាង

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
km: ពណ៌ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Freedrawalt) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Arrowdrawalt) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Alt)
en: Alt
km: ជំនួស (Alt)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Freedrawcontrol) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Arrowdrawcontrol) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Control)
en: Ctrl
km: បញ្ជា (Ctrl)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Freedrawshift) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Arrowdrawshift) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Shift)
en: Shift
km: ប្ដូរ (Shift)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Freedrawmeta) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Arrowdrawmeta) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Meta)
en: Meta
km: មេតា

en: Toggle Thumbnail for Current Window
km: បិទបើក​រូបភាព​តូចៗសម្រាប់​បង្អួច​បច្ចុប្បន្ន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
km: ទទឹង​អតិបរមា ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
km: គម្លាត ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
km: ភាព​ស្រអាប់​ ៖

en: Track mouse
km: តាមដាន​កណ្ដុរ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
km: ភាព​ល្អក់

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​ស្រអាប់​ទូទៅ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
km: ប្រអប់​បន្សំ​លេចឡើង ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
km: ស្រអាប់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
km: ប្រអប់ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
km: ភាព​ថ្លា

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
km: ម៉ឺនុយ ៖

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
km: កំណត់​​ភាព​ស្រអាប់​​ម៉ឺនុយ​ដោយ​ឯករាជ្យ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
km: ម៉ឺនុយ​ទម្លាក់​ចុះ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
km: ម៉ឺនុយ​លេចឡើង ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
km: ម៉ឺនុយ​បិទ ៖

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
km: បិទ/បើក​បង្អួច​បច្ចុប្បន្ន (ផ្ទៃតុ​បច្ចុប្បន្ន)

en: Toggle Present Windows (Window class)
km: បិទ/បើក​បង្អួច​បច្ចុប្បន្ន​ (ថ្នាក់​បង្អួច)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
km: កម្រិត​ខ្ពស់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
km: ភាព​ស្វិត ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
km: អូស ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
km: ទ្រេត​នៅ​ពេល​ផ្លាស់ទី

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
km: ទ្រេត​នៅពេល​ផ្លាស់ប្ដូរ​ទំហំ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
km: បើក​របៀប​កម្រិត​ខ្ពស់

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
km: ភាព​ទ្រេត

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
km: តិច

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
km: ច្រើន

en: Move Mouse to Focus
km: ផ្លាស់ទី​កណ្ដុរ​ទៅផ្ដោត

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_ZoomFactor)
en: On zoom-in and zoom-out change the zoom by the defined zoom-factor.
km: នៅពេល​ផ្លាស់ប្ដូរ​កា​រ​ពង្រីក និង​បង្រួម តាម​​កត្តា​ពង្រីក​ដែល​បាន​កំណត់ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
km: កត្តា​ពង្រីក ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable Focus Tracking
km: បើក​ការ​តាមដាន​កា​រផ្ដោត

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
km: ព្រួញ​កណ្ដុរ ៖

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
km: មើលឃើញ​ព្រួញ​កណ្ដុរ ។

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
km: ធ្វើមាត្រដ្ឋាន

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
km: រក្សាទុក

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
km: លាក់

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
km: ដាន​ផ្លាស់ទី​កណ្ដុរ ។

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
km: សមាមាត្រ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Centered
km: កណ្ដាល

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Push
km: ចុច

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Disabled
km: បាន​បិទ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
km: ដាន​កណ្ដុរ ៖

note: i18n: ectx: label, entry (shortcut), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shortcut
km: ផ្លូវកាត់

[ctx: Special entry in alt+tab list for minimizing all windows]
en: Show Desktop
km: បង្ហាញ​ផ្ទៃតុ

en: Walk Through Windows
km: ដើរ​កាត់​បង្អួច

en: Walk Through Windows (Reverse)
km: ដើរ​កាត់​បង្អួច (បញ្ច្រាស)

en: Walk Through Windows Alternative
km: ដើរ​កាត់​បង្អួច​ជម្រើស

en: Walk Through Windows Alternative (Reverse)
km: ដើរ​កាត់​បង្អួច​ជម្រើស (បញ្ច្រាស)

en: Walk Through Windows of Current Application
km: ឆ្លង​​កាត់​បង្អួច​​នៃ​កម្មវិធី​បច្ចុប្បន្ន

en: Walk Through Windows of Current Application (Reverse)
km: ឆ្លង​កាត់​បង្អួច​ជម្រើស​នៃ​កម្មវិធី​បច្ចុប្បន្ន (បញ្ច្រាស)

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative
km: ឆ្លង​​កាត់​បង្អួច​​នៃ​កម្មវិធី​បច្ចុប្បន្ន​ជំនួស

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative (Reverse)
km: ឆ្លង​​កាត់​បង្អួច​​នៃ​កម្មវិធី​បច្ចុប្បន្ន​ជំនួស (បញ្ច្រាស)

en: You have selected to show a window without its border.
    Without the border, you will not be able to enable the border again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
km: អ្នក​បាន​ជ្រើស ដើម្បី​បង្ហាញ​បង្អួច​គ្មាន​ស៊ុម ។
    គ្មាន​ស៊ុម អ្នក​នឹង​មិន​អាច​អនុញ្ញាត​ស៊ុម​ម្ដង​ទៀត ដោយ​ប្រើ​កណ្ដុរ ៖ ប្រើ​ម៉ឺនុយ​ប្រតិបត្តិ​បង្អួច​ជំនួស​វិញ ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម​ដោយ​ប្រើ %1 គ្រាប់​ចុច​ផ្លូវ​កាត់ ។

en: You have selected to show a window in fullscreen mode.
    If the application itself does not have an option to turn the fullscreen mode off you will not be able to disable it again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
km: អ្នក​បាន​ជ្រើស ដើម្បី​បង្ហាញ​បង្អួច​ក្នុង​របៀប​ពេញ​អេក្រង់ ។
    បើ​កម្មវិធី​ខ្លួន​វា​មិន​មាន​ជម្រើស​ដើម្បី​បិទ​របៀប​ពេញ​អេក្រង់​ទេ​នោះ អ្នក​នឹង​មិន​អាច មិន​អនុញ្ញាត ម្ដង​ទៀត​ឡើយ ដោយ​ប្រើ​កណ្ដុរ ៖ ចូរ​ប្រើ​ម៉ឺនុយ​ប្រតិបត្តិការ​បង្អួច​ជំនួស​វិញ ដែល​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម​ដោយ​ប្រើ​ផ្លូវកាត់​ក្ដារចុច %1 ។

en: &Move
km: ផ្លាស់ទី

en: Keep &Above Others
km: ដាក់​លើ​គេ

en: Keep &Below Others
km: ដាក់​ក្រោម​គេ

en: &Fullscreen
km: ពេញ​អេក្រង់

en: Ma&ximize
km: ពង្រីក​អតិបរមា

en: Mi&nimize
km: បង្រួម​អប្បបរមា

en: &Close
km: បិទ​

en: &All Desktops
km: ផ្ទៃតុ​ទាំងអស់

en: &All Activities
km: សកម្មភាព​ទាំងអស់

[ctx: '%1' is a keyboard shortcut like 'ctrl+w']
en: <b>%1</b> is already in use
km: <b>%1</b> កំពុង​ប្រើ​រួ​ចហើយ

[ctx: keyboard shortcut '%1' is used by action '%2' in application '%3']
en: <b>%1</b> is used by %2 in %3
km: <b>%1</b> ត្រូ​វបានប្រើ​ដោយ %2 នៅ​ក្នុង %3

en: Window Operations Menu
km: ម៉ឺនុយ​ប្រតិបត្តិការ​បង្អួច

en: Close Window
km: បិទ​បង្អួច

en: Maximize Window
km: ពង្រីក​បង្អួច​អតិបរមា

en: Maximize Window Vertically
km: ពង្រីក​បង្អួចអតិបរមា បញ្ឈរ​

en: Maximize Window Horizontally
km: ពង្រីក​បង្អួចអតិបរមា ផ្ដេក​

en: Minimize Window
km: បង្រួម​បង្អួចអប្បបរមា

en: Shade Window
km: ចោល​ស្រមោល​បង្អួច

en: Move Window
km: ផ្លាស់ទី​បង្អួច

en: Resize Window
km: ប្តូរ​ទំហំ​បង្អួច

en: Raise Window
km: លើក​បង្អួច​ឡើង​លើ

en: Lower Window
km: បន្ទាប​បង្អួច​ចុះ​ក្រោម

en: Toggle Window Raise/Lower
km: បិទ​បើក លើក​បង្អួច​ឡើង​លើ/បន្ទាប​បង្អួច​ចុះ​ក្រោម

en: Make Window Fullscreen
km: ធ្វើ​ឲ្យ​បង្អួច​ពេញ​អេក្រង់

en: Keep Window Above Others
km: ដាក់​បង្អួច​លើ​គេ

en: Keep Window Below Others
km: ដាក់​បង្អួច​ក្រោម​គេ

en: Activate Window Demanding Attention
km: ធ្វើ​ឲ្យ​បង្អួច​ដែល​ទាមទារ​ការ​យក​ចិត្ត​ទុក​ដាក់ សកម្ម

en: Setup Window Shortcut
km: ដំឡើង​ផ្លូវ​កាត់​បង្អួច

en: Quick Tile Window to the Left
km: ខ្ចប់​បង្អួច​ទៅ​ឆ្វេង​រហ័ស

en: Quick Tile Window to the Right
km: ខ្ចប់​បង្អួច​ទៅ​ស្ដាំ​រហ័ស

en: Quick Tile Window to the Top Left
km: បង្អួច​រៀប​ជា​ក្រឡា​ក្បឿង​ទៅកាន់​ខាង​ឆ្វេង​ផ្នែក​ខាងលើ​រហ័ស

en: Quick Tile Window to the Bottom Left
km: បង្អួច​រៀប​ជា​ក្រឡា​ក្បឿង​ទៅកាន់​​ខាងឆ្វេង​ផ្នែក​ខាងក្រោម​រហ័ស​

en: Quick Tile Window to the Top Right
km: បង្អួច​រៀប​ជា​ក្រឡា​ក្បឿង​ទៅ​កាន់​ខាង​ស្ដាំ​ផ្នែក​ខាងលើ​​រហ័ស

en: Quick Tile Window to the Bottom Right
km: បង្អួច​រៀប​ជា​ក្រឡា​ក្បឿង​ទៅកាន់​ខាង​ស្ដាំ​ផ្នែក​ខាងក្រោម​រហ័ស​

en: Switch to Window Above
km: ប្ដូរ​ទៅ​បង្អួច​ខាង​លើ

en: Switch to Window Below
km: ប្ដូរ​ទៅបង្អួច​ខាងក្រោម

en: Switch to Window to the Right
km: ប្ដូរ​ទៅបង្អួច​ទៅ​ស្ដាំ

en: Switch to Window to the Left
km: ប្ដូរ​ទៅបង្អួច​ទៅ​ឆ្វេង

en: Keep Window on All Desktops
km: ដាក់​បង្អួច​លើ​ផ្ទៃតុ​ទាំងអស់

en: Window to Desktop %1
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ  %1

en: Window to Next Desktop
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ​បន្ទាប់

en: Window to Previous Desktop
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ​មុន

en: Window One Desktop to the Right
km: បង្អួច​ទៅ​ស្ដាំ​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Window One Desktop to the Left
km: បង្អួច​ទៅ​ឆ្វេង​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Window One Desktop Up
km: បង្អួច​ឡើង​លើ​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Window One Desktop Down
km: បង្អួច​ចុះ​ក្រោម​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Switch to Screen %1
km: ប្ដូរ​ទៅ​អេក្រង់ %1​

en: Switch to Next Screen
km: ប្តូរ​ទៅ​អេក្រង់​បន្ទាប់​

en: Kill Window
km: សម្លាប់​បង្អួច

en: Activate Window (%1)
km: ធ្វើ​ឲ្យ​បង្អួច​សកម្ម (%1)

en: Desktop %1
km: ផ្ទៃតុ %1

en: Switch to Next Desktop
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ​បន្ទាប់

en: Switch to Previous Desktop
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ​មុន

en: Switch One Desktop to the Right
km: ប្ដូរ​ទៅ​ស្ដាំ​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Switch One Desktop to the Left
km: ប្ដូរ​ទៅ​ឆ្វេង​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Switch One Desktop Up
km: ប្ដូរ​ឡើង​លើ​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Switch One Desktop Down
km: ប្ដូរ​ចុះ​ក្រោម​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Switch to Desktop %1
km: ប្ដូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ %1
