kwin - en to ka translation catalogue (43 entries)

en: Show Desktop
ka: სამუშაო მაგიდის ჩვენება

[ctx: An example Desktop Name]
en: Desktop 1
ka: სამუშაო მაგიდა 1

en: Main
ka: მთავარი

en: Alternative
ka: სხვები

en: Get New Task Switcher Styles…
ka: ახალი ამოცანების გადამრთველის სტილების მიღება…

en: Focus policy settings limit the functionality of navigating through windows.
ka: ფოკუსის წესების პარამეტრები განსაზღვრავს ფანჯრებს შორის გადართვის ქცევას.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Content
ka: შემცველობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDesktop)
en: Include "Show Desktop" entry
ka: "სამუშაო მაგიდის ჩვენების" ელემენტის ჩასმა

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, switchingModeCombo)
en: Recently used
ka: ახლახანს გამოყენებული

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, switchingModeCombo)
en: Stacking order
ka: მიმდევრობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, oneAppWindow)
en: Only one window per application
ka: ერთი ფანჯარა ერთი აპლიკაციისთვის

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, orderMinimized)
en: Order minimized windows after unminimized windows
ka: ჩაკეცილი ფანჯრების არაჩაკეცილი ფანჯრების შემდეგ დალაგება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Sort order:
ka: დალაგების წესი:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Filter windows by
ka: ფანჯრების ფილტრი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterDesktops)
en: Virtual desktops
ka: ვირტუალური სამუშაო მაგიდები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentDesktop)
en: Current desktop
ka: მიმდინარე სამუშაო მაგიდა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherDesktops)
en: All other desktops
ka: ყველა სხვა სამუშაო მაგიდა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterActivities)
en: Activities
ka: ქმედებები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentActivity)
en: Current activity
ka: მიმდინარე აქტივობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherActivities)
en: All other activities
ka: ყველა სხვა აქტივობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterScreens)
en: Screens
ka: ეკრანები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, currentScreen)
en: Current screen
ka: მიმდინარე ეკრანი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, otherScreens)
en: All other screens
ka: ყველა სხვა ეკრანი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filterMinimization)
en: Minimization
ka: ჩაკეცვა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, visibleWindows)
en: Visible windows
ka: ხილული ფანჯრები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, hiddenWindows)
en: Hidden windows
ka: დამალული ფანჯრები

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Shortcuts
ka: მალსახმობები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Forward
ka: წინ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: All windows
ka: ყველა ფანჯარა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Reverse
ka: რევერსი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Current application
ka: მიმდინარე აპლიკაცია

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Visualization
ka: ვიზუალიზაცია

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, effectCombo)
en: The effect to replace the list window when desktop effects are active.
ka: სამუშაო მაგიდის ეფექტების ჩართვის დროს სიის ფანჯრის შეცვლა.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightWindows)
en: The currently selected window will be highlighted by fading out all other windows. This option requires desktop effects to be active.
ka: ამჟამად მონიშნული ფანჯრები გამოიკვეთება სხვა ფანჯრების მინავლების გზით. ამ პარამეტრს სამუშაო მაგიდის ეფექტების ჩართვა სჭირდება.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightWindows)
en: Show selected window
ka: მონიშნული ფანჯრის ჩვენება

en: Walk Through Windows
ka: ფანჯრებში გავლა

en: Walk Through Windows (Reverse)
ka: ფანჯრებში გავლა (პირიქით)

en: Walk Through Windows of Current Application
ka: მიმდინარე აპლიკაციის ფანჯრებში გავლა

en: Walk Through Windows of Current Application (Reverse)
ka: მიმდინარე აპლიკაციის ფანჯრებში გავლა (პირიქით)

en: Walk Through Windows Alternative
ka: ფანჯრებში ალტერნატიული გავლა

en: Walk Through Windows Alternative (Reverse)
ka: ფანჯრებში ალტერნატიული გავლა (პირიქით)

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative
ka: მიმდინარე აპლიკაციის ფანჯრებში ალტერნატიული გავლა

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative (Reverse)
ka: მიმდინარე აპლიკაციის ფანჯრებში ალტერნატიული გავლა (პირიქით)
