kwin - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
is: Höfundur: %1
    Leyfi: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
is: Sýna/fela vídeó

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
is: Grunnstilla…

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
is: Sækja nýtt...

en: Configure Filter
is: Setja upp síu

en: Exclude unsupported effects
is: Útiloka óstuddar brellur
