kwin - en to ia translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
ia: Autor: %1
    Licentia: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
ia: Monstra/Cela Video

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
ia: Configura...

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
ia: Obtene Nove ...

en: Configure Filter
ia: Configura Filtro

en: Exclude unsupported effects
ia: Exclude effectos non supportate
