kwin - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Some legacy X11 apps require the ability to read keystrokes typed in other apps for certain features, such as handling global keyboard shortcuts. This is allowed by default. However other features may require the ability to read all keys, and this is disabled by default for security reasons. If you need to use such apps, you can choose your preferred balance of security and functionality here.
hu: Néhány örökölt X11 alkalmazásoknak szüksége van a más alkalmazásokban írt billentyűleütések olvasására a globális billentyűparancsokkal aktivált szolgáltatásokhoz. Ez alapértelmezetten engedélyezett. Más funkciók azonban megkövetelhetik, hogy az összes billentyű olvasását, és ez biztonsági okokból alapértelmezés szerint le van tiltva.Ha ilyen alkalmazásokat szeretne használni, itt kiválaszthatja a biztonság és a funkcionalitás kívánt egyensúlyát.

en: Allow legacy X11 apps to read keystrokes typed in all apps:
hu: Más alkalmazásokban beírt billentyűleütések olvasásának engedélyezése örökölt X11 alkalmazásoknak:

en: Never
hu: Soha

en: Only Meta, Control, Alt and Shift keys
hu: Csak Meta, Control, Alt és Shift billentyűk

en: As above, plus any key typed while the Control, Alt, or Meta keys are pressed
hu: Mint fent, plusz bármely billentyű, amelyet a Control, Alt vagy Meta billentyűk lenyomva tartása közben gépeltek be

en: Always
hu: Mindig

en: Additionally include mouse buttons
hu: Továbbá egérgombok

en: Note that using this setting will reduce system security to that of the X11 session by permitting malicious software to steal passwords and spy on the text that you type. Make sure you understand and accept this risk.
hu: Ne feledje, hogy ennek a beállításnak a használata lecsökkenti a rendszer biztonságát az X11 munkamenet szintjére azzal, hogy lehetővé teszi rosszindulatú szoftvereknek jelszavak ellopását vagy a begépelt szöveg utáni kémkedést. Győzödjön meg róla, hogy megértette és elfogadja ezt a kockázatot.
