kwin - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
hu: Szerző: %1
    Licenc: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
hu: Videó megjelenítése/elrejtése

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
hu: Beállítás…

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
hu: Új letöltése…

en: Configure Filter
hu: Szűrőbeállítás

en: Exclude unsupported effects
hu: Nem támogatott effektusok kizárása
