kwin - en to he translation catalogue (713 entries)

en: Press right control to ungrab pointer
he: לחיצה על ה־Ctrl הימני תבטל אחיזת סמן

en: Press right control key to grab pointer
he: לחיצה על ה־Ctrl הימני תאחוז את הסמן

[ctx: Title of nested KWin Wayland with Wayland socket identifier as argument]
en: KDE Wayland Compositor %1
he: מנהל חלונאי KDE Wayland %1

en: - Output disabled
he: - פלט מושבת

en: - Output dimmed
he: - פלט מעומעם

en: Press right control to ungrab input
he: לחיצה על ה־Ctrl הימני תבטל אחיזת קלט

en: Press right control key to grab input
he: לחיצה על ה־Ctrl הימני לאחיזת קלט

en: KDE Wayland Compositor
he: מנהל חלונאי KDE Wayland

en: Desktop effects were restarted due to a graphics reset
he: אפקטים של שולחן עבודה הופעלן מחגד

en: Suspend Compositing
he: השהיית שזירה

en: <b>OpenGL compositing (the default) has crashed KWin in the past.</b><br>This was most likely due to a driver bug.<p>If you think that you have meanwhile upgraded to a stable driver,<br>you can reset this protection but <b>be aware that this might result in an immediate crash!</b></p>
he: <b>ניהול חלונאי OpenGL (ברירת המחדל) כבר הקריס את KWin בעבר.</b><br>כפי הנראה עקב תקלה במנהל ההתקן.<p>אם לדעתך שדרגת בינתיים למנהל התקן יציב,<br>אפשר לאפס את ההגנה הזאת <b>ראוי לשים לב שזה עשוי לגרום לקריסה מיידית!</b></p>

en: Required X extensions (XComposite and XDamage) are not available.
he: הרחבות X נחוצות (XComposite ו־XDamage) אינן זמינות.

en: GLX/OpenGL is not available.
he: GLX/OpenGL לא זמין.

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Timestamp (µsec)
he: חותמת זמן (מיקרושניות)

[ctx: A mouse button]
en: Left
he: שמאל

[ctx: A mouse button]
en: Right
he: ימין

[ctx: A mouse button]
en: Middle
he: אמצע

[ctx: A mouse button]
en: Back
he: אחורה

[ctx: A mouse button]
en: Forward
he: קדימה

[ctx: A mouse button]
en: Task
he: משימה

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 4
he: כפתור נוסף 4

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 5
he: כפתור נוסף 5

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 6
he: כפתור נוסף 6

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 7
he: כפתור נוסף 7

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 8
he: כפתור נוסף 7

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 9
he: כפתור נוסף 9

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 10
he: כפתור נוסף 10

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 11
he: כפתור נוסף 11

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 12
he: כפתור נוסף 12

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 13
he: כפתור נוסף 13

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 14
he: כפתור נוסף 14

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 15
he: כפתור נוסף 15

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 16
he: כפתור נוסף 16

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 17
he: כפתור נוסף 17

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 18
he: כפתור נוסף 18

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 19
he: כפתור נוסף 19

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 20
he: כפתור נוסף 20

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 21
he: כפתור נוסף 21

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 22
he: כפתור נוסף 22

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 23
he: כפתור נוסף 23

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 24
he: כפתור נוסף 24

en: Input Device
he: התקן קלט

[ctx: The input device of the event is not known]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: A mouse pointer motion event]
en: Pointer Motion
he: תנועת סמן

[ctx: The relative mouse movement]
en: Delta
he: הפרש

[ctx: The relative mouse movement]
en: Delta (not accelerated)
he: הפרש (לא מואץ)

[ctx: The global mouse pointer position]
en: Global Position
he: מקום כללי

[ctx: A mouse pointer button press event]
en: Pointer Button Press
he: לחיצה על כפתור מצביע

[ctx: A button in a mouse press/release event]
en: Button
he: כפתור

[ctx: A button in a mouse press/release event]
en: Native Button code
he: קוד כפתור טבעי

[ctx: All currently pressed buttons in a mouse press/release event]
en: Pressed Buttons
he: כפתורים שנלחצו

[ctx: A mouse pointer button release event]
en: Pointer Button Release
he: שחרור כפתור מצביע

[ctx: A mouse pointer axis (wheel) event]
en: Pointer Axis
he: ציר מצביע

[ctx: The orientation of a pointer axis event]
en: Orientation
he: כיוון

[ctx: An orientation of a pointer axis event]
en: Horizontal
he: אופקי

[ctx: An orientation of a pointer axis event]
en: Vertical
he: אנכי

[ctx: The angle delta of a pointer axis event]
en: Delta
he: הפרש

[ctx: A key press event]
en: Key Press
he: לחיצה על מקש

[ctx: A key release event]
en: Key Release
he: שחרור מקש

[ctx: A keyboard modifier]
en: Control
he: Ctrl

[ctx: A keyboard modifier]
en: Meta
he: מטא (כפתור Windows)

[ctx: A keyboard modifier]
en: Keypad
he: מקלדת נומרית

[ctx: A keyboard modifier]
en: Group-switch
he: מחליף קבוצות

[ctx: Whether the event is an automatic key repeat]
en: Repeat
he: חזרה

[ctx: The code reported by the kernel]
en: Keycode
he: קוד מפתח

[ctx: The translated code to an Xkb symbol]
en: Xkb symbol
he: סמל Xkb

[ctx: The currently active modifiers]
en: Modifiers
he: מחליפים

[ctx: A touch down event]
en: Touch down
he: בעת מגע

[ctx: The id of the touch point in the touch event]
en: Point identifier
he: מזהה מצביע

[ctx: The global position of the touch point]
en: Global position
he: מקום כללי

[ctx: A touch motion event]
en: Touch Motion
he: תנועת מגע

[ctx: A touch up event]
en: Touch Up
he: הפסקת מגע

[ctx: A pinch gesture is started]
en: Pinch start
he: התחלת צביטה

[ctx: Number of fingers in this pinch gesture]
en: Finger count
he: כמות אצבעות

[ctx: A pinch gesture is updated]
en: Pinch update
he: עדכון צביטה

[ctx: Current scale in pinch gesture]
en: Scale
he: קנה מידה

[ctx: Current angle in pinch gesture]
en: Angle delta
he: הפרש זווית

[ctx: Current delta in pinch gesture]
en: Delta x
he: הפרש ב־x

[ctx: Current delta in pinch gesture]
en: Delta y
he: הפרש ב־y

[ctx: A pinch gesture ended]
en: Pinch end
he: סיום צביטה

[ctx: A pinch gesture got cancelled]
en: Pinch cancelled
he: צביטה בוטלה

[ctx: A swipe gesture is started]
en: Swipe start
he: התחלת החלקה

[ctx: Number of fingers in this swipe gesture]
en: Finger count
he: כמות אצבעות

[ctx: A swipe gesture is updated]
en: Swipe update
he: עדכון החלקה

[ctx: Current delta in swipe gesture]
en: Delta x
he: הפרש ב־x

[ctx: Current delta in swipe gesture]
en: Delta y
he: הפרש ב־y

[ctx: A swipe gesture ended]
en: Swipe end
he: סיום החלקה

[ctx: A swipe gesture got cancelled]
en: Swipe cancelled
he: החלקה בוטלה

[ctx: A hardware switch (e.g. notebook lid) got toggled]
en: Switch toggled
he: מתג נלחץ

[ctx: Name of a hardware switch]
en: Notebook lid
he: מכסה מחשב נייד

[ctx: Name of a hardware switch]
en: Tablet mode
he: מצב מחשב לוח

[ctx: A hardware switch]
en: Switch
he: מתג

[ctx: The hardware switch got turned off]
en: Off
he: כבוי

[ctx: The hardware switch got turned on]
en: On
he: פעיל

[ctx: State of a hardware switch (on/off)]
en: State
he: מצב

en: Tablet Tool
he: כלי מחשב לוח

en: EventType
he: סוג אירוע

en: Position
he: מקום

en: Tilt
he: שיפוע

en: Rotation
he: סיבוב

en: Pressure
he: לחץ

en: Buttons
he: כפתורים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, modifiersBox)
en: Modifiers
he: מחליפים

en: Tablet Tool Button
he: כפתור כלי מחשב לוח

en: Button
he: כפתור

en: Pressed
he: נלחץ

en: Tablet
he: מחשב לוח

en: Tablet Pad Button
he: כפתור משטח מחשב לוח

en: Tablet Pad Strip
he: פס משטח מחשב לוח

en: Number
he: מספר

en: isFinger
he: האם_אצבע

en: Tablet Pad Ring
he: טבעת משטח מחשב לוח

[ctx: @label]
en: Effects
he: אפקטים

en: No Mouse Buttons
he: אין כפתורי עכבר

[ctx: Mouse Button]
en: left
he: שמאל

[ctx: Mouse Button]
en: right
he: ימין

[ctx: Mouse Button]
en: middle
he: אמצע

[ctx: Mouse Button]
en: back
he: אחורה

[ctx: Mouse Button]
en: forward
he: הקודם

[ctx: Mouse Button]
en: extra 1
he: תוספת 1

[ctx: Mouse Button]
en: extra 2
he: תוספת 2

[ctx: Mouse Button]
en: extra 3
he: תוספת 3

[ctx: Mouse Button]
en: extra 4
he: תוספת 4

[ctx: Mouse Button]
en: extra 5
he: תוספת 5

[ctx: Mouse Button]
en: extra 6
he: תוספת 6

[ctx: Mouse Button]
en: extra 7
he: תוספת 7

[ctx: Mouse Button]
en: extra 8
he: תוספת 8

[ctx: Mouse Button]
en: extra 9
he: תוספת 9

[ctx: Mouse Button]
en: extra 10
he: תוספת 10

[ctx: Mouse Button]
en: extra 11
he: תוספת 11

[ctx: Mouse Button]
en: extra 12
he: תוספת 12

[ctx: Mouse Button]
en: extra 13
he: תוספת 13

[ctx: Mouse Button]
en: extra 14
he: תוספת 14

[ctx: Mouse Button]
en: extra 15
he: תוספת 15

[ctx: Mouse Button]
en: extra 16
he: תוספת 16

[ctx: Mouse Button]
en: extra 17
he: תוספת 17

[ctx: Mouse Button]
en: extra 18
he: תוספת 18

[ctx: Mouse Button]
en: extra 19
he: תוספת 19

[ctx: Mouse Button]
en: extra 20
he: תוספת 20

[ctx: Mouse Button]
en: extra 21
he: תוספת 21

[ctx: Mouse Button]
en: extra 22
he: תוספת 22

[ctx: Mouse Button]
en: extra 23
he: תוספת 23

[ctx: Mouse Button]
en: extra 24
he: תוספת 24

[ctx: Mouse Button]
en: task
he: משימה

en: X11 Windows
he: חלונות X11

en: X11 Unmanaged Windows
he: חלונות X11 לא מנוהלים

en: Wayland Windows
he: חלונות Wayland

en: Internal Windows
he: חלונות פנימיים

[ctx: @action:button unload an effect]
en: Unload
he: פריקה

[ctx: @action:button load an effect]
en: Load
he: טעינה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, quitButton)
en: Quit Debug Console
he: יציאה ממסוף ניפוי תקלות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, windows)
en: Windows
he: חלונות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, input)
en: Input Events
he: אירועי קלט

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, inputDevices)
en: Input Devices
he: התקני קלט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noOpenGLLabel)
en: No OpenGL compositor running
he: אין מנהל חלונאי מסוג OpenGL פעיל

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, driverInfoBox)
en: OpenGL (ES) driver information
he: פרטי מנהל ההתקן OpenGL (ES)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Vendor:
he: יצרן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Renderer:
he: מעבד צלימה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Version:
he: גרסה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Shading Language Version:
he: גרסת שפת הצללה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Driver:
he: מנהל התקן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: GPU class:
he: מחלקת מעבד גרפי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: OpenGL Version:
he: גרסת OpenGL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: GLSL Version:
he: גרסת GLSL:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, platformExtensionsBox)
en: Platform Extensions
he: הרחבות פלטפורמה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, glExtensionsBox)
en: OpenGL (ES) Extensions
he: הרחבות OpenGL (ES)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, keyboard)
en: Keyboard
he: מקלדת

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, layoutBox)
en: Keymap Layouts
he: פריסות מפות תווים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Current Layout:
he: פריסה נוכחית:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeModifiersBox)
en: Active Modifiers
he: מחליפים פעילים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ledsBox)
en: LEDs
he: נוריות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeLedsBox)
en: Active LEDs
he: נוריות פעילות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, clipboard) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Clipboard
he: לוח גזירים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Primary Selection
he: בחירה עיקרית

en: Window Manager
he: מנהל חלונות

en: PID of the application to terminate
he: מזהה היישום (PID) שיש לחסל

en: pid
he: מזהה תהליך

en: Hostname on which the application is running
he: שם המארח בו רץ היישום

en: hostname
he: שם מארח (hostname)

en: Caption of the window to be terminated
he: כותרת החלון שיש לחסל

en: caption
he: כותרת

en: Name of the application to be terminated
he: שם היישום שיש לחסל

en: name
he: שם

en: ID of resource belonging to the application
he: מזהה המשאב ששייך ליישום

en: id
he: מזהה

en: Time of user action causing termination
he: זמן פעולת המשתמש שגרסה לחיסול

en: time
he: שעה

en: KWin helper utility
he: כלי עזר של KWin

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
he: לא ניתן להפעיל כלי עזר זה ישירות.

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> is not responding. Do you want to terminate this application?</para>
he: <para><application>%1</application> לא מגיב. לחסל את היישום?</para>

[ctx: @info "window title" of application name is not responding.]
en: <para>"%1" of <application>%2</application> is not responding. Do you want to terminate this application?</para>
he: <para>„%1” של <application>%2</application> לא מגיב. לחסל את היישום?</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>Terminating this application will close all of its windows. Any unsaved data will be lost.</emphasis></para>
he: <para><emphasis strong='true'>חיסול היישום הזה יסגור את כל החלונות שלו. נתונים שלא נשמרו ילכו לאיבוד.</emphasis></para>

[ctx: @action:button Terminate app]
en: &Terminate %1
he: &חיסול %1

[ctx: @action:button Wait for frozen app to maybe respond again]
en: &Wait Longer
he: להמתין עוד &קצת

[ctx: @title:window]
en: Not Responding
he: לא מגיב

[ctx: @info]
en: Process ID: %1
he: מזהה תהליך: %1

[ctx: @info]
en: Host name: %1
he: שם מארח: %1

en: Touchpad
he: משטח מגע

en: Keyboard Layout Switcher
he: מחליף פריסות מקלדת

en: Select window to force close with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
he: בחירת חלון לכפיית סגירה בלחיצה שמאלית או enter.
    Escape או לחיצה ימנית לביטול.

en: KDE window manager
he: מנהל החלונות של KDE

en: (c) 1999-2019, The KDE Developers
he: (c) 1999‏-2019, מפתחי KDE

en: Matthias Ettrich
he: מתיאס אטריק

en: Cristian Tibirna
he: כריסטיאן טיבירנה

en: Daniel M. Duley
he: דניאל מ. דיולי

en: Luboš Luňák
he: לובוש לוניאק

en: Martin Flöser
he: מרטין פלויסר

en: David Edmundson
he: דיויד אדמונדסון

en: Roman Gilg
he: רומן גילג

en: Vlad Zahorodnii
he: ולאד זהורודני

en: Xaver Hugl
he: קסאבר הוגל

en: Disable configuration options
he: השבתת אפשרויות הגדרה

en: Indicate that KWin has recently crashed n times
he: מציין כי KWin קרס לאחרונה n פעמים

en: Start a rootless Xwayland server.
he: הפעלת שרת Xwayless לא כמשתמש על.

en: Name of the Wayland socket to listen on. If not set "wayland-0" is used.
he: שם שקע (socket) ה־Wayland להאזין לו. אם לא הוגדר, ייעשה שימוש ב־„wayland-0”.

en: The X11 Display to use in windowed mode on platform X11.
he: תצוגת ה־X11 לשימוש במצב חלוני בפלטפורמת X11.

en: The Wayland Display to use in windowed mode on platform Wayland.
he: תצוגת ה־Wayland לשימוש במצב חלוני בפלטפורמת Wayland.

en: Render to a virtual framebuffer.
he: עיבוד למכלא חוזי וירטואלי.

en: The width for windowed mode. Default width is 1024.
he: רוחב למצב חלון. רוחב ברירת המחדל הוא 1024.

en: The height for windowed mode. Default height is 768.
he: גובה למצב חלון. גובה ברירת המחדל הוא 768.

en: The scale for windowed mode. Default value is 1.
he: קנה המידה למצב חלון. ערך ברירת המחדל הוא 1.

en: The number of windows to open as outputs in windowed mode. Default value is 1
he: מספר החלונות לפתיחה כערוצי פלט במצב חלוני. ערך ברירת המחדל הוא 1

en: Wayland socket to use for incoming connections. This can be combined with --socket to name the socket
he: שקע (socket) Wayland לשימוש לחיבורים נכנסים. אפשר לשלב את זה עם ‎--socket כדי לתת שם לשקע

en: XWayland socket to use for Xwayland's incoming connections. This can be set multiple times
he: שקע (socket) XWayland לשימוש לחיבורי Xwayland הנכנסים. אפשר להגדיר את זה מספר פעמים

en: Name of the xwayland display that has been pre-set up
he: שם תצוגת ה־xwayland שהוקמה מראש

en: Name of the xauthority file
he: שם קובץ ה־xauthority

en: Exits this instance so it can be restarted by kwin_wayland_wrapper.
he: יוצא מהמופע הזה כדי שניתן יהיה להפעיל אותו מחדש על ידי kwin_wayland_wrapper.

en: Render through drm node.
he: עיבוד דרך צומת drm.

en: Extract locale information from locale1 rather than the user's configuration
he: חילוץ פרטי הגדרות אזוריות מ־locale1 במקום מהגדרות המשתמש

en: Input method that KWin starts.
he: שיטת הקלט בה KWin יתחיל.

en: Starts the session in locked mode.
he: מפעיל את ההפעלה במצב נעול.

en: Starts the session without lock screen support.
he: מפעיל את ההפעלה ללא תמיכה במסך נעילה.

en: Starts the session without global shortcuts support.
he: מפעיל את ההפעלה ללא תמיכה במקשי קיצור גלובליים.

en: Disable KActivities integration.
he: השבתת שילוב מול KActivities.

en: Exit after the session application, which is started by KWin, closed.
he: לצאת לאחר יציאת יישום ההפעלה, שהופעל על ידי KWin.

en: Applications to start once Wayland and Xwayland server are started
he: יישומים להתחלה מיד לאחר התחלת שרתי Wayland ו־Xwayland

en: KWin is unstable.
    It seems to have crashed several times in a row.
    You can select another window manager to run:
he: מנהל החלונות KWin לא יציב.
    נראה כי הוא קרס כמה פעמים ברציפות.
    ניתן לבחור מנהל חלונות אחר להפעלה:

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
he: kwin: אין אפשרות לתפוס פיקוד על ניהול חלונות, אולי מנהל חלונות אחר מופעל במקביל? (כדאי לנסות להשתמש ב־‎--replace‏‏).

en: kwin: another window manager is running (try using --replace)
he: kwin: מנהל חלונות אחר פעיל (כדאי לנסות להשתמש ב־‎--replace)

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
he: החלp, מנהל חלונות תואם ICCCM2.0 קיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurDescription)
en: Blur strength:
he: עוצמת טשטוש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en: Light
he: קלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
he: חזק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseDescription)
en: Noise strength:
he: עוצמת רעש:

en: Select a position for color picking with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
he: נא לבחור מקום לבחירת צבע עם לחיצה שמאלית או enter.
    Escape או לחיצה ימנית לביטול.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strength)
en: Strength:
he: עוצמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Dim)
en: Dim:
he: עמעום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimPanels)
en: Docks and panels
he: מעגנים ולוחות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimDesktop)
en: Desktop
he: שולחן עבודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimKeepAbove)
en: Keep above windows
he: לרחף מעל השאר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimByGroup)
en: By window group
he: לפי קבוצת חלונות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimFullScreen)
en: Fullscreen windows
he: חלונות במסך מלא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Duration)
en: Duration:
he: משך:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en: Default
he: ברירת־מחדל

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Duration) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en:  milliseconds
he:  אלפיות השנייה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_InAnimation)
en: Window Open Animation
he: הנפשת פתיחת חלון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationEdge)
en: Rotation edge:
he: קצה הטיה:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
he: למעלה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
he: ימין

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
he: למטה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
he: שמאל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationAngle) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationAngle)
en: Rotation angle:
he: זווית הטיה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InDistance) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutDistance)
en: Distance:
he: מרחק:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_OutAnimation)
en: Window Close Animation
he: הנפשת סגירת חלון

[ctx: @item:inmenu never hide cursor on inactivity]
en: Never
he: אף פעם

en: %1 second | %1 seconds
he[0]: שנייה
he[1]: שתי שניות
he[2]: %1 שניות
he[3]: %1 שניות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InactivityDuration)
en: Hide cursor on inactivity:
he: הסתרת סמן בעת חוסר פעילות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideOnTyping)
en: Hide cursor on typing
he: הסתרת סמן עם ההקלדה

en: Toggle Invert Effect
he: החלפת מצב אפקט היפוך צבע

en: Toggle Invert Effect on Window
he: החלפת מצב אפקט היפוך צבע על חלון

en: Invert Screen Colors
he: היפוך צבעי המסך

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
he: פצפון

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
he: רגיל

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
he: גדול

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
he: גדול מאוד

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
he: ענק

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
he: ענק מאוד

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Oversized
he: גדול במיוחד

en: Button size:
he: גודל כפתור:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
he: חלונית הגדרות

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
he: יי&שור הכותרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
he: מרכז

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
he: יש לבחור באפשרות זו אם מסגרת החלון אמורה להיצבע בצבע שורת הכותרת. אחרת היא תיצבע בצבע הרקע.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
he: גבול חלון צבוע

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
he: יש לבחור באפשרות זו כדי שהכפתור יודגשו כאשר סמן העכבר עובר מעליהם ויעומעמו שוב כשהוא מתרחק.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
he: הנפשת כפתורים

en: The Caps Lock key has been activated
he: מקש ה־Caps Lock הופעל

en: The Caps Lock key is now inactive
he: מקש ה־Caps Lock אינו פעיל עוד

en: The Num Lock key has been activated
he: מקש ה־Num Lock הופעל

en: The Num Lock key is now inactive
he: מקש ה־Num Lock אינו פעיל עוד

en: The Scroll Lock key has been activated
he: מקש ה־Scroll Lock הופעל

en: The Scroll Lock key is now inactive
he: מקש ה־Scroll Lock אינו פעיל עוד

en: The Shift key is now active.
he: מקש ה־Shift פעיל עכשיו.

en: The Shift key is now inactive.
he: מקש ה־Shift לא פעיל עכשיו.

en: The Control key is now active.
he: מקש ה־Control פעיל עכשיו.

en: The Control key is now inactive.
he: מקש ה־Control לא פעיל עכשיו.

en: The Alt key is now active.
he: מקש ה־Alt פעיל עכשיו.

en: The Alt key is now inactive.
he: מקש ה־Alt לא פעיל עכשיו.

en: The Meta key is now active.
he: מקש ה־Meta פעיל עכשיו.

en: The Meta key is now inactive.
he: מקש ה־Meta לא פעיל עכשיו.

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: activate
he: הפעלה

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: close
he: סגירה

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: min
he: מזערי

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: minimize
he: מזעור

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: max
he: מרבי

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: maximize
he: הגדלה

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: fullscreen
he: מסך מלא

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: shade
he: הצללה

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: keep above
he: לרחף מעל

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: keep below
he: לשקוע מתחת

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: window
he: חלון

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: name
he: שם

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: appname
he: שם יישום

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: desktop
he: שולחן עבודה

en: Switch to desktop %1
he: מעבר לשולחן עבודה %1

en: Close running window on %1
he: סגירת החלון הפעיל על גבי %1

en: (Un)minimize running window on %1
he: מזעור/שחזור חלון פעיל על גבי %1

en: Maximize/restore running window on %1
he: הגדלה/שחזור חלון פעיל על גבי %1

en: Toggle fullscreen for running window on %1
he: החלפת מצב מסך מלא לחלון הפעיל על גבי %1

en: (Un)shade running window on %1
he: הצללה/הבהרה של חלון פעיל על גבי %1

en: Toggle keep above for running window on %1
he: החלפת מצב ‚ריחוף מעל’ לחלון הפעיל ב־%1

en: Toggle keep below running window on %1
he: החלפת מצב ‚שקיעה מתחת’ לחלון הפעיל ב־%1

en: Activate running window on %1
he: הפעלת החלון הפעיל על %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeToBlack)
en: Fade to black (fullscreen splash screens only)
he: עמעום לשחור (מסכי פתיחה במסך מלא בלבד)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
he: משך הנפשה:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
he: ברירת־מחדל

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
he: גודל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
he: &רוחב:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Height)
en:  px
he:  פיקסלים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
he: &גובה:

en: Toggle Mouse Click Animation
he: החלפת מצב הנפשת לחיצת עכבר

[ctx: Left mouse button]
en: Left
he: שמאל

[ctx: Middle mouse button]
en: Middle
he: אמצע

[ctx: Right mouse button]
en: Right
he: ימין

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basic_tab)
en: Basic Settings
he: הגדרות בסיסיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button1_label)
en: Left Mouse Button Color:
he: צבע כפתור שמאלי בעכבר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button2_label)
en: Middle Mouse Button Color:
he: צבע כפתור אמצעי בעכבר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button3_label)
en: Right Mouse Button Color:
he: צבע כפתור ימני בעכבר:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced_tab)
en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, rings)
en: Rings
he: טבעות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_line_width_label)
en: Line Width:
he: עובי קו:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_LineWidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingSize)
en:  pixel
he:  פיקסל

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
he:  מ״ש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_duration_label)
en: Ring Duration:
he: משך טבעת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_radius_label)
en: Ring Radius:
he: קוטר הטבעות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_count_label)
en: Ring Count:
he: כמות הטבעות:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
he: טקסט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, font_label)
en: Font:
he: גופן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showtext_label)
en: Show Text:
he: הצגת טקסט:

en: Clear All Mouse Marks
he: ניקוי כל סימוני העכבר

en: Clear Last Mouse Mark
he: ניקוי סימון העכבר האחרון

en: Clear Mouse Marks
he: ניקוי סימוני העכבר

[ctx: Suffix]
en:  pixel |  pixels
he[0]:  פיקסל
he[1]:  פיקסלים
he[2]:  פיקסלים
he[3]:  פיקסלים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
he: מראה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Wid&th:
he: &רוחב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
he: &צבע:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Draw with the mouse by holding modifier keys and moving the mouse
he: אפשר לצייר עם העכבר על ידי החזרת מקשי ההחלפה והזזת העכבר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FreedrawModifierKeys)
en: Free draw modifier keys:
he: מקשי החלפה לציור חופשי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Freedrawmeta) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Arrowdrawmeta) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Meta)
en: Meta
he: מטא (כפתור Windows)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ArrowdrawModifierKeys)
en: Arrow draw modifier keys:
he: מקשי החלפה לציור עם החיצים:

[ctx: Night Light was temporarily disabled]
en: Night Light Suspended
he: תאורת לילה מושהית

[ctx: Night Light was reenabled from temporary suspension]
en: Night Light Resumed
he: תאורת לילה ממשיכה

[ctx: Temporarily disable/reenable Night Light]
en: Suspend/Resume Night Light
he: השהיית/המשך תאורת לילה

en: Color Temperature Preview
he: תצוגת חום צבע מקדימה

[ctx: @label]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: @action Overview and Grid View are the name of KWin effects]
en: Cycle through Overview and Grid View
he: החלפה מעגלית בין סקירה ותצוגת רשת

[ctx: @action Grid View and Overview are the name of KWin effects]
en: Cycle through Grid View and Overview
he: החלפה מעגלית בין תצוגת רשת וסקירה

[ctx: @action Overview is the name of a KWin effect]
en: Toggle Overview
he: החלפת מצב סקירה

[ctx: @action Grid View is the name of a KWin effect]
en: Toggle Grid View
he: החלפת מצב תצוגת רשת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Ignore minimized windows:
he: התעלמות מחלונות ממוזערים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Organize windows in the Grid View:
he: ארגון חלונות בתצוגת רשת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FilterWindows)
en: Search results include filtered windows:
he: תוצאות חיפוש כוללות חלונות מסוננים:

[ctx: @action Grid View and Overview are the name of KWin effects]
en: Cycle through Overview and Grid View
he: החלפה מעגלית בין סקירה ותצוגת רשת

[ctx: @action Overview is the name of a Kwin effect]
en: Toggle Overview
he: החלפת מצב סקירה

[ctx: @action Grid view is the name of a Kwin effect]
en: Toggle Grid View
he: החלפת מצב תצוגת רשת

en: Delete Virtual Desktop
he: מחיקת שולחן עבודה וירטואלי

en: Add Virtual Desktop
he: הוספת שולחן עבודה וירטואלי

[ctx: @info:placeholder]
en: No other Virtual Desktops to show
he: אין שולחנות עבודה וירטואליים אחרים להצגה

[ctx: @action:button]
en: Add Virtual Desktop
he: הוספת שולחן עבודה וירטואלי

[ctx: @action:button]
en: Configure Virtual Desktops…
he: הגדרת שולחנות עבודה וירטואליים…

[ctx: @info:placeholder]
en: No matching windows
he: אין חלונות תואמים

en: Drag Down To Close
he: גרירה למטה לסגירה

[ctx: @info:tooltip as in: 'close this window']
en: Close window
he: סגירת חלון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InScale)
en: Window open scale:
he: קנה מידה לפתיחת חלון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutScale)
en: Window close scale:
he: קנה מידה לסגירת חלון:

en: Failed to start main PipeWire loop
he: הפעלת לולאת ה־PipeWire הראשית נכשלה

en: Failed to create PipeWire context
he: יצירת הקשר PipeWire נכשלה

en: Failed to connect PipeWire context
he: התחברות להקשר PipeWire נכשלה

en: Could not find window id %1
he: לא ניתן למצוא את מזהה החלון %1

en: Could not find output
he: לא ניתן למצוא פלט

en: Invalid region
he: אזור שגוי

en: OpenGL compositing is required for screencasting
he: מנהל חלונאי מסוג OpenGL נחוץ להקלטת המסך

en: Failed to create PipeWire stream
he: יצירת תזרים PipeWire נכשלה

en: Select window to screen shot with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
he: נא לבחור חלון לצילום בלחיצה שמאלית או enter.
    Escape או לחיצה ימנית לביטול.

en: Create screen shot with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
he: צילום המסך בלחיצה שמאלית או enter.
    Escape או לחיצה ימנית לביטול.

[ctx: @label]
en: Compositing
he: ניהול חלונאי

[ctx: @label]
en: This effect is not a benchmark
he: האפקט הזה אינו מיועד למדד ביצועים

[ctx: @label]
en: Paint Duration
he: משך ציור

[ctx: @label]
en: Paint Amount
he: כמות ציור

[ctx: @label]
en: Current FPS
he: תמוניות לשנייה כרגע

[ctx: @label]
en: Maximum FPS
he: תמוניות לשנייה לכל היותר

en: Toggle Show Paint
he: החלפת הצגת צביעה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Gaps)
en: Gap between desktops
he: רווח בין שולחנות עבודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HorizontalGap)
en: Horizontal:
he: אופקי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_VerticalGap)
en: Vertical:
he: אנכי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SlideBackground)
en: Slide desktop background
he: החלקת רקע שולחן העבודה

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
he: מקש ה־Shift ננעל ועכשיו פעיל לכל לחיצות המקשים הבאות.

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
he: מקש ה־Control ננעל ועכשיו פעיל לכל לחיצות המקשים הבאות.

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
he: מקש ה־Alt ננעל ועכשיו פעיל לכל לחיצות המקשים הבאות.

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
he: מקש ה־Meta ננעל ועכשיו פעיל לכל לחיצות המקשים הבאות.

en: The AltGr key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
he: מקש ה־AltGr ננעל ועכשיו פעיל לכל לחיצות המקשים הבאות.

en: Toggle Thumbnail for Current Window
he: שינוי מצב תצוגה מקדימה לחלון הנוכחי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
he: רוחב &מרבי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
he: &ריווח:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Spacing) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxWidth)
en:  pixels
he:  פיקסלים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
he: &אטימות:

en: Toggle Tiles Editor
he: החלפת הצגת עורך אריחים

en: Padding:
he: ריפוד:

en: Load Layout…
he: טעינת פריסה…

en: Close
he: סגירה

en: Split Left/Right
he: פיצול שמאל/ימין

en: Split Top/Bottom
he: פיצול למעלה/למטה

en: Add Floating Tile
he: הוספת אריח צף

en: Delete
he: מחיקה

en: Track mouse
he: מעקב אחר העכבר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Trigger effect with:
he: הזנקת אפקט עם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_KeyboardShortcut)
en: Keyboard shortcut:
he: מקשי קיצור במקלדת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ModifierKeys)
en: Modifier keys:
he: מקשי החלפה:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
he: שקיפות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
he: הגדרות שקיפות כלליות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
he: חלונות צצים של תיבות בחירה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
he: אטום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
he: חלוניות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
he: שקוף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
he: תפריטים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en: Moving windows:
he: העברת חלונות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en: Inactive windows:
he: חלונות בלתי־פעילים:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
he: הגדרת שקיפות התפריטים באופן נפרד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
he: תפריטים נפתחים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
he: תפריטים צצים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
he: תפריטים נקרעים:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
he: מסך וידאו

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
he: חל על

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist)
en: vlc, xv, vdpau, smplayer, dragon, xine, ffplay
he: vlc,‏ xv,‏ vdpau,‏ smplayer,‏ dragon,‏ xine,‏ ffplay

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
he: רשימה מופרדת בפסיקים של מחלקות החלון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
he: הכול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
he: התעלמות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
he: כלום

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
he: החלפת החלונות הנוכחיים (שולחן עבודה נוכחי)

en: Toggle Present Windows (All desktops)
he: החלפת החלונות הנוכחיים (כל שולחנות העבודה)

en: Toggle Present Windows (Window class)
he: החלפת החלונות הנוכחיים (מחלקת חלון)

en: Toggle Present Windows (Window class on current desktop)
he: החלפת החלונות הנוכחיים (מחלקת החלון בשולחן העבודה הנוכחי)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en: Ignore &minimized windows
he: התעלמות מחלונות ממו&זערים

en: No Matches
he: אין התאמות

en: No Windows
he: אין חלונות

en: Filter windows…
he: סינון חלונות…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
he: מתקדם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
he: &קשיחות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
he: &גרירה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Move factor:
he: מ&קדם העברה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
he: &נענוע חלון בעת תזוזה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
he: נענוע חלון בעת &שינוי גודל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
he: הפעלת מצב &מתקדם

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
he: משרעת &נענוע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
he: פחות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
he: יותר

en: Move Zoomed Area to Left
he: העברת האזור עם התקריב לשמאל

en: Move Zoomed Area to Right
he: העברת האזור עם התקריב לימין

en: Move Zoomed Area Upwards
he: העברת האזור בתקריב למעלה

en: Move Zoomed Area Downwards
he: העברת האזור בתקריב למטה

en: Move Mouse to Focus
he: העברת העכבר למיקוד

en: Move Mouse to Center
he: העברת העכבר למרכז

en: Move Left
he: העברה שמאלה

en: Move Right
he: העברה ימינה

en: Move Up
he: העברה למעלה

en: Move Down
he: העברה למטה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_ZoomFactor)
en: On zoom-in and zoom-out change the zoom by the defined zoom-factor.
he: בשינויים התקרבות והתרחקות לשנות את התקריב לפי מקדם התקריב המוגדר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
he: גורם תקריב:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable tracking of the focused location. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").
he: הפעלת מעקב אחר המקום עם המיקוד. דורש את הפעלת QAccessible בכל יישומון בנפרד („export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1”).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable Focus Tracking
he: הפעלת מעקב מיקוד

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableTextCaretTracking)
en: Enable tracking of the text cursor. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").
he: הפעלת מעקב אחר סמן הטקסט. דורש את הפעלת QAccessible בכל יישומון בנפרד („export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1”).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableTextCaretTracking)
en: Enable Text Cursor Tracking
he: הפעלת מעקב סמן טקסט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
he: סמן העכבר:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
he: חשיפת סמן העכבר.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
he: קנה מידה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
he: שימור

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
he: הסתרה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
he: מעקב אחר תנועת העכבר.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
he: יחסי

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Centered
he: ממורכז

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Push
he: נעיצה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Disabled
he: מושבת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
he: מעקב אחרי עכבר:

note: i18n: ectx: label, entry (count), group (General)
en: Total rules count (legacy)
he: כמות כללים כוללת (מיושן)

note: i18n: ectx: label, entry (ruleGroupList), group (General)
en: Ordered list of rules groups
he: רשימה מסודרת של קבוצות כללים

note: i18n: ectx: label, entry (description), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Rule description
he: תיאור כלל

note: i18n: ectx: label, entry (descriptionLegacy), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Rule description (legacy)
he: תיאור כלל (מיושן)

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteRule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Delete this rule (for use in imports)
he: מחיקת הכלל הזה (לשימוש באירועי ייבוא)

note: i18n: ectx: label, entry (wmclass), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window class (application)
he: מחלקת חלון (יישום)

note: i18n: ectx: label, entry (wmclassmatch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window class string match type
he: סוג התאמת מחרוזת מחלקת חלון

note: i18n: ectx: label, entry (wmclasscomplete), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Match whole window class
he: התאמת מחלקת חלון במלואה

note: i18n: ectx: label, entry (windowrole), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window role
he: תפקיד חלון

note: i18n: ectx: label, entry (windowrolematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window role string match type
he: סוג התאמת מחרוזת תפקיד חלון

note: i18n: ectx: label, entry (title), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window title
he: כותרת חלון

note: i18n: ectx: label, entry (titlematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window title string match type
he: סוג התאמת מחרוזת כותרת חלון

note: i18n: ectx: label, entry (clientmachine), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Machine (hostname)
he: מכונה (שם מארח)

note: i18n: ectx: label, entry (clientmachinematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Machine string match type
he: סוג התאמת מחרוזת מכונה

note: i18n: ectx: label, entry (types), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window types that match
he: סוגי חלונות שמתאימים

note: i18n: ectx: label, entry (placement), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Initial placement
he: הצבה ראשונית

note: i18n: ectx: label, entry (placementrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Initial placement rule type
he: סוג כלל הצבה ראשונית

note: i18n: ectx: label, entry (position), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window position
he: מקום חלון

note: i18n: ectx: label, entry (positionrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window position rule type
he: סוגי כלל מקום חלון

note: i18n: ectx: label, entry (size), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window size
he: גודל חלון

note: i18n: ectx: label, entry (sizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window size rule type
he: סוג כלל גודל חלון

note: i18n: ectx: label, entry (minsize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window minimum size
he: גודל חלון מזערי

note: i18n: ectx: label, entry (minsizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window minimum size rule type
he: סוג כלל גודל חלון מזערי

note: i18n: ectx: label, entry (maxsize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window maximum size
he: גודל חלון מרבי

note: i18n: ectx: label, entry (maxsizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window maximum size rule type
he: סוג כלל גודל חלון מרבי

note: i18n: ectx: label, entry (opacityactive), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Active opacity
he: אטימות לפעילים

note: i18n: ectx: label, entry (opacityactiverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Active opacity rule type
he: סוג כלל אטימות לפעילים

note: i18n: ectx: label, entry (opacityinactive), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Inactive opacity
he: אטימות לחסרי פעילות

note: i18n: ectx: label, entry (opacityinactiverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Inactive opacity rule type
he: סוג כלל אטימות לחסרי פעילות

note: i18n: ectx: label, entry (ignoregeometry), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore requested geometry
he: התעלמות מהגאומטריה המבוקשת

note: i18n: ectx: label, entry (ignoregeometryrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore requested geometry rule type
he: סוג כלל התעלמות מהגאומטריה המבוקשת

note: i18n: ectx: label, entry (desktops), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: List of Desktop Ids
he: הצגת מזהי שולחנות עבודה

note: i18n: ectx: label, entry (desktopsrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop Ids rule type
he: סוג כלל מזהי שולחנות עבודה

note: i18n: ectx: label, entry (screen), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Screen number
he: מספר מסך

note: i18n: ectx: label, entry (screenrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Screen number rule type
he: סוג כלל מספר מסך

note: i18n: ectx: label, entry (activity), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Activity
he: פעילות

note: i18n: ectx: label, entry (activityrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Activity rule type
he: סוג כלל פעילות

note: i18n: ectx: label, entry (maximizevert), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized vertically
he: מוגדל אנכית

note: i18n: ectx: label, entry (maximizevertrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized vertically rule type
he: סוג כלל מוגדל אנכית

note: i18n: ectx: label, entry (maximizehoriz), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized horizontally
he: מוגדל אופקית

note: i18n: ectx: label, entry (maximizehorizrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized horizontally rule type
he: סוג כלל מוגדל אופקית

note: i18n: ectx: label, entry (minimize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Minimized
he: ממוזער

note: i18n: ectx: label, entry (minimizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Minimized rule type
he: סוג כלל ממוזער

note: i18n: ectx: label, entry (shade), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shaded
he: מוצלל

note: i18n: ectx: label, entry (shaderule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shaded rule type
he: סוג כלל מוצלל

note: i18n: ectx: label, entry (skiptaskbar), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip taskbar
he: דילוג על סרגל משימות

note: i18n: ectx: label, entry (skiptaskbarrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip taskbar rule type
he: סוג כלל דילוג על סרגל משימות

note: i18n: ectx: label, entry (skippager), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip pager
he: דילוג על מדפדף

note: i18n: ectx: label, entry (skippagerrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip pager rule type
he: סוג כלל דילוג על מדפדף

note: i18n: ectx: label, entry (skipswitcher), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip switcher
he: דילוג במחליף

note: i18n: ectx: label, entry (skipswitcherrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip switcher rule type
he: סוג כלל דילוג על מחליף

note: i18n: ectx: label, entry (above), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep above
he: לרחף מעל

note: i18n: ectx: label, entry (aboverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep above rule type
he: סוג כלל לרחף מעל

note: i18n: ectx: label, entry (below), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep below
he: לשקוע מתחת

note: i18n: ectx: label, entry (belowrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep below rule type
he: סוג כלל שיקוע מתחת

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreen), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Fullscreen
he: מסך מלא

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreenrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Fullscreen rule type
he: סוג כלל מסך מלא

note: i18n: ectx: label, entry (noborder), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: No titlebar and frame
he: אין שורת כותרת או מסגרת

note: i18n: ectx: label, entry (noborderrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: No titlebar rule type
he: סוג כלל אין שורת כותרת

note: i18n: ectx: label, entry (decocolor), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Titlebar color and scheme
he: צבע וסכמת שורת כותרת

note: i18n: ectx: label, entry (decocolorrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Titlebar color rule type
he: סוג כלל צבע שורת כותרת

note: i18n: ectx: label, entry (blockcompositing), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Block Compositing
he: חסימת ניהול חלונאי

note: i18n: ectx: label, entry (blockcompositingrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Block Compositing rule type
he: סוג כלל חסימת ניהול חלונאי

note: i18n: ectx: label, entry (fsplevel), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus stealing prevention
he: מניעת חטיפת מיקוד

note: i18n: ectx: label, entry (fsplevelrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus stealing prevention rule type
he: סוג כלל חטיפת מניעת מיקוד

note: i18n: ectx: label, entry (fpplevel), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus protection
he: הגנת מיקוד

note: i18n: ectx: label, entry (fpplevelrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus protection rule type
he: סוג כלל הגנת מיקוד

note: i18n: ectx: label, entry (acceptfocus), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Accept Focus
he: קבלת מיקוד

note: i18n: ectx: label, entry (acceptfocusrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Accept Focus rule type
he: סוג כלל קבלת מיקוד

note: i18n: ectx: label, entry (closeable), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Closeable
he: ניתן לסגירה

note: i18n: ectx: label, entry (closeablerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Closeable rule type
he: סוג כלל ניתן לסגירה

note: i18n: ectx: label, entry (autogroup), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup with identical
he: קיבוץ אוטומטי עם זהים

note: i18n: ectx: label, entry (autogrouprule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup with identical rule type
he: סוג כלל קיבוץ אוטומטי עם זהים

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupfg), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup in foreground
he: קיבוץ אוטומטי בחזית

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupfgrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup in foreground rule type
he: סוג כלל קיבוץ אוטומטי בחזית

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupid), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup by ID
he: קיבוץ אוטומטי לפי מזהה

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupidrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup by ID rule type
he: סוג כלל קיבוץ אוטומטי לפי מזהה

note: i18n: ectx: label, entry (strictgeometry), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Obey geometry restrictions
he: ציות למגבלות גאומטריות

note: i18n: ectx: label, entry (strictgeometryrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Obey geometry restrictions rule type
he: סוג כלל ציות למגבלות גאומטריות

note: i18n: ectx: label, entry (shortcut), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shortcut
he: קיצור דרך

note: i18n: ectx: label, entry (shortcutrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shortcut rule type
he: סוג כלל מקש קיצור

note: i18n: ectx: label, entry (disableglobalshortcuts), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore global shortcuts
he: התעלמות ממקשי קיצור כלליים

note: i18n: ectx: label, entry (disableglobalshortcutsrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore global shortcuts rule type
he: סוג כלל התעלמות ממקשי קיצור כלליים

note: i18n: ectx: label, entry (desktopfile), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop file name
he: שם קובץ שולחן עבודה

note: i18n: ectx: label, entry (desktopfilerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop file name rule type
he: סוג כלל שם קובץ שולחן עבודה

note: i18n: ectx: label, entry (layer), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Layer
he: שכבה

note: i18n: ectx: label, entry (layerrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Layer rule type
he: סוג כלל שכבה

note: i18n: ectx: label, entry (adaptivesync), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: AdaptiveSync
he: סנכרון מסתגל

note: i18n: ectx: label, entry (adaptivesyncrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: AdaptiveSync rule type
he: סוג כלל סנכרון מסתגל

note: i18n: ectx: label, entry (tearing), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Allow Tearing
he: לאפשר חיתוך

note: i18n: ectx: label, entry (tearingrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Tearing rule type
he: סוג כלל חיתוך

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ShortcutDialog)
en: Dialog
he: חלונית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, clearButton)
en: ...
he: …

en: The following applications did not close:
    %1
he: היישומים הבאים לא נסגרו:
    %1

[ctx: @action:button]
en: Cancel Logout
he: לבטל יציאה

[ctx: @action::button]
en: Log Out Anyway
he: לצאת בכל זאת

[ctx: Special entry in alt+tab list for minimizing all windows]
en: Show Desktop
he: הצגת שולחן העבודה

[ctx: @info:placeholder no entries in the task switcher]
en: No open windows
he: אין חלונות פתוחים

en: Walk Through Windows
he: מעבר בין החלונות

en: Walk Through Windows (Reverse)
he: מעבר בין החלונות (אחורה)

en: Walk Through Windows Alternative
he: מעבר בין החלונות (חלופי)

en: Walk Through Windows Alternative (Reverse)
he: מעבר בין החלונות (חלופי אחורה)

en: Walk Through Windows of Current Application
he: מעבר בין החלונות של היישום הנוכחי

en: Walk Through Windows of Current Application (Reverse)
he: מעבר בין החלונות של היישום הנוכחי (אחורה)

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative
he: מעבר בין החלונות של היישום הנוכחי (חלופי)

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative (Reverse)
he: עבור בין החלונות של היישום הנוכחי (חלופי אחורה)

en: The Window Switcher installation is broken, resources are missing.
    Contact your distribution about this.
he: התקנת מחליף החלונות פגומה, המשאבים חסרים.
    נא ליצור קשר עם אורזי ההפצה שלך בנוגע לזה.

en: Move the tablet to the next output
he: העברת מחשב הלוח לפלט הבא

en: Tablet moved to %1
he: מחשב הלוח הועבר אל %1

en: Tablets switched outputs
he: מחשבי הלוח החליפו אמצעי פלט

en: You have selected to show a window without its border.
    Without the border, you will not be able to enable the border again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
he: בחרת להציג חלון ללא המסגרת שלו.
    ללא המסגרת, אי אפשר להציג חזרה את המסגרת עם העכבר בלבד: כדי להשתמש בתפריט פעולת החלון, יש להשתמש במקשי הקיצור %1.

en: You have selected to show a window in fullscreen mode.
    If the application itself does not have an option to turn the fullscreen mode off you will not be able to disable it again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
he: בחרת להציג חלון במצב מסך מלא.
    אם התוכנה לא כוללת אפשרות ליציאה ממסך מלא, אי אפשר להציג חזרה את המסגרת עם העכבר בלבד: כדי להשתמש בתפריט פעולת החלון, יש להשתמש במקשי הקיצור %1.

en: &Move
he: ה&עברה

en: &Resize
he: &שינוי גודל

en: Keep &Above Others
he: ריחוף &מעל כולם

en: Keep &Below Others
he: צלילה מ&תחת לכולם

en: &Fullscreen
he: מ&סך מלא

en: &Shade
he: ה&צללה

en: &No Titlebar and Frame
he: &ללא שורת כותרת ומסגרת

en: Set Window Short&cut…
he: הגדרת &קיצור מקשים לחלון…

en: Configure Special &Window Settings…
he: ה&גדרת תצורת חלון מיוחדת…

en: Configure S&pecial Application Settings…
he: ה&גדרת תצורת יישום מיוחדת…

en: Ma&ximize
he: ה&גדלה

en: Mi&nimize
he: מ&זעור

en: &More Actions
he: פעולות &נוספות

en: &Close
he: &סגירה

en: &Extensions
he: ה&רחבות

en: &Desktops
he: שולחנות &עבודה

en: Move to &Desktop
he: ה&עברה לשולחן עבודה

en: Move to &Screen
he: העברה למ&סך

en: Show in &Activities
he: הצגה ב&פעילויות

en: Move &To Current Desktop
he: העברה לשולחן העבודה ה&נוכחי

en: &All Desktops
he: &כל שולחנות העבודה

[ctx: Create a new desktop and move the window there]
en: &New Desktop
he: שולחן עבודה &חדש

en: Move to %1
he: העברה אל %1

[ctx: Create a new desktop and add the window to that desktop]
en: Add to &New Desktop
he: הוספה ל&שולחן עבודה חדש

[ctx: Create a new desktop and move the window to that desktop]
en: Move to New Desktop
he: העברה לשולחן עבודה חדש

[ctx: @item:inmenu List of all Screens to send a window to. First argument is a number, second the output identifier. E.g. Screen 1 (HDMI1)]
en: Screen &%1 (%2)
he: מסך &%1 (%2)

en: &All Activities
he: &כל הפעילויות

[ctx: '%1' is a keyboard shortcut like 'ctrl+w']
en: <b>%1</b> is already in use
he: ‏<b>%1</b> כבר בשימוש

[ctx: keyboard shortcut '%1' is used by action '%2' in application '%3']
en: <b>%1</b> is used by %2 in %3
he: ‏<b>%1</b> כבר בשימוש על ידי %2 ב־%3

en: Window Operations Menu
he: תפריט פעולות חלון

en: Close Window
he: סגירת חלון

en: Maximize Window
he: הגדלת חלון

en: Maximize Window Vertically
he: הגדלת חלון אנכית

en: Maximize Window Horizontally
he: הגדלת חלון אופקית

en: Minimize Window
he: מזעור חלון

en: Shade Window
he: הצללת חלון

en: Move Window
he: העברת חלונות

en: Resize Window
he: שינוי גודל חלון

en: Raise Window
he: קידום חלון

en: Lower Window
he: דחיקת חלון

en: Toggle Window Raise/Lower
he: החלפה בין קידום/דחיקת חלון

en: Make Window Fullscreen
he: הגדלת חלון למסך מלא

en: Toggle Window Titlebar and Frame
he: החלפת חשיפת כותרת ומסגרת החלון

en: Keep Window Above Others
he: ריחוף החלון מעל השאר

en: Keep Window Below Others
he: השקעת החלון מתחת לאחרים

en: Activate Window Demanding Attention
he: הפעלת החלון הדורש התמקדות

en: Setup Window Shortcut
he: תצורת מקשי קיצור לחלונות

en: Move Window to the Center
he: העברת החלון למרכז

en: Move Window Right
he: העברת החלון ימינה

en: Move Window Left
he: העברת החלון שמאלה

en: Move Window Up
he: העברת החלון למעלה

en: Move Window Down
he: העברת החלון למטה

en: Expand Window Horizontally
he: הרחבת החלון אופקית

en: Expand Window Vertically
he: הרחבת החלון אנכית

en: Shrink Window Horizontally
he: כיווץ החלון אופקית

en: Shrink Window Vertically
he: כיווץ החלון אנכית

en: Quick Tile Window to the Left
he: הצמדת החלון לשמאל כאריח

en: Quick Tile Window to the Right
he: הצמדת החלון לימין כאריח

en: Quick Tile Window to the Top
he: הצמדת החלון כאריח למעלה

en: Quick Tile Window to the Bottom
he: הצמגת החלון כאריח למטה

en: Quick Tile Window to the Top Left
he: הצמדת החלון לצד השמאלי למעלה כאריח

en: Quick Tile Window to the Bottom Left
he: הצמדת החלון לצד השמאלי למטה כאריח

en: Quick Tile Window to the Top Right
he: הצמדת החלון לצד הימני למעלה כאריח

en: Quick Tile Window to the Bottom Right
he: הצמדת החלון לצד הימני למטה כאריח

en: Switch to Window Above
he: מעבר לחלון מעל

en: Switch to Window Below
he: מעבר לחלון מתחת

en: Switch to Window to the Right
he: מעבר לחלון מימין

en: Switch to Window to the Left
he: מעבר לחלון משמאל

en: Increase Opacity of Active Window by 5%
he: הגברת אטימות החלון הפעיל ב־5%

en: Decrease Opacity of Active Window by 5%
he: הנמכת אטימות החלון הפעיל ב־5%

en: Keep Window on All Desktops
he: להשאיר חלון בכל שולחנות עבודה

en: Window to Desktop %1
he: העברת חלון לשולחן עבודה %1

en: Window to Next Desktop
he: העברת חלון לשולחן העבודה הבא

en: Window to Previous Desktop
he: העברת חלון לשולחן העבודה הקודם

en: Window One Desktop to the Right
he: מעבר שולחן עבודה אחד ימינה

en: Window One Desktop to the Left
he: מעבר שולחן עבודה אחד שמאלה

en: Window One Desktop Up
he: מעבר שולחן עבודה אחד מעלה

en: Window One Desktop Down
he: מעבר שולחן עבודה אחד מטה

en: Move Window to Screen %1
he: העברת החלון למסך %1

en: Move Window to Next Screen
he: העברת החלון למסך הבא

en: Move Window to Previous Screen
he: העברת החלון למסך הקודם

en: Move Window One Screen to the Right
he: העברת החלון מסך אחד ימינה

en: Move Window One Screen to the Left
he: העברת החלון מסך אחד שמאלה

en: Move Window One Screen Up
he: העברת החלון מסך אחד למעלה

en: Move Window One Screen Down
he: העברת החלון מסך אחד למטה

en: Switch to Screen %1
he: מעבר למסך %1

en: Switch to Next Screen
he: מעבר למסך הבא

en: Switch to Previous Screen
he: מעבר למסך הקודם

en: Switch to Screen to the Right
he: מעבר למסך מימין

en: Switch to Screen to the Left
he: מעבר למסך משמאל

en: Switch to Screen Above
he: מעבר למסך שמעל

en: Switch to Screen Below
he: מעבר למסך שמתחת

en: Peek at Desktop
he: הצצה בשולחן העבודה

en: Kill Window
he: חיסול חלון

en: Activate Window (%1)
he: הפעלת חלון (%1)

en: unknown
he: לא ידוע

en: Desktop %1
he: שולחן עבודה %1

en: Switch to Next Desktop
he: מעבר לשולחן העבודה הבא

en: Switch to Previous Desktop
he: מעבר לשולחן העבודה הקודם

en: Switch One Desktop to the Right
he: מעבר שולחן עבודה אחד ימינה

en: Switch One Desktop to the Left
he: מעבר שולחן עבודה אחד שמאלה

en: Switch One Desktop Up
he: מעבר שולחן עבודה אחד למעלה

en: Switch One Desktop Down
he: מעבר שולחן עבודה אחד למטה

en: Switch to Desktop %1
he: מעבר לשולחן עבודה %1

[ctx: Application is not responding, appended to window title]
en: (Not Responding)
he: (לא מגיב)

[ctx: Introductory text shown in the support information.]
en: KWin Support Information:
    The following information should be used when requesting support on e.g. https://discuss.kde.org.
    It provides information about the currently running instance, which options are used,
    what OpenGL driver and which effects are running.
    Please post the information provided underneath this introductory text to a paste bin service
    like https://paste.kde.org instead of pasting into support threads.
he: מפרט התמיכה ב־KWin:
    יש להשתמש במידע הבא בעת בקשת תמיכה, למשל דרך: https://discuss.kde.org.
    מספק מידע על העותק הפעיל הנוכחי, אילו אפשרויות בשימוש,
    מה מנהל ההתקן של OpenGL ואילו אפקטים פעילים.
    נא לפרסם את המידע שסופק מתחת לפסקת ההיכרות הזאת לשירות הדבקת תוכן
    כגון https://paste.kde.org במקום להדביק אותו לתוך שרשורי תמיכה.

en: Xwayland has crashed
he: Xwayland קרס
