kwin - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
he: יוצר: %1
    רישיון: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
he: הצגת/הסתרת סרטון

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
he: הגדרה…

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
he: הורדת חדש…

en: Configure Filter
he: הגדרת מסנן

en: Exclude unsupported effects
he: החרגת אפקטים שלא נתמכים
