kwin - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
gl: Autor: %1
    Licenza: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
gl: Amosar ou agochar o vídeo.

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
gl: Configurar…

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
gl: Obter novidades…

en: Configure Filter
gl: Configurar o filtro

en: Exclude unsupported effects
gl: Excluír os efectos incompatíbeis
