kwin - en to fa translation catalogue (63 entries)

en: Required X extensions (XComposite and XDamage) are not available.
fa: گسترش‌های الزامی X‏ (XComposite و XDamage) موجود نیستند.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, windows)
en: Windows
fa: پنجره‌ها

en: KWin helper utility
fa: برنامه سودمند کمک‌کننده KWin

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
fa: این برنامه سودمند کمک‌کننده برای فراخوانی مستقیم فرض نمی‌شود.

en: KDE window manager
fa: مدیر پنجره KDE

en: Disable configuration options
fa: غیرفعال کردن گزینه‌های پیکربندی

en: KWin is unstable.
    It seems to have crashed several times in a row.
    You can select another window manager to run:
fa: KWin ناپایدار است.
    به نظر می‌رسد چند بار پشت سر هم دچار سانحه شده است.
    می‌توانید مدیر پنجرهٔ دیگری برای اجرا انتخاب کنید:

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
fa: kwin:ناتوانی در درخواست گزینش مدیر، wm دیگری در حال اجراست؟ )استفاده از --replace را امتحان کنید(

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
fa: جایگزینی مدیر پنجره تابع ICCCM2.0 که در حال حاضر در حال اجراست

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
fa: بالا

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
fa: پایین

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
fa: &تراز کردن عنوان‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
fa: مرکز

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
fa: اگر لبه‌های پنجره باید به رنگ میله عنوان رنگ شوند، این گزینه را علامت بزنید. در غیر این صورت، به رنگ زمینه رنگ می‌شوند.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
fa: اگر می‌خواهید دکمه‌ها را هنگامی که اشاره‌گر موشی روی آنها قرار می‌گیرد محو کرده و دوباره با دور شدن اشاره‌گر پدیدار شوند، این گزینه را علامت بزنید.

en: Clear Mouse Marks
fa: پاک‌سازی نشان‌های موشی

en: Toggle Thumbnail for Current Window
fa: زدن ضامن ریزنقش برای پنجره جاری

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Walk Through Windows
fa: گردش در میان پنجره‌ها

en: Walk Through Windows (Reverse)
fa: گردش در میان پنجره‌ها )معکوس(

en: You have selected to show a window without its border.
    Without the border, you will not be able to enable the border again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
fa: نمایش یک پنجره بدون لبه‌اش را برگزیده‌اید. 
    بدون لبه، دوباره قادر به فعال‌سازی لبه با استفاده از موشی نمی‌باشید: به جای استفاده فعال از میان‌بر %1 صفحه کلید، از گزینگان عملیات پنجره استفاده کنید.

en: You have selected to show a window in fullscreen mode.
    If the application itself does not have an option to turn the fullscreen mode off you will not be able to disable it again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
fa: نمایش یک پنجره در حالت تمام پرده را برگزیده‌اید.
    اگر خودکاربرد گزینه‌ای برای خاموش کردن حالت تمام پرده نداشته باشد، دوباره قادر به غیرفعال‌سازی آن با استفاده از موشی نمی‌باشید: به جای استفاده فعال از میان‌بر %1 صفحه کلید، از گزینگان عملیات پنجره استفاده کنید.

en: &Move
fa: &حرکت‌

en: Keep &Above Others
fa: نگه داشتن &بالای بقیه‌

en: Keep &Below Others
fa: نگه داشتن &زیر بقیه‌

en: &Fullscreen
fa: &تمام پرده‌

en: Ma&ximize
fa: &بیشینه‌‌‌سازی‌

en: Mi&nimize
fa: &کمینه‌سازی‌

en: &Close
fa: &بستن‌

en: &All Desktops
fa: &تمام رومیزیها‌

en: Window Operations Menu
fa: گزینگان عملیات پنجره

en: Close Window
fa: بستن پنجره

en: Maximize Window
fa: بیشینه‌سازی پنجره

en: Maximize Window Vertically
fa: بیشینه‌سازی عمودی پنجره

en: Maximize Window Horizontally
fa: بیشینه‌سازی افقی پنجره

en: Minimize Window
fa: کمینه‌سازی پنجره

en: Shade Window
fa: سایه‌دار کردن پنجره

en: Move Window
fa: حرکت پنجره

en: Resize Window
fa: تغییر اندازه پنجره

en: Raise Window
fa: بالا بردن پنجره

en: Lower Window
fa: پایین آوردن پنجره

en: Toggle Window Raise/Lower
fa: زدن ضامن بالا بردن/پایین آوردن پنجره

en: Make Window Fullscreen
fa: تمام پرده کردن پنجره

en: Keep Window Above Others
fa: نگه داشتن پنجره بالای پنجره‌های دیگر

en: Keep Window Below Others
fa: نگه داشتن پنجره زیر پنجره‌های دیگر

en: Activate Window Demanding Attention
fa: فعال کردن پنجره تقاضای توجه

en: Setup Window Shortcut
fa: برپایی میان‌بر پنجره

en: Keep Window on All Desktops
fa: نگه داشتن پنجره روی تمام رومیزیها

en: Window to Next Desktop
fa: پنجره در رومیزی بعدی

en: Window to Previous Desktop
fa: پنجره در رومیزی قبلی

en: Window One Desktop to the Right
fa: پنجره یک رومیزی به راست

en: Window One Desktop to the Left
fa: پنجره یک رومیزی به چپ

en: Window One Desktop Up
fa: پنجره یک رومیزی به بالا

en: Window One Desktop Down
fa: پنجره یک رومیزی به پایین

en: Switch to Next Screen
fa: سودهی به پرده بعدی

en: Kill Window
fa: کشتن پنجره

en: Desktop %1
fa: رومیزی %1

en: Switch to Next Desktop
fa: سودهی به رومیزی بعدی

en: Switch to Previous Desktop
fa: سودهی به رومیزی قبلی

en: Switch One Desktop to the Right
fa: سودهی یک رومیزی به راست

en: Switch One Desktop to the Left
fa: سودهی یک رومیزی به چپ

en: Switch One Desktop Up
fa: سودهی یک رومیزی به بالا

en: Switch One Desktop Down
fa: سودهی یک رومیزی به پایین
