kwin - en to et translation catalogue (481 entries)

en: Desktop effects were restarted due to a graphics reset
et: Töölauaefektid taaskäivitati graafika lähtestamise tõttu

en: Suspend Compositing
et: Komposiidi peatamine

en: <b>OpenGL compositing (the default) has crashed KWin in the past.</b><br>This was most likely due to a driver bug.<p>If you think that you have meanwhile upgraded to a stable driver,<br>you can reset this protection but <b>be aware that this might result in an immediate crash!</b></p>
et: <b>OpenGL komposiit (vaikimisi) on varem tekitanud KWini krahhe.</b><br>Tõenäoliselt on tegemist draiveri veaga.<p>Kui arvad, et oled vahepeal paigaldanud stabiilse draiveri,<br>võid selle kaitse maha võtta, aga <b>arvesta, et see võib kaasa tuua kohese krahhi!</b></p>

en: Required X extensions (XComposite and XDamage) are not available.
et: Nõutavaid X'i laiendusi (XComposite ja XDamage) pole saadaval.

en: GLX/OpenGL is not available.
et: GLX/OpenGL ei ole saadaval.

en: Timestamp
et: Ajatempel

en: Timestamp (µsec)
et: Ajatempel (µsec)

[ctx: A mouse button]
en: Left
et: Vasak

[ctx: A mouse button]
en: Right
et: Parem

[ctx: A mouse button]
en: Middle
et: Keskmine

[ctx: A mouse button]
en: Back
et: Tagasi

[ctx: A mouse button]
en: Forward
et: Edasi

[ctx: A mouse button]
en: Task
et: Ülesanne

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 4
et: Lisanupp 4

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 5
et: Lisanupp 5

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 6
et: Lisanupp 6

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 7
et: Lisanupp 7

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 8
et: Lisanupp 8

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 9
et: Lisanupp 9

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 10
et: Lisanupp 10

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 11
et: Lisanupp 11

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 12
et: Lisanupp 12

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 13
et: Lisanupp 13

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 14
et: Lisanupp 14

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 15
et: Lisanupp 15

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 16
et: Lisanupp 16

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 17
et: Lisanupp 17

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 18
et: Lisanupp 18

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 19
et: Lisanupp 19

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 20
et: Lisanupp 20

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 21
et: Lisanupp 21

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 22
et: Lisanupp 22

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 23
et: Lisanupp 23

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 24
et: Lisanupp 24

en: Input Device
et: Sisendseade

[ctx: The input device of the event is not known]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: A mouse pointer motion event]
en: Pointer Motion
et: Kursori liikumine

[ctx: The relative mouse movement]
en: Delta (not accelerated)
et: Delta (kiirenduseta)

[ctx: The global mouse pointer position]
en: Global Position
et: Globaalne positsioon

[ctx: A mouse pointer button press event]
en: Pointer Button Press
et: Osutusseadme nupu vajutamine

[ctx: A button in a mouse press/release event]
en: Button
et: Nupp

[ctx: A button in a mouse press/release event]
en: Native Button code
et: Loomupärane nupu kood

[ctx: All currently pressed buttons in a mouse press/release event]
en: Pressed Buttons
et: Vajutatud nupud

[ctx: A mouse pointer button release event]
en: Pointer Button Release
et: Osutusseadme nupu vabastamine

[ctx: A mouse pointer axis (wheel) event]
en: Pointer Axis
et: Osutusseadme telg

[ctx: The orientation of a pointer axis event]
en: Orientation
et: Orientatsioon

[ctx: An orientation of a pointer axis event]
en: Horizontal
et: Rõhtne

[ctx: An orientation of a pointer axis event]
en: Vertical
et: Püstine

[ctx: A key press event]
en: Key Press
et: Klahvi vajutamine

[ctx: A key release event]
en: Key Release
et: Klahvi vabastamine

[ctx: A keyboard modifier]
en: Keypad
et: Numbriklahvistik

[ctx: A keyboard modifier]
en: Group-switch
et: Grupilülitus

[ctx: Whether the event is an automatic key repeat]
en: Repeat
et: Kordus

[ctx: Key according to Qt]
en: Qt::Key code
et: Qt::Key kood

[ctx: The translated code to an Xkb symbol]
en: Xkb symbol
et: Xkb sümbol

[ctx: The currently active modifiers]
en: Modifiers
et: Modifikaatorid

[ctx: A touch down event]
en: Touch down
et: Puutevajutus

[ctx: The id of the touch point in the touch event]
en: Point identifier
et: Punkti identifikaator

[ctx: The global position of the touch point]
en: Global position
et: Globaalne positsioon

[ctx: A touch motion event]
en: Touch Motion
et: Puuteliigutus

[ctx: A touch up event]
en: Touch Up
et: Puutevabastus

[ctx: A pinch gesture is started]
en: Pinch start
et: Kokkutõmbe algus

[ctx: Number of fingers in this pinch gesture]
en: Finger count
et: Sõrmede arv

[ctx: A pinch gesture is updated]
en: Pinch update
et: Kokkutõmbe uuendamine

[ctx: Current scale in pinch gesture]
en: Scale
et: Skaala

[ctx: Current angle in pinch gesture]
en: Angle delta
et: Nurga delta

[ctx: Current delta in pinch gesture]
en: Delta x
et: X-delta

[ctx: Current delta in pinch gesture]
en: Delta y
et: Y-delta

[ctx: A pinch gesture ended]
en: Pinch end
et: Kokkutõmbe lõpp

[ctx: A pinch gesture got cancelled]
en: Pinch cancelled
et: Kokkutõmme katkestati

[ctx: A swipe gesture is started]
en: Swipe start
et: Pühkimise algus

[ctx: Number of fingers in this swipe gesture]
en: Finger count
et: Sõrmede arv

[ctx: A swipe gesture is updated]
en: Swipe update
et: Pühkimise uuendamine

[ctx: Current delta in swipe gesture]
en: Delta x
et: X-delta

[ctx: Current delta in swipe gesture]
en: Delta y
et: Y-delta

[ctx: A swipe gesture ended]
en: Swipe end
et: Pühkimise lõpp

[ctx: A swipe gesture got cancelled]
en: Swipe cancelled
et: Pühkimise katkestati

[ctx: A hardware switch (e.g. notebook lid) got toggled]
en: Switch toggled
et: Lüliti olekumuutus

[ctx: Name of a hardware switch]
en: Notebook lid
et: Sülearvuti kaas

[ctx: Name of a hardware switch]
en: Tablet mode
et: Tahvelarvuti režiim

[ctx: A hardware switch]
en: Switch
et: Lüliti

[ctx: The hardware switch got turned off]
en: Off
et: Väljas

[ctx: The hardware switch got turned on]
en: On
et: Sees

[ctx: State of a hardware switch (on/off)]
en: State
et: Olek

en: Tablet Tool
et: Graafikalaua tööriist

en: EventType
et: Sündmuse tüüp

en: Position
et: Positsioon

en: Tilt
et: Kallutamine

en: Rotation
et: Pööramine

en: Pressure
et: Surve

en: Buttons
et: Nupud

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, modifiersBox)
en: Modifiers
et: Muuteklahvid

en: Tablet Tool Button
et: Graafikalaua tööriista nupp

en: Button
et: Nupp

en: Pressed
et: Vajutatud

en: Tablet
et: Graafikalaud

en: Tablet Pad Button
et: Graafikalaua nupp

en: Tablet Pad Strip
et: Graafikalaua riba

en: Tablet Pad Ring
et: Graafikalaua rõngas

en: No Mouse Buttons
et: Hiirenuppe pole

[ctx: Mouse Button]
en: left
et: vasak

[ctx: Mouse Button]
en: right
et: parem

[ctx: Mouse Button]
en: middle
et: keskmine

[ctx: Mouse Button]
en: back
et: tagasi

[ctx: Mouse Button]
en: forward
et: edasi

[ctx: Mouse Button]
en: extra 1
et: lisa 1

[ctx: Mouse Button]
en: extra 2
et: lisa 2

[ctx: Mouse Button]
en: extra 3
et: lisa 3

[ctx: Mouse Button]
en: extra 4
et: lisa 4

[ctx: Mouse Button]
en: extra 5
et: lisa 5

[ctx: Mouse Button]
en: extra 6
et: lisa 6

[ctx: Mouse Button]
en: extra 7
et: lisa 7

[ctx: Mouse Button]
en: extra 8
et: lisa 8

[ctx: Mouse Button]
en: extra 9
et: lisa 9

[ctx: Mouse Button]
en: extra 10
et: lisa 10

[ctx: Mouse Button]
en: extra 11
et: lisa 11

[ctx: Mouse Button]
en: extra 12
et: lisa 12

[ctx: Mouse Button]
en: extra 13
et: lisa 13

[ctx: Mouse Button]
en: extra 14
et: lisa 14

[ctx: Mouse Button]
en: extra 15
et: lisa 15

[ctx: Mouse Button]
en: extra 16
et: lisa 16

[ctx: Mouse Button]
en: extra 17
et: lisa 17

[ctx: Mouse Button]
en: extra 18
et: lisa 18

[ctx: Mouse Button]
en: extra 19
et: lisa 19

[ctx: Mouse Button]
en: extra 20
et: lisa 20

[ctx: Mouse Button]
en: extra 21
et: lisa 21

[ctx: Mouse Button]
en: extra 22
et: lisa 22

[ctx: Mouse Button]
en: extra 23
et: lisa 23

[ctx: Mouse Button]
en: extra 24
et: lisa 24

[ctx: Mouse Button]
en: task
et: ülesanne

en: X11 Windows
et: X11 aknad

en: X11 Unmanaged Windows
et: X11 haldamata aknad

en: Wayland Windows
et: Waylandi aknad

en: Internal Windows
et: Sisemised aknad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, quitButton)
en: Quit Debug Console
et: Välju silumiskonsoolist

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, windows)
en: Windows
et: Aknad

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, input)
en: Input Events
et: Sisendsündmused

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, inputDevices)
en: Input Devices
et: Sisendseadmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noOpenGLLabel)
en: No OpenGL compositor running
et: OpenGL komposiitor ei tööta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, driverInfoBox)
en: OpenGL (ES) driver information
et: OpenGL (ES) draiveri teave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Vendor:
et: Tootja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Renderer:
et: Renderdaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Version:
et: Versioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Shading Language Version:
et: Shading-keele versioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Driver:
et: Draiver:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: GPU class:
et: GPU klass:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: OpenGL Version:
et: OpenGL versioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: GLSL Version:
et: GLSL versioon:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, platformExtensionsBox)
en: Platform Extensions
et: Platvormi laiendid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, glExtensionsBox)
en: OpenGL (ES) Extensions
et: OpenGL (ES) laiendid

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, keyboard)
en: Keyboard
et: Klaviatuur

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, layoutBox)
en: Keymap Layouts
et: Klaviatuuripaigutused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Current Layout:
et: Aktiivne paigutus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeModifiersBox)
en: Active Modifiers
et: Aktiivsed muuteklahvid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ledsBox)
en: LEDs
et: LED-id

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeLedsBox)
en: Active LEDs
et: Aktiivsed LED-id

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, clipboard) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Clipboard
et: Lõikepuhver

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Primary Selection
et: Esmane valik

en: Window Manager
et: Aknahaldur

en: PID of the application to terminate
et: Tapetava rakenduse PID.

en: Hostname on which the application is running
et: Masinanimi, kus rakendus töötab

en: Caption of the window to be terminated
et: Tapetava akna nimi

en: Name of the application to be terminated
et: Tapetava rakenduse nimi

en: ID of resource belonging to the application
et: Rakendusele kuuluva ressursi ID

en: Time of user action causing termination
et: Tapmist põhjustava kasutaja toimingu aeg

en: KWin helper utility
et: KWin'i abiutiliit

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
et: Seda abiutiliiti ei peaks otse välja kutsuma.

en: Touchpad
et: Puutepadi

en: Keyboard Layout Switcher
et: Klaviatuuripaigutuste vahetaja

en: Select window to force close with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
et: Vali jõuga suletav aken vasakklõpsu või Enteriga.
    Loobumiseks tee paremklõps või vajuta Escape.

en: KDE window manager
et: KDE aknahaldur

en: (c) 1999-2019, The KDE Developers
et: (c) 1999-2019: KDE arendajad

en: Disable configuration options
et: Keelab seadistusvalikud

en: Indicate that KWin has recently crashed n times
et: Annab märku, et KWin'i on viimasel ajal n korda tabanud krahh

en: Start a rootless Xwayland server.
et: Juuraknata Xwaylandi serveri käivitamine.

en: Name of the Wayland socket to listen on. If not set "wayland-0" is used.
et: Jälgitava Waylandi pesa nimi. Kui on määramata, kasutatakse "wayland-0".

en: The X11 Display to use in windowed mode on platform X11.
et: X11 kuva X11 platvormil aknarežiimis kasutamiseks.

en: The Wayland Display to use in windowed mode on platform Wayland.
et: Waylandi kuva Waylandi platvormil aknarežiimis kasutamiseks.

en: Render to a virtual framebuffer.
et: Renderdamine virtuaalses kaadripuhvris.

en: The width for windowed mode. Default width is 1024.
et: Aknarežiimi laius. Vaikimisi 1024.

en: The height for windowed mode. Default height is 768.
et: Aknarežiimi kõrgus. Vaikimisi 768.

en: The scale for windowed mode. Default value is 1.
et: Aknarežiimi skaala. Vaikimisi 1.

en: The number of windows to open as outputs in windowed mode. Default value is 1
et: Väljundina avatavate akende arv aknarežiimis. Vaikeväärtus on 1

en: Wayland socket to use for incoming connections. This can be combined with --socket to name the socket
et: Waylandi pesa, mida sissetulevate ühenduste jaoks kasutada. Pesa nime määramiseks võib seda kasutada koos võtmega --socket.

en: XWayland socket to use for Xwayland's incoming connections. This can be set multiple times
et: XWaylandi pesa, mida XWaylandi sissetulevate ühenduste jaoks kasutada. Võib anda korduvalt.

en: Name of the xwayland display that has been pre-set up
et: Eelseadistatud XWaylandi kuva nimi.

en: Name of the xauthority file
et: Xauthority faili nimi.

en: Render through drm node.
et: Renderdamine drm režiimis.

en: Input method that KWin starts.
et: KWini käivitatav sisestusmeetod.

en: Starts the session in locked mode.
et: Seansi käivitamine lukustatud režiimis.

en: Starts the session without lock screen support.
et: Seansi käivitamine ekraani lukustamise toetuseta.

en: Starts the session without global shortcuts support.
et: Seansi käivitamine globaalsete kiirklahvide toetuseta.

en: Disable KActivities integration.
et: KActivitiesi lõimimise keelamine

en: Exit after the session application, which is started by KWin, closed.
et: Väljumine pärast KWini käivitatud seansirakenduse sulgemist.

en: Applications to start once Wayland and Xwayland server are started
et: Pärast Waylandi ja Xwaylandi serveri käivitamist käivitatavad rakendused.

en: KWin is unstable.
    It seems to have crashed several times in a row.
    You can select another window manager to run:
et: KWin on ebastabiilne.
    Paistab, et seda tabas mitu korda järjest krahh.
    Kasutamiseks võiks valida mõne muu aknahalduri:

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
et: kwin: halduri valikuga on midagi valesti, äkki töötab mõni muu aknahaldur? (proovi kasutada võtit --replace)

en: kwin: another window manager is running (try using --replace)
et: kwin: muu aknahaldur töötab (proovi kasutada võtit --replace)

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
et: Asendab juba töötava ICCCM2.0 ühilduva aknahalduri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurDescription)
en: Blur strength:
et: Hägu tugevus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
et: Tugev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseDescription)
en: Noise strength:
et: Müra tugevus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strength)
en: Strength:
et: Tugevus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Dim)
en: Dim:
et: Tumendamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimPanels)
en: Docks and panels
et: Dokid ja paneelid

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en: Default
et: Vaikimisi

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Duration) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en:  milliseconds
et:  msek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
et: Ülal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
et: All

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InDistance) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutDistance)
en: Distance:
et: Vahemaa:

en: Toggle Invert Effect
et: Inverteerimisefekti lülitamine

en: Toggle Invert Effect on Window
et: Inverteerimisefekti lülitamine aknal

en: Invert Screen Colors
et: Ekraanivärvide vahetamine

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
et: Tilluke

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
et: Tavaline

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
et: Suur

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
et: Väga suur

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
et: Hiiglaslik

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
et: Superhiiglaslik

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
et: Tiitli joo&ndus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
et: Tsentreeritud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
et: Kui see valik on sisse lülitatud, joonistatakse akna piirded tiitliriba värviga, vastasel juhul kasutatakse taustavärvi.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
et: Kui see on valitud, ilmuvad nupud nähtavale, kui hiirekursor nende kohale viia, ning hajuvad, kui see sealt ära viia.

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: activate
et: aktiveeri

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: close
et: sulge

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: minimize
et: minimeeri

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: maximize
et: maksimeeri

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: fullscreen
et: täisekraan

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: shade
et: keri kokku

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: keep above
et: teiste peal

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: keep below
et: teiste all

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: window
et: aken

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: name
et: nimi

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: desktop
et: töölaud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeToBlack)
en: Fade to black (fullscreen splash screens only)
et: Hääbumine mustaks (ainult täisekraan-tiitelkuvade puhul)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
et: Animatsiooni kestus:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
et: Vaikimisi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
et: Suurus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
et: &Laius:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Height)
en:  px
et:  pikslit

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basic_tab)
en: Basic Settings
et: Põhiseadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, rings)
en: Rings
et: Rõngad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_line_width_label)
en: Line Width:
et: Joone laius:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
et:  msek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_duration_label)
en: Ring Duration:
et: Rõnga kestus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_radius_label)
en: Ring Radius:
et: Rõnga raadius:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
et: Tekst

en: Clear All Mouse Marks
et: Eemalda kõik hiiretähised

en: Clear Last Mouse Mark
et: Eemalda viimane hiiretähis

en: Clear Mouse Marks
et: Eemalda hiiretähised

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
et: Välimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Wid&th:
et: &Laius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
et: &Värv:

en: Color Temperature Preview
et: Värvustemperatuuri eelvaade

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Gaps)
en: Gap between desktops
et: Töölaudade vahe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SlideBackground)
en: Slide desktop background
et: Töölaua taustapildi liuglemine

en: Toggle Thumbnail for Current Window
et: Aktiivse akna pisipildi lülitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
et: Maks. &laius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
et: V&ahed:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Spacing) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxWidth)
en:  pixels
et:  pikslit

en: Track mouse
et: Hiire jälgimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Trigger effect with:
et: Efekti käivitab:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
et: Läbipaistvus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
et: Üldised läbipaistvuse seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
et: Valikukasti hüpikud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
et: Läbipaistmatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
et: Läbipaistev

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
et: Menüü läbipaistvuse määramine sõltumatult

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
et: Ripikmenüüd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
et: Hüpikmenüüd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
et: Eraldatavad menüüd:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
et: Videosein

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
et: Rakendatakse

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
et: Komadega eraldatud aknaklasside loend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
et: Eiratakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
et: Puudub

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
et: Aktiivsete akende lülitamine (aktiivsel töölaual)

en: Toggle Present Windows (All desktops)
et: Aktiivsete akende lülitamine (kõigil töölaudadel)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
et: Jäiku&s:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
et: Lo&histamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
et: Vä&relemine liigutamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
et: Värelemine suu&ruse muutmisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
et: Täppisrežiimi lu&bamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
et: &Värelemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
et: Vähem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
et: Rohkem

en: Move Zoomed Area Upwards
et: Suurendatud ala liigutamine üles

en: Move Zoomed Area Downwards
et: Suurendatud ala liigutamine alla

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_ZoomFactor)
en: On zoom-in and zoom-out change the zoom by the defined zoom-factor.
et: Suurendamisel ja vähendamisel suurenduse muutmine määratud teguri võrra.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
et: Suurendustegur:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable tracking of the focused location. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").
et: Fookuses asukoha jälgimise lubamine. Selleks peab rakenduses olema lubatud QAccessible ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable Focus Tracking
et: Fookuse jälgimise lubamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableTextCaretTracking)
en: Enable tracking of the text cursor. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").
et: Tekstikursori jälgimise lubamine. Selleks peab rakenduses olema lubatud QAccessible ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableTextCaretTracking)
en: Enable Text Cursor Tracking
et: Tekstikursori jälgimise lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
et: Hiirekursor:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
et: Hiirekursori nähtavus.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
et: Jäetakse alles

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
et: Peidetakse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
et: Hiire liikumise jälgimine.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Push
et: Lükkamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
et: Hiire jälgimine:

note: i18n: ectx: label, entry (description), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Rule description
et: Reegli kirjeldus

note: i18n: ectx: label, entry (descriptionLegacy), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Rule description (legacy)
et: Reegli kirjeldus (pärand)

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteRule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Delete this rule (for use in imports)
et: Kusuta see reegel (kasutamiseks importimisel)

note: i18n: ectx: label, entry (wmclass), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window class (application)
et: Aknaklass (rakendus)

note: i18n: ectx: label, entry (wmclassmatch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window class string match type
et: Aknaklassi stringi sobivuse tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (wmclasscomplete), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Match whole window class
et: Terve aknaklassi sobivus

note: i18n: ectx: label, entry (windowrole), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window role
et: Akna roll

note: i18n: ectx: label, entry (windowrolematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window role string match type
et: Aknarolli stringi sobivuse tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (title), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window title
et: Akna tiitel

note: i18n: ectx: label, entry (titlematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window title string match type
et: Aknatiitli stringi sobivuse tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (clientmachine), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Machine (hostname)
et: Masin (masinanimi)

note: i18n: ectx: label, entry (clientmachinematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Machine string match type
et: Masinanime stringi sobivuse tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (types), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window types that match
et: Aknatüübid, millele vastab

note: i18n: ectx: label, entry (placement), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Initial placement
et: Algasetus

note: i18n: ectx: label, entry (placementrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Initial placement rule type
et: Algasetuse reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (position), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window position
et: Akna asukoht

note: i18n: ectx: label, entry (positionrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window position rule type
et: Akna asukoha reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (size), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window size
et: Akna suurus

note: i18n: ectx: label, entry (sizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window size rule type
et: Akna suuruse reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (minsize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window minimum size
et: Akna minimaalne suurus

note: i18n: ectx: label, entry (minsizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window minimum size rule type
et: Akna minimaalse suuruse reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (maxsize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window maximum size
et: Akna maksimaalne suurus

note: i18n: ectx: label, entry (maxsizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window maximum size rule type
et: Akna maksimaalse suuruse reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (opacityactive), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Active opacity
et: Aktiivse läbipaistmatus

note: i18n: ectx: label, entry (opacityactiverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Active opacity rule type
et: Aktiivse läbipaistmatuse reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (opacityinactive), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Inactive opacity
et: Mitteaktiivse läbipaistmatus

note: i18n: ectx: label, entry (opacityinactiverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Inactive opacity rule type
et: Mitteaktiivse läbipaistmatuse reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (ignoregeometry), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore requested geometry
et: Nõutava geomeetria eiramine

note: i18n: ectx: label, entry (ignoregeometryrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore requested geometry rule type
et: Nõutava geomeetria eiramise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (screen), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Screen number
et: Ekraani number

note: i18n: ectx: label, entry (screenrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Screen number rule type
et: Ekraaninumbri reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (activity), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Activity
et: Tegevus

note: i18n: ectx: label, entry (activityrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Activity rule type
et: Tegevuse reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (maximizevert), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized vertically
et: Püstsuunas maksimeeritud

note: i18n: ectx: label, entry (maximizevertrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized vertically rule type
et: Püstsuunas maksimeerimise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (maximizehoriz), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized horizontally
et: Rõhtsuunas maksimeeritud

note: i18n: ectx: label, entry (maximizehorizrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized horizontally rule type
et: Rõhtsuunas maksimeerimise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (minimize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Minimized
et: Minimeeritud

note: i18n: ectx: label, entry (minimizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Minimized rule type
et: Minimeerimise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (shade), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shaded
et: Kokku keritud

note: i18n: ectx: label, entry (shaderule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shaded rule type
et: Kokkukerimise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (skiptaskbar), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip taskbar
et: Tegumiriba vahelejätmine

note: i18n: ectx: label, entry (skiptaskbarrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip taskbar rule type
et: Tegumiriba vahelejätmise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (skippager), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip pager
et: Töölaua vahetaja vahelejätmine

note: i18n: ectx: label, entry (skippagerrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip pager rule type
et: Töölaua vahetaja vahelejätmise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (skipswitcher), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip switcher
et: Aknavahetaja vahelejätmine

note: i18n: ectx: label, entry (skipswitcherrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip switcher rule type
et: Aknavahetaja vahelejätmise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (above), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep above
et: Teiste peal

note: i18n: ectx: label, entry (aboverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep above rule type
et: Teiste peal hoidmise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (below), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep below
et: Teiste all

note: i18n: ectx: label, entry (belowrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep below rule type
et: Teiste all hoidmise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreen), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Fullscreen
et: Täisekraan

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreenrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Fullscreen rule type
et: Täisekraani reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (noborder), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: No titlebar and frame
et: Tiitliriba ja raamita

note: i18n: ectx: label, entry (noborderrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: No titlebar rule type
et: Tiitliribata reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (decocolor), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Titlebar color and scheme
et: Tiitliriba värv ja skeem

note: i18n: ectx: label, entry (decocolorrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Titlebar color rule type
et: Tiitliriba värvi reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (blockcompositing), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Block Compositing
et: Komposiidi blokkimine

note: i18n: ectx: label, entry (blockcompositingrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Block Compositing rule type
et: Komposiidi blokkimise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (fsplevel), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus stealing prevention
et: Fookuse röövimise vältimine

note: i18n: ectx: label, entry (fsplevelrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus stealing prevention rule type
et: Fookuse röövimise vältimise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (fpplevel), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus protection
et: Fookuse kaitsmine

note: i18n: ectx: label, entry (fpplevelrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus protection rule type
et: Fookuse kaitsmise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (acceptfocus), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Accept Focus
et: Fookusega nõustumine

note: i18n: ectx: label, entry (acceptfocusrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Accept Focus rule type
et: Fookusega nõustumise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (closeable), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Closeable
et: Suletav

note: i18n: ectx: label, entry (closeablerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Closeable rule type
et: Suletava reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (autogroup), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup with identical
et: Sarnaste automaatne rühmitamine

note: i18n: ectx: label, entry (autogrouprule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup with identical rule type
et: Sarnaste automaatse rühmitamise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupfg), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup in foreground
et: Automaatne rühmitamine esiplaanil

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupfgrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup in foreground rule type
et: Automaatse esiplaanil rühmitamise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupid), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup by ID
et: Automaatne rühmitamine ID järgi

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupidrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup by ID rule type
et: Automaatse ID järgi rühmitamise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (strictgeometry), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Obey geometry restrictions
et: Geomeetriapiirangute tunnistamine

note: i18n: ectx: label, entry (strictgeometryrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Obey geometry restrictions rule type
et: Geomeetriapiirangute tunnistamise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (shortcut), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shortcut
et: Kiirklahv

note: i18n: ectx: label, entry (shortcutrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shortcut rule type
et: Kiirklahvi reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (disableglobalshortcuts), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore global shortcuts
et: Globaalsete kiirklahvide eiramine

note: i18n: ectx: label, entry (disableglobalshortcutsrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore global shortcuts rule type
et: Globaalsete kiirklahvide eiramise reegli tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (desktopfile), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop file name
et: Töölauafaili nimi

note: i18n: ectx: label, entry (desktopfilerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop file name rule type
et: Töölauafaili nime reegli tüüp

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ShortcutDialog)
en: Dialog
et: Dialoog

[ctx: Special entry in alt+tab list for minimizing all windows]
en: Show Desktop
et: Töölaua näitamine

en: Walk Through Windows
et: Akende läbijalutamine

en: Walk Through Windows (Reverse)
et: Akende läbijalutamine (tagurpidi)

en: Walk Through Windows Alternative
et: Akende alternatiivne läbijalutamine

en: Walk Through Windows Alternative (Reverse)
et: Akende alternatiivne läbijalutamine (tagurpidi)

en: Walk Through Windows of Current Application
et: Aktiivse rakenduse akende läbijalutamine

en: Walk Through Windows of Current Application (Reverse)
et: Aktiivse rakenduse akende läbijalutamine (tagurpidi)

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative
et: Aktiivse rakenduse akende alternatiivne läbijalutamine

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative (Reverse)
et: Aktiivse rakenduse akende alternatiivne läbijalutamine (tagurpidi)

en: The Window Switcher installation is broken, resources are missing.
    Contact your distribution about this.
et: Akende vahetaja paigaldus on katkine, ressursid puuduvad.
    Võta selles osas ühendust oma distributsiooniga.

en: You have selected to show a window without its border.
    Without the border, you will not be able to enable the border again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
et: Valisid akna näitamise piireteta.
    Sellisel juhul ei ole võimalik piirdeid taas hiire abil sisse lülitada. Selle asemel tuleb kasutada aknatoimingute menüüd, mille saab avada kiirklahviga %1.

en: You have selected to show a window in fullscreen mode.
    If the application itself does not have an option to turn the fullscreen mode off you will not be able to disable it again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
et: Valisid akna näitamise täisekraanirežiimis.
    Kui rakendusel endal ei ole võimalust täisekraanirežiimist väljuda, ei saa seda teha ka hiirega. Selle asemel tuleb kasutada aknatoimingute menüüd, mille saab avada kiirklahviga %1.

en: &Move
et: Lii&guta

en: &Resize
et: Muuda suu&rust

en: Keep &Above Others
et: Aken teiste &peal

en: Keep &Below Others
et: Aken te&iste all

en: &Fullscreen
et: Täisek&raan

en: &Shade
et: &Keri kokku

en: Ma&ximize
et: Ma&ksimeeri

en: Mi&nimize
et: Mi&nimeeri

en: &More Actions
et: Veel toimin&guid

en: &Close
et: &Sulge

en: &Extensions
et: Lai&endid

en: &Desktops
et: Tööl&auad

en: Move to &Desktop
et: Liiguta &töölauale

en: Move to &Screen
et: Liiguta &ekraanile

en: Show in &Activities
et: Näita &tegevustes

en: Move &To Current Desktop
et: Liiguta &aktiivsele töölauale

en: &All Desktops
et: &Kõik töölauad

[ctx: Create a new desktop and move the window there]
en: &New Desktop
et: &Uus töölaud

[ctx: Create a new desktop and add the window to that desktop]
en: Add to &New Desktop
et: Lisa uuele töölauale

[ctx: Create a new desktop and move the window to that desktop]
en: Move to New Desktop
et: Liiguta uuele töölauale

[ctx: @item:inmenu List of all Screens to send a window to. First argument is a number, second the output identifier. E.g. Screen 1 (HDMI1)]
en: Screen &%1 (%2)
et: Ekraan &%1 (%2)

en: &All Activities
et: &Kõik tegevused

[ctx: '%1' is a keyboard shortcut like 'ctrl+w']
en: <b>%1</b> is already in use
et: <b>%1</b> on juba kasutusel

[ctx: keyboard shortcut '%1' is used by action '%2' in application '%3']
en: <b>%1</b> is used by %2 in %3
et: <b>%1</b> kasutab juba toiming %2 rakenduses %3

en: Window Operations Menu
et: Aknatoimingute menüü

en: Close Window
et: Akna sulgemine

en: Maximize Window
et: Akna maksimeerimine

en: Maximize Window Vertically
et: Akna maksimeerimine püstiselt

en: Maximize Window Horizontally
et: Akna maksimeerimine rõhtsalt

en: Minimize Window
et: Akna minimeerimine

en: Shade Window
et: Akna varjamine

en: Move Window
et: Akna liigutamine

en: Resize Window
et: Akna suuruse muutmine

en: Raise Window
et: Akna tõstmine

en: Lower Window
et: Akna langetamine

en: Toggle Window Raise/Lower
et: Akna tõstmine/langetamine

en: Make Window Fullscreen
et: Aken täisekraani

en: Keep Window Above Others
et: Aken teiste akende peal

en: Keep Window Below Others
et: Aken teiste akende all

en: Activate Window Demanding Attention
et: Tähelepanu nõudva akna aktiveerimine

en: Setup Window Shortcut
et: Akna kiirklahvi määramine

en: Move Window to the Center
et: Akna liigutamine keskele

en: Move Window Right
et: Akna liigutamine paremale

en: Move Window Left
et: Akna liigutamine vasakule

en: Move Window Up
et: Akna liigutamine üles

en: Move Window Down
et: Akna liigutamine alla

en: Expand Window Horizontally
et: Akna kasvatamine rõhtsalt

en: Expand Window Vertically
et: Akna kasvatamine püstiselt

en: Shrink Window Horizontally
et: Akna kahandamine rõhtsalt

en: Shrink Window Vertically
et: Akna kahandamine püstiselt

en: Quick Tile Window to the Left
et: Akna kiire nihutamine vasakule

en: Quick Tile Window to the Right
et: Akna kiire nihutamine paremale

en: Quick Tile Window to the Top
et: Akna kiire nihutamine üles

en: Quick Tile Window to the Bottom
et: Akna kiire nihutamine alla

en: Quick Tile Window to the Top Left
et: Akna kiire nihutamine üles vasakule

en: Quick Tile Window to the Bottom Left
et: Akna kiire nihutamine alla vasakule

en: Quick Tile Window to the Top Right
et: Akna kiire nihutamine üles paremale

en: Quick Tile Window to the Bottom Right
et: Akna kiire nihutamine alla paremale

en: Switch to Window Above
et: Lülitumine ülemisele aknale

en: Switch to Window Below
et: Lülitumine alumisele aknale

en: Switch to Window to the Right
et: Lülitumine parempoolsele aknale

en: Switch to Window to the Left
et: Lülitumine vasakpoolsele aknale

en: Keep Window on All Desktops
et: Aken kõigil töölaudadel

en: Window to Desktop %1
et: Aken töölauale %1

en: Window to Next Desktop
et: Aken järgmisele töölauale

en: Window to Previous Desktop
et: Aken eelmisele töölauale

en: Window One Desktop to the Right
et: Aken üks töölaud paremale

en: Window One Desktop to the Left
et: Aken üks töölaud vasakule

en: Window One Desktop Up
et: Aken üks töölaud üles

en: Window One Desktop Down
et: Aken üks töölaud alla

en: Switch to Screen %1
et: Lülitumine ekraanile %1

en: Switch to Next Screen
et: Lülitumine järgmisele ekraanile

en: Switch to Previous Screen
et: Lülitumine eelmisele ekraanile

en: Peek at Desktop
et: Töölaua näitamine

en: Kill Window
et: Akna tapmine

en: Activate Window (%1)
et: Akna aktiveerimine (%1)

en: unknown
et: tundmatu

en: Desktop %1
et: Töölaud %1

en: Switch to Next Desktop
et: Lülitumine järgmisele töölauale

en: Switch to Previous Desktop
et: Lülitumine eelmisele töölauale

en: Switch One Desktop to the Right
et: Lülitumine üks töölaud paremale

en: Switch One Desktop to the Left
et: Lülitumine üks töölaud vasakule

en: Switch One Desktop Up
et: Lülitumine üks töölaud üles

en: Switch One Desktop Down
et: Lülitumine üks töölaud alla

en: Switch to Desktop %1
et: Lülitumine töölauale %1

[ctx: Application is not responding, appended to window title]
en: (Not Responding)
et: (ei reageeri)
