kwin - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
el: Συγγραφέας: %1
    Άδεια χρήσης: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
el: Εμφάνιση/Απόκρυψη βίντεο

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
el: Διαμόρφωση…

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
el: Λήψη νέων…

en: Configure Filter
el: Διαμόρφωση φίλτρου

en: Exclude unsupported effects
el: Εξαίρεση μη υποστηριζόμενων εφέ
