kwin - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
da: Ophavsmand: %1
    Licens: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
da: Vis/skjul video

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
da: Indstil…

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
da: Få nye…

en: Configure Filter
da: Indstil filter

en: Exclude unsupported effects
da: Udelad ikke-understøttede effekter
