kwin - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
cs: Autor: %1
    Licence: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
cs: Zobrazit/skrýt video

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
cs: Nastavit…

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
cs: Získat nové…

en: Configure Filter
cs: Nastavení filtru

en: Exclude unsupported effects
cs: Vyjmout nepodporované efekty
