kwin - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Import KWin Script
ca: Importació de script del KWin

en: KWin Script (*.kwinscript)
ca: Script del KWin (*.kwinscript)

[ctx: Placeholder is error message returned from the install service]
en: Cannot import selected script.
    %1
ca: No s'ha pogut importar l'script seleccionat.
    %1

[ctx: Placeholder is name of the script that was imported]
en: The script "%1" was successfully imported.
ca: L'script «%1» s'ha importat correctament.

en: Error when uninstalling KWin Script: %1
ca: Error en desinstal·lar l'Script del KWin: %1

en: Install from File…
ca: Instal·la des d'un fitxer…

[ctx: @action:button get new KWin scripts]
en: Get New…
ca: Obtén nous…

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete…
ca: Suprimeix…
