kwin - en to as translation catalogue (63 entries)

en: Required X extensions (XComposite and XDamage) are not available.
as: X ৰ বাবে আৱশ্যক সম্প্ৰসাৰণ (XComposite আৰু XDamage) নাই ।

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, windows)
en: Windows
as: সংযোগক্ষেত্ৰ

en: PID of the application to terminate
as: বন্ধ কৰাৰ বাবে চিহ্নিত অনুপ্ৰয়োগৰ PID

en: Hostname on which the application is running
as: অনুপ্ৰয়োগ চালনকাৰী যন্ত্ৰৰ গৃহস্থৰ নাম

en: Caption of the window to be terminated
as: বন্ধ কৰাৰ বাবে চিহ্নিত সংযোগক্ষেত্ৰৰ শিৰোনাম

en: Name of the application to be terminated
as: বন্ধ কৰাৰ বাবে চিহ্নিত অনুপ্ৰয়োগৰ নাম

en: ID of resource belonging to the application
as: অনুপ্ৰয়োগৰ সম্পদৰ ID

en: KWin helper utility
as: KWin সহায়ক সামগ্ৰী

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
as: সহায়ক সামগ্ৰীক পোনেপোনে মাতিব নালাগে ।

en: KDE window manager
as: KDE সংযোগক্ষেত্ৰ পৰিচালন ব্যৱস্থা

en: Disable configuration options
as: বিন্যাসৰ বিকল্প নিষ্ক্ৰিয় কৰা হ'ব

en: Indicate that KWin has recently crashed n times
as: KWin এ n সংখ্যক বাৰ বিপৰ্যস্ত হোৱাৰ ইঙ্গিত প্ৰদৰ্শন কৰা হ'ব

en: KWin is unstable.
    It seems to have crashed several times in a row.
    You can select another window manager to run:
as: KWin ত সমস্যা দেখা দিছে ।
    একাধিক বাৰ বিপৰ্যস্ত হৈছে ।
    আপুনি কোনো পৃথক সংযোগক্ষেত্ৰ পৰিচালন ব্যৱস্থা নিৰ্ব্বাচন কৰিব পাৰে:

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
as: kwin: পৰিচালন ব্যৱস্থা ধাৰ্য কৰোঁতে ব্যৰ্থ, এটা পৃথক সংযোগক্ষেত্ৰ পৰিচালন ব্যৱস্থা বৰ্তমানে চলিছে নেকি ? ( --replace ৰ প্ৰয়োগ চেষ্টা কৰক)

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
as: ইতিমধ্যে চলি থকা ICCCM2.0 ৰ সৈতে সুসঙ্গত সংযোগক্ষেত্ৰ পৰিচালন ব্যৱস্থাক প্ৰতিস্থাপন কৰক

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
as: ওপৰত

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
as: তলত

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
as: মাজত

en: Clear All Mouse Marks
as: মাউছৰ সকলো চিহ্ন আঁতৰুৱা হ'ব

en: Clear Last Mouse Mark
as: মাউছৰ শেষৰ চিহ্ন আঁতৰাওঁক

en: Clear Mouse Marks
as: মাউছৰ চিহ্নসমূহ আঁতৰাওঁক

en: Walk Through Windows
as: সংযোগক্ষেত্ৰসমূহৰ পৰিদৰ্শন কৰক

en: Walk Through Windows (Reverse)
as: সংযোগক্ষেত্ৰসমূহ পৰিদৰ্শন কৰক (বিপৰীত দিশে)

en: &Move
as: লৰাওক (&M)

en: Keep &Above Others
as: সকলো সংযোগক্ষেত্ৰৰ ওপৰত স্থাপন (&A)

en: Keep &Below Others
as: সকল সংযোগক্ষেত্ৰৰ তলত স্থাপন (&B)

en: &Fullscreen
as: সম্পূৰ্ণ পৰ্দ্দাত প্ৰদৰ্শন (&F)

en: Ma&ximize
as: ডাঙৰ কৰক (&x)

en: Mi&nimize
as: সৰু কৰক (&n)

en: &Close
as: বন্ধ কৰক (&C)

en: &All Desktops
as: সকলো ডেষ্কট'পলৈ (&A)

en: Window Operations Menu
as: সংযোগক্ষেত্ৰ পৰিচালনাৰ তালিকা

en: Close Window
as: সংযোগক্ষেত্ৰ বন্ধ কৰক

en: Maximize Window
as: সংযোগক্ষেত্ৰ ডাঙৰ কৰক

en: Maximize Window Vertically
as: উলম্ব দিশত সংযোগক্ষেত্ৰ ডাঙৰ কৰক

en: Maximize Window Horizontally
as: অনুভূমিক দিশত সংযোগক্ষেত্ৰ ডাঙৰ কৰক

en: Minimize Window
as: সংযোগক্ষেত্ৰ সৰু কৰক

en: Shade Window
as: ছায়াবৃত সংযোগক্ষেত্ৰ

en: Move Window
as: সংযোগক্ষেত্ৰ স্থানান্তৰণ

en: Resize Window
as: সংযোগক্ষেত্ৰৰ মাপ পৰিবৰ্তন

en: Raise Window
as: সংযোগক্ষেত্ৰ উঠাওক

en: Lower Window
as: সংযোগক্ষেত্ৰ নমাওক

en: Make Window Fullscreen
as: সম্পূৰ্ণ পৰ্দ্দাত সংযোগক্ষেত্ৰ প্ৰদৰ্শন

en: Keep Window Above Others
as: সকলো সংযোগক্ষেত্ৰৰ শীৰ্ষত এই সংযোগক্ষেত্ৰ স্থাপন কৰক

en: Keep Window Below Others
as: অন্য সংযোগক্ষেত্ৰৰ তলত এই সংযোগক্ষেত্ৰ স্থাপন কৰক

en: Setup Window Shortcut
as: সংযোগক্ষেত্ৰৰ শৰ্ট কাট নিৰ্ধাৰণ কৰক

en: Keep Window on All Desktops
as: সকলো ডেষ্কট'পত সংযোগক্ষেত্ৰ প্ৰদৰ্শিত হ'ব

en: Window to Next Desktop
as: পৰবৰ্তি ডেষ্কট'পলৈ সংযোগক্ষেত্ৰ স্থানান্তৰ কৰক

en: Window to Previous Desktop
as: পূৰ্ববৰ্তী ডেষ্কট'পলৈ সংযোগক্ষেত্ৰ স্থানান্তৰ কৰক

en: Window One Desktop to the Right
as: সোঁফালৰ ডেষ্কট'পলৈ সংযোগক্ষেত্ৰ স্থানান্তৰ কৰক

en: Window One Desktop to the Left
as: বাওঁফালৰ ডেষ্কট'পলৈ সংযোগক্ষেত্ৰ স্থানান্তৰ কৰক

en: Window One Desktop Up
as: ওপৰৰ ডেষ্কট'পলৈ সংযোগক্ষেত্ৰ স্থানান্তৰ কৰক

en: Window One Desktop Down
as: তলৰ ডেষ্কট'পলৈ সংযোগক্ষেত্ৰ স্থানান্তৰ কৰক

en: Switch to Next Screen
as: পৰবৰ্তী পৰ্দ্দালৈ পৰিবৰ্তন কৰক

en: Kill Window
as: সংযোগক্ষেত্ৰ Kill কৰক

en: Activate Window (%1)
as: সংযোগক্ষেত্ৰ সক্ৰিয় কৰক (%1)

en: Desktop %1
as: ডেস্কট'প %1

en: Switch to Next Desktop
as: পৰবৰ্তী ডেষ্কট'পলৈ পৰিবৰ্তন কৰক

en: Switch to Previous Desktop
as: পূৰ্ববৰ্তী ডেষ্কট'পলৈ পৰিবৰ্তন কৰক

en: Switch One Desktop to the Right
as: সোঁফালৰ ডেষ্কট'পলৈ পৰিবৰ্তন কৰক

en: Switch One Desktop to the Left
as: বাওঁফালৰ ডেষ্কট'পলৈ পৰিবৰ্তন কৰক

en: Switch One Desktop Up
as: উপৰৰ ডেষ্কট'পলৈ পৰিবৰ্তন কৰক

en: Switch One Desktop Down
as: তলৰ ডেষ্কট'পলৈ পৰিবৰ্তন কৰক
