kwin - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Author: %1
    License: %2
ar: المؤلف: %1
    الرخصة: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
ar: أظهر/أخف الفيديو

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
ar: اضبط…

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
ar: احصل على جديد…

en: Configure Filter
ar: مرشح الضبط

en: Exclude unsupported effects
ar: استبعد التأثير غير المدعومة
