kweather - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Weather
sk: Počasie

en: Forecast
sk: Predpoveď

en: Add Location
sk: Pridať umiestnenie

en: Locations
sk: Miesta

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Precipitation
sk: Zrážky

en: Humidity
sk: Vlhkosť

en: Pressure
sk: Tlak

en: Unable to connect
sk: Nemôžem pripojiť

en: No results
sk: Žiadne výsledky

en: About
sk: O aplikácii

[ctx: miles per hour]
en: mph
sk: míľ/h

en: Celsius
sk: Celzius

en: Sunrise
sk: Východ slnka

en: Sunset
sk: Západ Slnka
