kweather - en to ka translation catalogue (67 entries)

en: %1 km/h
ka: %1 კმ/სთ

en: %1 mph
ka: %1 მ/წთ

en: %1 m/s
ka: %1 მ/წმ

en: %1 hPa
ka: %1 ჰპა

en: %1 mmHg
ka: %1 მმHg

[ctx: in as inches]
en: %1 in
ka: %1 დუიმი

[ctx: mm as millimeters]
en: %1 mm
ka: %1 მმ

en: Weather
ka: ამინდი

en: A convergent weather application for Plasma
ka: კონვერგენტული ამინდის აპლიკაცია Plasma-სთვის

en: © 2020-2024 Plasma Development Team
ka: © 2010-2024 Plasma -ის პროგრამისტების გუნდი

en: Han Young
ka: ჰან იანგი

en: No location found on system, please add some in kweather
ka: სისტემაში მდებარეობა ვერ ვიპოვე. დაამატეთ ის KWeather-ში

en: Please select the location
ka: აირჩეთ მდებარეობა

en: %1mm
ka: %1მმ

en: Select Location
ka: მდებარეობის არჩევა

en: Open KWeather
ka: KWeather-ის გახსნა

en: Forecast
ka: პროგნოზი

en: Network error when obtaining current location
ka: ქსელის შეცდომა მიმდინარე მდებარეობის დადგენისას

en: Add Location
ka: მდებარეობის დამატება

en: Weather refreshed for %1
ka: ამინდი განახლდა %1-სთვის

en: Updated at %1
ka: განახლების დრო: %1

en: Locations
ka: მდებარეობები

en: Choose location
ka: აირჩიეთ მდებარეობა

en: Settings
ka: მორგება

en: Refresh
ka: განახლება

en: Hourly
ka: საათობრივ

en: Daily
ka: დღიურად

en: Precipitation
ka: ნალექი

en: Humidity
ka: ტენიანბა

en: Pressure
ka: წნევა

en: UV Index
ka: UV ინდექსი

en: Search for a location…
ka: მდებარეობის ძებნა…

en: Unable to connect
ka: დაკავშირება შეუძლებელია

en: Search for a location
ka: მდებარეობის ძებნა

en: No results
ka: შედეგების გარეშე

en: Add location
ka: მდებარეობის დამატება

en: Unable to fetch timezone information
ka: დროის სარტყლის მიღების შეცდომა

en: Add a location
ka: მდებარეობის დამატება

en: Delete
ka: წაშლა

en: General
ka: ძირითადი

en: Forecast Style
ka: პროგნოზის სტილი

en: Flat
ka: ბრტყელი

en: Dynamic
ka: დინამიკა

en: About
ka: შესახებ

en: Units
ka: საზომი ერთეულები

en: Speed Units
ka: სიჩქარის ერთეული

[ctx: kilometers per hour]
en: kph
ka: კმ/სთ

[ctx: miles per hour]
en: mph
ka: მ/სთ

[ctx: meters per second]
en: m/s
ka: მ/წმ

en: Pressure Units
ka: წნევის ერთეული

[ctx: Hectopascal Pressure]
en: hPa
ka: ჰპა

[ctx: Millimetre of mercury]
en: mmHg
ka: მმHg

en: Precipitation Units
ka: ნალექის ერთეული

[ctx: Millimeters]
en: mm
ka: მმ

[ctx: Inches]
en: in
ka: დუიმი

en: Temperature Units
ka: ტემპერატურის ერთეული

en: Use System Default
ka: სისტემის ნაგულისხმების გამოყენება

en: Celsius
ka: ცელსიუსი

en: Fahrenheit
ka: ფარენჰეიტი

en: Get Started
ka: დაწყება

en: Back
ka: უკან

en: Next
ka: შემდეგი

en: The style can be changed later in the settings.
ka: სტილის შეცვლა მოგვიანებით, პარამეტრებში შეგიძლიათ.

en: Sunrise
ka: აისი

en: Sunset
ka: მზის ჩასვლა

en: Moon Phase
ka: მთვარის ფაზა

en: temperature
ka: ტემპერატურა
