kweather - en to gl translation catalogue (52 entries)

[ctx: in as inches]
en: %1 in
gl: %1 pol

en: Weather
gl: Meteoroloxía

en: A convergent weather application for Plasma
gl: Unha aplicación meteorolóxica converxente para Plasma

en: © 2020-2024 Plasma Development Team
gl: © 2020-2024 Equipo desenvolvedor de Plasma

en: No location found on system, please add some in kweather
gl: Non se atopou unha localización no sistema, engada unha a kweather.

en: Please select the location
gl: Seleccione unha localización.

en: %1mm
gl: %1 mm

en: Select Location
gl: Seleccionar a localización

en: Open KWeather
gl: Abrir KWeather

en: Forecast
gl: Prognóstico

en: Network error when obtaining current location
gl: Produciuse un erro de rede ao intentar obter a localización.

en: Add Location
gl: Engadir un lugar

en: Weather refreshed for %1
gl: Tempo actualizado durante %1

en: Updated at %1
gl: Actualizado ás %1

en: Locations
gl: Localizacións

en: Choose location
gl: Escoller unha localización

en: Settings
gl: Configuración

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Hourly
gl: Cada hora

en: Daily
gl: Diariamente

en: Precipitation
gl: Precipitación

en: Humidity
gl: Humidade

en: Pressure
gl: Presión

en: UV Index
gl: Índice ultravioleta

en: Search for a location…
gl: Buscar unha localización…

en: Unable to connect
gl: Non é posíbel conectar

en: Search for a location
gl: Buscar unha localización

en: No results
gl: Non hai resultados.

en: Add location
gl: Engadir un lugar

en: Unable to fetch timezone information
gl: Non é posíbel obter información do fuso horario.

en: Add a location
gl: Engadir unha localización

en: Delete
gl: Eliminar

en: General
gl: Xeral

en: Forecast Style
gl: Estilo de prognóstico

en: Flat
gl: Estático

en: Dynamic
gl: Dinámico

en: About
gl: Sobre

en: Units
gl: Unidades

en: Speed Units
gl: Unidades de velocidade

en: Pressure Units
gl: Unidades de presión

en: Precipitation Units
gl: Unidades de precipitación

[ctx: Inches]
en: in
gl: pol

en: Temperature Units
gl: Unidades de temperatura

en: Use System Default
gl: Usar o predeterminado do sistema

en: Get Started
gl: Primeiros pasos

en: Back
gl: Volver

en: Next
gl: Seguinte

en: The style can be changed later in the settings.
gl: O estilo pode cambiarse máis adiante na configuración.

en: Sunrise
gl: Amencer

en: Sunset
gl: Crepuscular

en: Moon Phase
gl: Fase da Lúa

en: temperature
gl: temperatura
