kweather - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Weather
et: Ilmateade

en: %1mm
et: %1 mm

en: Forecast
et: Ennustus

en: Network error when obtaining current location
et: Praeguse asukoha määramisel ilmnes võrgutõrge

en: Add Location
et: Lisa asukoht

en: Weather refreshed for %1
et: Ilmateade värskendatud: %1

en: Updated at %1
et: Uuendatud %1

en: Locations
et: Asukohad

en: Settings
et: Seadistused

en: Precipitation
et: Sademed

en: Humidity
et: Õhuniiskus

en: Pressure
et: Õhurõhk

en: Unable to connect
et: Ühendumine nurjus

en: Search for a location
et: Otsi asukohta

en: No results
et: Tulemusi pole

en: Add location
et: Asukoha lisamine

en: Unable to fetch timezone information
et: Ajavöönditeabe hankimine nurjus

en: Add a location
et: Lisa asukoht

en: Forecast Style
et: Ilmateate stiil

en: Flat
et: Lame

en: Dynamic
et: Dünaamiline

en: About
et: Teave

en: Speed Units
et: Kiiruseühik

[ctx: kilometers per hour]
en: kph
et: km/h

en: Temperature Units
et: Temperatuuriühik

en: Back
et: Tagasi

en: Sunrise
et: Päikesetõus

en: Sunset
et: Päikeseloojang

en: Moon Phase
et: Kuufaas
