kweather - en to bg translation catalogue (53 entries)

en: Weather
bg: Времето

en: A convergent weather application for Plasma
bg: Приложение за метеорологична прогноза за Plasma

en: © 2020-2024 Plasma Development Team
bg: © 2020-2024 Екип за разработка на Plasma

en: No location found on system, please add some in kweather
bg: Няма намерено местоположение в системата, моля, добавете местоположение в kweather

en: Please select the location
bg: Моля, изберете местоположение

en: Select Location
bg: Избор на местоположение

en: Open KWeather
bg: Отваряне на KWeather

en: Forecast
bg: Прогноза

en: Network error when obtaining current location
bg: Мрежова грешка при получаване на текущото местоположение

en: Add Location
bg: Добавяне на местоположение

en: Weather refreshed for %1
bg: Прогнозата е обновена за %1

en: Updated at %1
bg: Обновено на %1

en: Locations
bg: Местоположения

en: Choose location
bg: Изберете местоположение

en: Settings
bg: Настройки

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Hourly
bg: Ежечасно

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Precipitation
bg: Валежи

en: Humidity
bg: Влажност

en: Pressure
bg: Налягане

en: UV Index
bg: Ултравиолетов индекс

en: Search for a location…
bg: Търсене на местоположение…

en: Unable to connect
bg: Невъзможно свързване

en: Search for a location
bg: Търсене на местоположение

en: No results
bg: Няма резултати

en: Add location
bg: Добавяне на местоположение

en: Unable to fetch timezone information
bg: Не може да се извлече информация за часовата зона

en: Add a location
bg: Добавяне на местоположение

en: Delete
bg: Изтриване

en: General
bg: Общи

en: Forecast Style
bg: Стил на прогнозите

en: Flat
bg: Плоски

en: Dynamic
bg: Динамично

en: About
bg: Относно

en: Units
bg: Мерни единици

en: Speed Units
bg: Единици за скорост

[ctx: meters per second]
en: m/s
bg: m/s (метри в секунда)

en: Pressure Units
bg: Единици за налягане

en: Precipitation Units
bg: Единици за валежи

[ctx: Millimeters]
en: mm
bg: мм

en: Temperature Units
bg: Температурни единици

en: Use System Default
bg: Използване на системата по подразбиране

en: Celsius
bg: Градуси по Целзий

en: Fahrenheit
bg: Градуси по Фаренхайт

en: Get Started
bg: Да започваме

en: Back
bg: Назад

en: Next
bg: Напред

en: The style can be changed later in the settings.
bg: Можете да промените стила по-късно в настройките.

en: Sunrise
bg: Изгрев

en: Sunset
bg: Залез

en: Moon Phase
bg: Фази на луната

en: temperature
bg: температура
