kweather - en to az translation catalogue (55 entries)

en: %1 km/h
az: %1 km/saat

en: %1 mph
az: %1 mil/saat

en: %1 m/s
az: %1 m/san

en: %1 mmHg
az: %1 mm.c.s

[ctx: sunrise time not available]
en: -
az: s-

[ctx: in as inches]
en: %1 in
az: %1 düym

en: Weather
az: Hava məlumatı

en: A convergent weather application for Plasma
az: Plasma'da hava proqnozu üçün əlverişli tətbiq.

en: No location found on system, please add some in kweather
az: Sistemdə məkan tapılmadı, lütfən kweather-ə məkanı əlavə edin

en: Select Location
az: Məkan seçimi

en: Open KWeather
az: KWeather açın

en: Forecast
az: Hava məlumatı

en: Network error when obtaining current location
az: Hazırkı yer haqqında məlumat alması zamanı şəbəkə xətası

en: Add Location
az: Yeni yer əlavə etmək

en: Weather refreshed for %1
az: %1 üçün hava məlumatı yeniləndi

en: Updated at %1
az: %1-də/da yeniləndi

en: Locations
az: Məkanlar

en: Choose location
az: Məkanı seç

en: Settings
az: Ayarlar

en: Refresh
az: Yeniləmək

en: Hourly
az: Hər saat

en: Daily
az: Gündəlik

en: Precipitation
az: Hissə-hissə yağışlı

en: Humidity
az: Rütubət

en: Pressure
az: Təzyiq

en: Search for a location…
az: Məkan axtarışı...

en: Unable to connect
az: Bağlantı alınmadı

en: Search for a location
az: Yer axtarışı

en: No results
az: Nəticələr tapılmadı

en: Add location
az: Yeni yer əlavə etmək

en: Unable to fetch timezone information
az: Saat qurşağı haqqında məlumat əldə edilə bilmədi

en: Add a location
az: Yer əlavə etmək

en: Delete
az: Sil

en: General
az: Əsas

en: Forecast Style
az: Hava məlumatı görünüşü

en: Flat
az: Rəvan

en: Dynamic
az: Dinamik

en: About
az: Haqqında

en: Units
az: Vahidlər

en: Speed Units
az: Sürət vahidləri

[ctx: miles per hour]
en: mph
az: mil/saat

[ctx: meters per second]
en: m/s
az: m/san

en: Pressure Units
az: Təzyiq ölçü vahidləri

[ctx: Millimetre of mercury]
en: mmHg
az: mm.c.s

en: Precipitation Units
az: Yağıntının ölçü vahidi

[ctx: Inches]
en: in
az: düym

en: Temperature Units
az: Temperatur vahidləri

en: Use System Default
az: İlkin sistem parametrlərindən istifadə edin

en: Celsius
az: Selsi

en: Fahrenheit
az: Farenqeyt

en: Back
az: Geriyə

en: Sunrise
az: Şəfəq

en: Sunset
az: Gün batımı

en: Moon Phase
az: Ay fazası

en: temperature
az: temperatur
