kwalletd - en to ug translation catalogue (47 entries)

en: Retry
ug: قايتا سىنا

en: Already open.
ug: ئاللىقاچان ئوچۇق.

en: Error opening file.
ug: ھۆججەت ئېچىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Not a wallet file.
ug: ھەميان ھۆججەت ئەمەس

en: Unsupported file format revision.
ug: قوللىمايدىغان ھۆججەت پىچىمى.

en: Unknown encryption scheme.
ug: نامەلۇم شىفىرلاش لايىھىسى

en: Corrupt file?
ug: ھۆججەت بۇزۇقمۇ؟

en: Error validating wallet integrity. Possibly corrupted.
ug: ھەمياننىڭ پۈتۈنلۈكىنى تەكشۈرۈشتە خاتالىق كۆرۈلدى. بۇزۇلغاندەك قىلىدۇ.

en: Read error - possibly incorrect password.
ug: ئوقۇشتا خاتالىق كۆرۈلدى - ئىم توغرا ئەمەستەك قىلىدۇ.

en: Decryption error.
ug: شىفىرسىزلاش خاتالىقى.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: Allow &Once
ug: بىرلا قېتىم ئىجازەت(&O)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Allow &Always
ug: ھەمىشە ئىجازەت(&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Deny
ug: رەت قىل(&D)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Deny &Forever
ug: مەڭگۈ رەت قىل(&F)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, listCertificates)
en: Name
ug: ئاتى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, listCertificates)
en: E-Mail
ug: ئېلخەت

note: i18n: ectx: property (comment), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: The KDE Wallet System
ug: ك د ئې(KDE) ھەميان سىستېمىسى

en: <qt>KDE has requested to open the wallet '<b>%1</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
ug: <qt>ھەميان ‹<b>%1</b>› نى ئېچىشنى KDE تەلەپ قىلدى. بۇ ھەمياننىڭ ئىمىنى كىرگۈزۈڭ.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to open the wallet '<b>%2</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
ug: <qt>پروگرامما ‹<b>%1</b>› ھەميان ‹<b>%2</b>› نى ئېچىشنى تەلەپ قىلدى. بۇ ھەمياننىڭ ئىمىنى كىرگۈزۈڭ.</qt>

note: i18n( "&Open" ), "wallet-open"));
en: KDE Wallet Service
ug: ك د ئې(KDE) ھەميان مۇلازىمىتى

[ctx: Text of a button for switching to the (unnamed) application requesting a password]
en: Switch there
ug: بۇ يەرگە ئالماشتۇر

en: <b>%1</b> has requested to open a wallet (%2).
ug: ھەميان (%2) نى ئېچىشنى <b>%1</b> تەلەپ قىلدى.

[ctx: Text of a button for switching to the application requesting a password]
en: Switch to %1
ug: «%1» غا ئالماشتۇر

en: <qt>Error opening the wallet '<b>%1</b>'. Please try again.<br />(Error code %2: %3)</qt>
ug: <qt>ھەميان ‹<b>%1</b>› نى ئېچىشتا خاتالىق كۆرۈلدى. قايتا سىناڭ.<br />(خاتالىق كودى %2: %3)</qt>

en: KDE has requested to open the wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.
ug: ھەمياننى ئېچىشنى KDE تەلەپ قىلىۋاتىدۇ. بۇ ھەمياندا ئىنتايىن مۇھىم سانلىق-مەلۇماتلار ساقلانغان. ھەمياننى ئىشلىتىش ئۈچۈن ئىم كىرگۈزۈڭ ياكى ‹ۋاز كەچ› نى بېسىپ پروگراممىنىڭ ئىلتىماسنى رەت قىلىڭ.

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to open the KDE wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.</qt>
ug: <qt>ھەمياننى ئېچىشنى پروگرامما ‹<b>%1</b>› تەلەپ قىلىۋاتىدۇ. بۇ ھەمياندا ئىنتايىن مۇھىم سانلىق-مەلۇماتلار ساقلانغان. ھەمياننى ئىشلىتىش ئۈچۈن ئىم كىرگۈزۈڭ ياكى ‹ۋاز كەچ› نى بېسىپ پروگراممىنىڭ ئىلتىماسنى رەت قىلىڭ.</qt>

en: <qt>KDE has requested to create a new wallet named '<b>%1</b>'. Please choose a password for this wallet, or cancel to deny the application's request.</qt>
ug: <qt>يېڭى بىر ھەميان ‹<b>%1</b>› نى قۇرۇشنى KDE تەلەپ قىلىۋاتىدۇ. ھەميانغا ئىم بېكىتىڭ ياكى ‹ۋاز كەچ› نى بېسىپ پروگراممىنىڭ ئىلتىماسنى رەت قىلىڭ.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to create a new wallet named '<b>%2</b>'. Please choose a password for this wallet, or cancel to deny the application's request.</qt>
ug: <qt>يېڭى بىر ھەميان ‹<b>%2</b>› نى قۇرۇشنى پروگرامما ‹<b>%1</b>› تەلەپ قىلىۋاتىدۇ. ھەميانغا ئىم بېكىتىڭ ياكى ‹ۋاز كەچ› نى بېسىپ پروگراممىنىڭ ئىلتىماسنى رەت قىلىڭ.</qt>

en: <qt>KDE has requested access to the open wallet '<b>%1</b>'.</qt>
ug: <qt>ھەميان ‹<b>%1</b>› نى ئېچىپ زىيارەت قىلىشنى KDE ئىلتىماس قىلىۋاتىدۇ.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested access to the open wallet '<b>%2</b>'.</qt>
ug: <qt>ھەميان ‹<b>%2</b>› نى ئېچىپ زىيارەت قىلىشنى پروگرامما ‹<b>%1</b>› ئىلتىماس قىلىۋاتىدۇ.</qt>

en: Unable to open wallet. The wallet must be opened in order to change the password.
ug: ھەمياننى ئاچقىلى بولمىدى. ئىمنى ئۆزگەرتىش ئۈچۈن ھەميان چوقۇم ئېچىلىشى كېرەك.

en: <qt>Please choose a new password for the wallet '<b>%1</b>'.</qt>
ug: <qt>يېڭى ھەميان ‹<b>%1</b>› نىڭغا ئىم بېكىتىڭ.</qt>

en: Error re-encrypting the wallet. Password was not changed.
ug: ھەمياننى قايتا شىفىرلاشتا خاتالىق كۆرۈلدى. ئىم ئۆزگەرتىلمىدى.

en: Error reopening the wallet. Data may be lost.
ug: ھەمياننى قايتا ئېچىشتا خاتالىق كۆرۈلدى. سانلىق-مەلۇماتلار يوقاپ كېتىشى مۇمكىن.

en: There have been repeated failed attempts to gain access to a wallet. An application may be misbehaving.
ug: مەغلۇپ بولغان ھەمياننى زىيارەت قىلىش مەشغۇلاتى تەكرارلىنىۋاتىدۇ. بىرەر پروگرامما خاتا مەشغۇلات قىلىۋاتقان بولۇشى مۇمكىن.

en: <qt>Password is empty.  <b>(WARNING: Insecure)</b></qt>
ug: <qt>ئىم قۇرۇق . <b>(ئاگاھلاندۇرۇش: بىخەتەر ئەمەس)</b></qt>

en: Passwords match.
ug: ئىم ماس كەلدى.

en: Passwords do not match.
ug: ئىم ماس كەلمىدى.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _basic)
en: &Basic setup (recommended)
ug: ئاساسىي تەڭشەك(تەۋسىيە قىلىنىدۇ)(&B)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _advanced)
en: &Advanced setup
ug: ئالىي تەڭشەك(&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Automatically close idle wallets
ug: بىكار ھەميانلارنى ئاپتوماتىك ياپ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _networkWallet)
en: Store network passwords and local passwords in separate wallet files
ug: تور ئىمى ۋە يەرلىك ئىمنى باشقا-باشقا ھەميان ھۆججىتىگە ساقلا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useWallet)
en: Yes, I wish to use the KDE wallet to store my personal information.
ug: ھەئە، خۇسۇسىي ئۇچۇرلىرىمنى KDE ھەميانىدا ساقلىغۇم بار.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Enter a new password:
ug: يېڭى ئىم كىرگۈزۈڭ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Verify password:
ug: ئىم جەزملەڭ:

en: Former maintainer
ug: بۇرۇنقى مەسئۇل ئادەم

en: D-Bus Interface
ug: D-Bus ئارايۈزى
