kwalletd - en to si translation catalogue (47 entries)

en: Already open.
si: දැනටමත් විවෘතයි

en: Error opening file.
si: ගොනුව විවෘත කිරීමේ දෝශයක්.

en: Not a wallet file.
si: පසුම්බි ගොනුවක් නොවේ

en: Unsupported file format revision.
si: සහාය නොදක්වන ගොනු හැඩසවි පුනරීක්‍ෂනයක්.

en: Unknown encryption scheme.
si: නොදන්නා ගුප්තකේතන තේමාවක්.

en: Corrupt file?
si: දූශිත ගොනුවක්?

en: Error validating wallet integrity. Possibly corrupted.
si: පසුම්බියේ අන්තර්ගතය වලංගු කිරීමේ දෝශයක්. බොහෝවිට දූශිතව ඇත.

en: Read error - possibly incorrect password.
si: කියවීමෙ වරදක් - බොහෝවිට වැරදි මුරපදයක්.

en: Decryption error.
si: විකේතනය කිරීමේ වරදක්.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: Allow &Once
si: එක් වරක් ඉඩ දෙන්න (&O)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Allow &Always
si: සැමවිටම ඉඩ දෙන්න (&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Deny
si: වලකන්න (&D)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Deny &Forever
si: සදහටම වලකන්න (&F)

note: i18n: ectx: property (comment), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: The KDE Wallet System
si: KDE පසුම්බි පද්ධතිය

en: <qt>KDE has requested to open the wallet '<b>%1</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
si: <qt>KDE විසින් '<b>%1</b>' පසුම්බිය විවෘත කිරීමට ඉල්ලයි. කරුණාකය මෙම පසුම්භිය සඳහා මුරපදය ඇතුළත් කරන්න.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to open the wallet '<b>%2</b>'. Please enter the password for this wallet below.</qt>
si: <qt>'<b>%1</b>' යෙදුම විසින් '<b>%2</b>' පසුම්බිය විවෘත කිරීමට ඉල්ලයි. කරුණාකර මෙම පසුම්බිය සඳහා මුරපදය ඇතුළත් කරන්න.</qt>

note: i18n( "&Open" ), "wallet-open"));
en: KDE Wallet Service
si: KDE පසුම්බි සේවාව

[ctx: Text of a button for switching to the (unnamed) application requesting a password]
en: Switch there
si: එයට මාරුවන්න

en: <b>%1</b> has requested to open a wallet (%2).
si: <b>%1</b> විසින් (%2) පසුම්බිය විවෘත කිරීමට ඉල්ලයි.

[ctx: Text of a button for switching to the application requesting a password]
en: Switch to %1
si: %1 වෙත මාරුවන්න

en: <qt>Error opening the wallet '<b>%1</b>'. Please try again.<br />(Error code %2: %3)</qt>
si: <qt> '<b>%1</b>' පසුම්බිය විවෘත කිරීමේ වරදක්. කරුණාකර නැවත උත්සාහ කරන්න.<br />(වැරදි කේතය %2: %3)</qt>

en: KDE has requested to open the wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.
si: KDE විසින් පසුම්බිය විවෘත කිරීමට ඉල්ලා ඇත, මෙහි සංවේදී දත්ත ආරක්‍ෂිත ආකාරයකට ගබඩා වේ කරුණාකර මෙම පසුම්බියට අදාල මුරපදය ඇතුළත් කරන්න, හෝ යෙදුමේ ඉල්ලීම ඉවත දැමීමට අවලංගු කරන්න ක්ලික් කරන්න.

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to open the KDE wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.</qt>
si: <qt>'<b>%1</b>' යෙදුම  විසින් පසුම්බිය විවෘත කිරීමට ඉල්ලා ඇත, මෙහි සංවේදී දත්ත ආරක්‍ෂිත ආකාරයකට ගබඩා වේ කරුණාකර මෙම පසුම්බියට අදාල මුරපදය ඇතුළත්  කරන්න, හෝ යෙදුමේ ඉල්ලීම ඉවත දැමීමට අවලංගු කරන්න ක්ලික් කරන්න..</qt>

en: <qt>KDE has requested to create a new wallet named '<b>%1</b>'. Please choose a password for this wallet, or cancel to deny the application's request.</qt>
si: <qt>KDE විසින් '<b>%1</b>' නමැති නව පසුම්බියක් නිර්මාණය කිරීමට ඉල්ලයි. කරුණාකර එම පසුම්බිය සඳහා මුරපදයක් ඇතුළත් කරන්න හෝ, අවලංගු කරන්න ක්ලික් කර යෙදුමේ ඉල්ලීම ඉවත දමන්න.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested to create a new wallet named '<b>%2</b>'. Please choose a password for this wallet, or cancel to deny the application's request.</qt>
si: <qt>'<b>%1</b>' යෙදුම විසින් '<b>%2</b>' නමැති නව පසුම්බියක් නිර්මාණය කිරීමට ඉල්ලයි. කරුණාකර එම පසුම්බිය සඳහා මුරපදයක් ඇතුළත් කරන්න හෝ, අවලංගු කරන්න ක්ලික් කර යෙදුමේ ඉල්ලීම ඉවත දමන්න.</qt>

en: <qt>KDE has requested access to the open wallet '<b>%1</b>'.</qt>
si: <qt>KDE විසින් විවෘත '<b>%1</b>' පසුම්බියට ඇතුළුවීමට අවසර පතයි.</qt>

en: <qt>The application '<b>%1</b>' has requested access to the open wallet '<b>%2</b>'.</qt>
si: <qt> '<b>%1</b>' යෙදුම විසින් විවෘත '<b>%2</b>' පසුම්බියට ඇතුළුවීමට අවසර පතයි.</qt>

en: Unable to open wallet. The wallet must be opened in order to change the password.
si: පදුම්බිය විවෘත කිරීමේ වරදක්. මුරපදය වෙනස් කිරීමට පසුම්බිය නිසිපරිදි විවෘත විය යුතුයි.

en: <qt>Please choose a new password for the wallet '<b>%1</b>'.</qt>
si: <qt>කරුණාකර '<b>%1</b>' පසුම්බිය සඳහා නම මුරපදයක් ඇතුළත් කරන්න.</qt>

en: Error re-encrypting the wallet. Password was not changed.
si: පසුම්බිය නැවත-ගුප්තකේතනය කිරීමේ වරදක්, මුරපදය වෙනස් නොවිනි.

en: Error reopening the wallet. Data may be lost.
si: පසුම්බිය නැවත විවෘත කිරීමේ වරදක්, දත්ත නැති විය හැක

en: There have been repeated failed attempts to gain access to a wallet. An application may be misbehaving.
si: පසුම්බියට ඇතුළුවීම නැවත නැවතත් අසාර්ථක විය. යම් යෙදුමක් නිසිලෙස නොහැසිරීම මෙයට හේතුවිය හැක.

en: <qt>Password is empty.  <b>(WARNING: Insecure)</b></qt>
si: <qt>මුරපදය හිස්.  <b>(අවවාදයයි: අනාරක්‍ෂිතයි)</b></qt>

en: Passwords match.
si: මුරපද ගැලපේ

en: Passwords do not match.
si: මුරපද නොගැලපේ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Welcome to KWallet, the KDE Wallet System.  KWallet allows you to store your passwords and other personal information on disk in an encrypted file, preventing others from viewing the information.  This wizard will tell you about KWallet and help you configure it for the first time.
si: KWallet වෙත ආයුබෝවන්, මෙය KDE පසුම්බි පද්ධතියයි.  KWallet විසින් ඔබට ඔබේ මුරපද හා වෙනත් තොරතුරු අන් අය දර්ශනය කිරීමෙන් වැලැක්වීමට ඔබේ තැටියේ ගුප්ත කේතිත ගොනුවක ගබඩා කිරීමට ඉඩදෙයි,මෙම විශාරදය ඔබට KWallet ගැන පවසනු ඇතිතර එය ප්‍රථම වතාවට සැකසීමටද සහාය වේ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _basic)
en: &Basic setup (recommended)
si: මූලික සැමසුම් (නිර්දේශිත) (&B)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _advanced)
en: &Advanced setup
si: උසස් සැකසුම් (&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: The KDE Wallet system allows you to control the level of security of your personal data.  Some of these settings do impact usability.  While the default settings are generally acceptable for most users, you may wish to change some of them.  You may further tune these settings from the KWallet control module.
si: KDE පසුම්බි පද්ධතිය මගින් ඔබට ඔබේ පුද්ගලික දත්ත මත ඇති ආරක්‍ෂක මට්ටම සැකසිය හැක. ඇතැම් සැකසුම් භාවිත කිරීම අපහසු කරනු ඇත. සාමාන්‍යයෙන් පෙරනිමි සැකසුම් බොහෝ පරිශීලකයන්ට ප්‍රමාණවත් වන නමුත් ඔබට ඒවායින් සමහරක් වෙනස් කිරීමට ඇවැසි විය හැක. ඇතැම්විට ඔබට KWallet පාලක මොඩියුලය මගින් මෙම සැකසුම් වැඩිදුරටත් සුමට කල හැක.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Automatically close idle wallets
si: නිශ්චල පසුම්බි ස්වයංක්‍රීයව වසාදමන්න

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _networkWallet)
en: Store network passwords and local passwords in separate wallet files
si: ජාල මුරපද හා ප්‍රාදේශීය මුරපද වෙන්වූ පසුම්බි ගොනු ලෙස සකසන්න.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Various applications may attempt to use the KDE wallet to store passwords or other information such as web form data and cookies.  If you would like these applications to use the wallet, you must enable it now and choose a password.  The password you choose <i>cannot</i> be recovered if it is lost, and will allow anyone who knows it to obtain all the information contained in the wallet.
si: විවිධ යෙදවුම් විසින් KDE පසුම්බිය ඔවුන්ගේ මුරපද, හා ජාලයේ දත්ත හා කුකී වැනි වෙනත් තොරතුරු ගබඩා කිරීමට යොදාගනු ඇත. ඔබ ඔබෙ පසුම්බිය මෙම යෙදවුම් විසින් භාවිත කිරීමට ඉඩ දීමට කැමති නම් ඔබට දැන් එක සක්‍රීය කර මුරපදයක් ලබාදිය යුතු වේ. ඔබ ලබාදෙන මුරපදය කිසිසේත් නැවත ලබාගත <i>නොහැක</i> එමෙන්ම එය දන්නා ඕනෑම අයෙකුට පසුම්බියේ අඩංගු තොරතුරු භාවිත කල හැක.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useWallet)
en: Yes, I wish to use the KDE wallet to store my personal information.
si: ඔව්, මට KDE පසුම්බිය විසින් මාගෙ පුද්ගලික තොරතුරු ගබඩා කරගැනීම අවශ්‍යයි.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Enter a new password:
si: නව මුරපදයක් ඇතුළු කරන්න:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Verify password:
si: මුරපදය තහවුරු කරන්න:

en: Former maintainer
si: හිටපු සංවර්ධක

en: D-Bus Interface
si: D-Bus අතුරුමුහුණත
