kwalletd - en to ms translation catalogue (35 entries)

en: Already open.
ms: Sudah dibuka.

en: Error opening file.
ms: Ralat semasa membuka fail.

en: Not a wallet file.
ms: Bukan fail wallet.

en: Unsupported file format revision.
ms: Semakan format fail tidak disokong.

en: Unknown encryption scheme.
ms: Skim penyulitan tidak diketahui.

en: Corrupt file?
ms: Fail rosak?

en: Error validating wallet integrity. Possibly corrupted.
ms: Ralat semasa mengesahkan integriti dompet. Kemungkinan rosak.

en: Read error - possibly incorrect password.
ms: Ralat membaca - mungkin kata laluan tidak betul.

en: Decryption error.
ms: Ralat nyahsulit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowOnce)
en: Allow &Once
ms: Benarkan &Sekali

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _allowAlways)
en: Allow &Always
ms: Senti&asa Benarkan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Deny
ms: &Nafikan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _denyForever)
en: Deny &Forever
ms: Na&fikan Selamanya

note: i18n: ectx: property (comment), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: The KDE Wallet System
ms: Sistem Wallet KDE

note: i18n( "&Open" ), "wallet-open"));
en: KDE Wallet Service
ms: Servis Dompet KDE

[ctx: Text of a button for switching to the application requesting a password]
en: Switch to %1
ms: Tukar ke %1

en: KDE has requested to open the wallet. This is used to store sensitive data in a secure fashion. Please enter a password to use with this wallet or click cancel to deny the application's request.
ms: KDE telah meminta untuk membuka dompet. Ini digunakan untuk menyimpan data sensitif secara selamat. Masukkan kata laluan untuk menggunakan dompet ini atau klik batal untuk menafikan permintaan aplikasi.

en: Unable to open wallet. The wallet must be opened in order to change the password.
ms: Tidak dapat buka wallet. Wallet mesti dibuka untuk mengubah kata laluan.

en: Error re-encrypting the wallet. Password was not changed.
ms: Ralat semasa menyulitkan semula wallet. Kata laluan tidak diubah.

en: Error reopening the wallet. Data may be lost.
ms: Ralat semasa membuka semula wallet. Data mungkin hilang.

en: There have been repeated failed attempts to gain access to a wallet. An application may be misbehaving.
ms: Terdapat cubaan gagal yang berulang untuk mendapatkan akses ke wallet. Aplikasi mungkin berperilaku buruk.

en: <qt>Password is empty.  <b>(WARNING: Insecure)</b></qt>
ms: <qt>Katalaluan kosong.  <b>(AMARAN: Tidak selamat)</b></qt>

en: Passwords match.
ms: Kata laluan sepadan.

en: Passwords do not match.
ms: Kata laluan tidak sepadan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Welcome to KWallet, the KDE Wallet System.  KWallet allows you to store your passwords and other personal information on disk in an encrypted file, preventing others from viewing the information.  This wizard will tell you about KWallet and help you configure it for the first time.
ms: Selamat Datang ke KWallet, Sistem Wallet KDE. KWallet membolehkan anda menyimpan kata laluan anda dan maklumat peribadi lain dalam cakera dalam fail disulitkan, menghalang yang lain daripada melihat maklumat tersebut. Wizard ini akan memberitahu anda tentang KWallet dan membantu anda menetapkannya untuk kali pertama.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _basic)
en: &Basic setup (recommended)
ms: &Tetapan asas (disarankan)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _advanced)
en: &Advanced setup
ms: Tet&apan lanjutan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: The KDE Wallet system allows you to control the level of security of your personal data.  Some of these settings do impact usability.  While the default settings are generally acceptable for most users, you may wish to change some of them.  You may further tune these settings from the KWallet control module.
ms: Sistem Wallet KDE membolehkan anda mengawal tahap sekuriti data peribadi anda. Sesetengah daripada tetapan ini mempengaruhi kebolehgunaan. Walaupun tetapan default umumnya boleh diterima oleh kebanyakan pengguna, anda mungkin ingin mengubah sesetengah daripadanya. Seterusnya anda boleh perkemas tetapan ini dari modul kawalan KWallet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _closeIdle)
en: Automatically close idle wallets
ms: Menutup wallet melahu secara automatik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _networkWallet)
en: Store network passwords and local passwords in separate wallet files
ms: Simpan kata laluan rangkaian dan kata laluan setempat dalam fail wallet berasingan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useWallet)
en: Yes, I wish to use the KDE wallet to store my personal information.
ms: Ya, saya ingin guna wallet KDE untuk menyimpan maklumat peribadi saya.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Enter a new password:
ms: Masukkan kata laluan baru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Verify password:
ms: Sahkan kata laluan:

en: Former maintainer
ms: Penyenggara terdahulu

en: D-Bus Interface
ms: Antaramuka D-Bus
