kwalletd - en to mai translation catalogue (8 entries)

en: Already open.
mai: पहले सँ खुलल

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _deny)
en: &Deny
mai: मना करू (&D)

note: i18n( "&Open" ), "wallet-open"));
en: KDE Wallet Service
mai: KDE वालेट सेवा

en: Passwords do not match.
mai: कूटशब्द मेल नहि करैत अछि.

en: Michael Leupold
mai: मिटाइल लिओपोल्ड

en: George Staikos
mai: जार्ज स्टायकास

en: Former maintainer
mai: पहिनुक मेंटेनर

en: Thiago Maceira
mai: थैगो मर्सिया
