ksysguard - en to et translation catalogue (80 entries)

[ctx: @title]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title]
en: Total Usage
et: Kasutus kokku

[ctx: @title, Short for 'Total Usage']
en: Usage
et: Kasutus

[ctx: @title]
en: System Usage
et: Süsteemi kasutus

[ctx: @title, Short for 'System Usage']
en: System
et: Süsteem

[ctx: @title]
en: User Usage
et: Kasutaja kasutus

[ctx: @title, Short for 'User Usage']
en: User
et: Kasutaja

[ctx: @title]
en: Current Frequency
et: Praegune sagedus

[ctx: @info]
en: Current frequency of the CPU
et: CPU praegune taktsagedus

[ctx: @title]
en: Current Temperature
et: Praegune temperatuur

[ctx: @title]
en: All
et: Kõik

[ctx: @title]
en: Number of CPUs
et: Protsessorite arv

[ctx: @title, Short fort 'Number of CPUs']
en: CPUs
et: Protsessorid

[ctx: @info]
en: Number of physical CPUs installed in the system
et: Süsteemi paigaldatud füüsiliste protsessorite arv

[ctx: @title]
en: Number of Cores
et: Tuumade arv

[ctx: @title, Short fort 'Number of Cores']
en: Cores
et: Tuumad

[ctx: @info]
en: Number of CPU cores across all physical CPUS
et: Tuumade arv kõigis füüsilistes protsessorites kokku

en: CPUs
et: Protsessorid

[ctx: @title]
en: CPU %1 Core %2
et: CPU %1 tuum %2

[ctx: @title]
en: Total Space
et: Koguruum

[ctx: @title Short for 'Total Space']
en: Total
et: Kokku

[ctx: @title]
en: Read Rate
et: Lugemise kiirus

[ctx: @title Short for 'Read Rate']
en: Read
et: Lugemine

[ctx: @title]
en: Write Rate
et: Kirjutamise kiirus

[ctx: @title Short for 'Write Rate']
en: Write
et: Kirjutamine

[ctx: @title]
en: Used Space
et: Kasutatud ruum

[ctx: @title Short for 'Used Space']
en: Used
et: Kasutatud

[ctx: @title]
en: Free Space
et: Vaba ruum

[ctx: @title Short for 'Free Space']
en: Free
et: Vaba

[ctx: @title]
en: Percentage Used
et: % kasutatud

[ctx: @title]
en: Percentage Free
et: % vaba

en: Disks
et: Kettad

[ctx: @title]
en: All Disks
et: Kõik kettad

[ctx: @title, Short for `Percentage Free]
en: Free
et: Vaba

[ctx: @title, Short for `Percentage Used]
en: Used
et: Kasutatud

[ctx: @title]
en: Power
et: Energia

[ctx: @title]
en: Application Memory Percentage
et: Rakenduste mälu protsent

[ctx: @title]
en: Cache Memory Percentage
et: Vahemälu mälu protsent

[ctx: @title]
en: Buffer Memory Percentage
et: Puhvri mälu protsent

[ctx: @title]
en: All Network Devices
et: Kõik võrguseadmed

[ctx: @title]
en: Download Rate
et: Allalaadimiskiirus

[ctx: @title Short for Download Rate]
en: Download
et: Allalaadimine

[ctx: @title]
en: Upload Rate
et: Üleslaadimiskiirus

[ctx: @title Short for Upload Rate]
en: Upload
et: Üleslaadimine

[ctx: @title]
en: Total Downloaded
et: Alla laaditud kokku

[ctx: @title Short for Total Downloaded]
en: Downloaded
et: Alla laaditud

[ctx: @title]
en: Total Uploaded
et: Üles laaditud kokku

[ctx: @title Short for Total Uploaded]
en: Uploaded
et: Üles laaditud

[ctx: @title]
en: Network Name
et: Võrgu nimi

[ctx: @title Short of Network Name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title]
en: Signal Strength
et: Signaali tugevus

[ctx: @title Short of Signal Strength]
en: Signal
et: Signaal

[ctx: @title]
en: IPv4 Address
et: IPv4 aadress

[ctx: @title]
en: IPv6 Address
et: IPv6 aadress

[ctx: @title]
en: Network Devices
et: Võrguseadmed

[ctx: @title]
en: Operating System
et: Operatsioonisüsteem

[ctx: @title]
en: Kernel Name
et: Kerneli nimi

[ctx: @title]
en: Kernel Version
et: Kerneli versioon

[ctx: @title]
en: Kernel Name and Version
et: Kerneli nimi ja versioon

[ctx: @title]
en: System
et: Süsteem

[ctx: @title]
en: Hostname
et: Masinanimi

[ctx: @title]
en: Operating System Name
et: Operatsioonisüsteemi nimi

[ctx: @title]
en: Operating System Version
et: Operatsioonisüsteemi versioon

[ctx: @title]
en: Operating System Name and Version
et: Operatsioonisüsteemi nimi ja versioon

[ctx: @title]
en: Operating System Logo
et: Operatsioonisüsteemi logo

[ctx: @title]
en: Operating System URL
et: Operatsioonisüsteemi URL

[ctx: @title]
en: Qt Version
et: Qt versioon

[ctx: @title]
en: KDE Frameworks Version
et: KDE Frameworksi versioon

[ctx: @title]
en: KDE Plasma Version
et: KDE Plasma versioon

[ctx: @info]
en: Unknown
et: Teadmata

[ctx: @title]
en: Design Capacity
et: Algne mahtuvus

en: Amount of energy that the Battery was designed to hold
et: Energiahulk, mida aku algselt suutis hoida

[ctx: @title]
en: Current Capacity
et: Praegune mahtuvus

en: Amount of energy that the battery can currently hold
et: Energiahulk, mida aku praegu hoida suudab

[ctx: @title]
en: Health
et: Korrasolek

en: Percentage of the design capacity that the battery can hold
et: Protsent algsest mahtuvusest, mida aku praegu suudab hoida

[ctx: @title]
en: Charge
et: Täituvus

en: Amount of energy that the battery is currently holding
et: Energiahulk, mida aku praegu hoiab

[ctx: @title]
en: Charge Percentage
et: Täituvuse protsent

en: Percentage of the current capacity that the battery is currently holding
et: Protsent praegusest mahtuvsest, mida aku praegu hoiab
