kscreen - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
tr: Dış ekrana geç

en: Switch to laptop screen
tr: Dizüstü ekranına geç

en: Unify outputs
tr: Çıktıları birleştir

en: Extend to left
tr: Sola genişlet

en: Extend to right
tr: Sağa genişlet

en: Leave unchanged
tr: Değiştirmeden bırak

en: Built-in Screen
tr: Yerleşik Ekran
