kscreen - en to tg translation catalogue (6 entries)

en: Switch to external screen
tg: Гузариш ба экрани берунӣ

en: Switch to laptop screen
tg: Гузариш ба экрани лэптоп (ноутбук)

en: Unify outputs
tg: Муттаҳид кардани намошҳо

en: Extend to left
tg: Ба тарафи чап тамдид кардан

en: Extend to right
tg: Ба тарафи рост тамдид кардан

en: Leave unchanged
tg: Тағйир дода нашавад
