kscreen - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
pt: Mudar para o ecrã externo

en: Switch to laptop screen
pt: Mudar para o ecrã do portátil

en: Unify outputs
pt: Unificar as saídas

en: Extend to left
pt: Estender à esquerda

en: Extend to right
pt: Estender à direita

en: Leave unchanged
pt: Deixar inalterado

en: Built-in Screen
pt: Ecrã Incorporado
