kscreen - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
lv: Pārslēgt uz ārējo ekrānu

en: Switch to laptop screen
lv: Pārslēgt uz klēpjdatora ekrānu

en: Unify outputs
lv: Apvienot izvades

en: Extend to left
lv: Paplašināt pa kreisi

en: Extend to right
lv: Paplašināt pa labi

en: Leave unchanged
lv: Atstāt nemainītu

en: Built-in Screen
lv: Iebūvētais ekrāns
