kscreen - en to hsb translation catalogue (6 entries)

en: Switch to external screen
hsb: Na eksternu wobrazowku hić

en: Switch to laptop screen
hsb: Na laptopowu wobrazowku hić

en: Unify outputs
hsb: Identiski output

en: Extend to left
hsb: Nalěwo rozšěrić

en: Extend to right
hsb: Naprawo rozšěrić

en: Leave unchanged
hsb: Njezměnjeny wostajić
