kscreen - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
eu: Aldatu kanpoko pantaila batera

en: Switch to laptop screen
eu: Aldatu magalekoaren pantailara

en: Unify outputs
eu: Bateratu irteerak

en: Extend to left
eu: Hedatu ezkerrera

en: Extend to right
eu: Hedatu eskuinera

en: Leave unchanged
eu: Utzi aldatzeke

en: Built-in Screen
eu: Barneratutako pantaila
