kscreen - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
eo: Ŝanĝi al ekstera ekrano

en: Switch to laptop screen
eo: Ŝanĝi al tekkomputila ekrano

en: Unify outputs
eo: Unuigu elirojn

en: Extend to left
eo: Etendi maldekstren

en: Extend to right
eo: Etendi dekstren

en: Leave unchanged
eo: Lasi senŝanĝe

en: Built-in Screen
eo: Enkonstruita Ekrano
