kscreen - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Switch to external screen
bg: Превключване към външен екран

en: Switch to laptop screen
bg: Превключване към екрана на лаптопа

en: Unify outputs
bg: Обединяване на изходите

en: Extend to left
bg: Разширяване на ляво

en: Extend to right
bg: Разширяване на дясно

en: Leave unchanged
bg: Без промяна

en: Built-in Screen
bg: Вграден екран
